Profesjonalne lekcje angielskiego


698 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /60 min.
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Oferuję profesjonalne lekcje angielskiego z naciskiem na konwersację.

 

·         Mam wieloletnie doświadczenie pracy na wszystkich poziomach zaawansowania, ze studentami w różnym wieku, od młodzieży po seniorów. Nastolatki skutecznie przygotowuję do matury i egzaminów certyfikacyjnych, studentom dojrzałym pomogę przełamać barierę w mówieniu i poprawić skuteczność komunikacji, korygując błędy i złe nawyki językowe.

 

·         Wierzę w rzetelne nauczanie, bez obiecywania gruszek na wierzbie i biegłości w dwa tygodnie, ale także w stosowanie skutecznych metod, dobranych według potrzeb i możliwości studenta.

 

·         Nauka ze mną opiera się na rozmowie, tekście oraz nagraniach audio i wideo, na odpowiednim poziomie zaawansowania. Gdzie istnieją takie możliwości, staram się pracować z autentycznymi materiałami zaczerpniętymi z portali informacyjnych, czasopism, filmów i kanałów Youtube w taki sposób, aby uczący się uzyskali ogląd różnych odmian języka obecnego w mediach i w życiu codziennym.

 

·         Ukończyłam studia filologiczne ze specjalizacją tłumaczeniową, ale większość swojej wiedzy anglistycznej zawdzięczam 20-letniemu pobytowi w Wielkiej Brytanii, który, oprócz biegłości językowej, dał mi znajomość brytyjskiej kultury, realiów i poczucia humoru ;)

 

Pracuję przez Skype, Zoom bądź Messenger. Przed pierwszymi zajęciami odbędziemy krótką rozmowę diagnostyczną, aby ustalić cel i sposoby pracy oraz poziom zaawansowania studenta. Przy wykupieniu 10 bądź więcej godzin zajęć cena podlega negocjacji.

Zapraszam do kontaktu :)


Opinie o korepetytorze (7)

Magdalena R.
16 maja 2021

Cieszę się, że trafiłam na taką lektorkę! Polecam!

Michał
21 lutego 2021

Jak najbardziej polecam! Poza faktem, że to bardzo dobra lektorka i świetnie prowadzi lekcje, są to po prostu bardzo ciekawe spotkania!

Robert G.
18 lutego 2021

Rzeczowo i ciekawie przekazana wiedza. Nacisk głównie na konwersacje, które pozwalają na szybkie zapamiętanie słówek, a nawet całych fraz, a także poprawiają wymowę i poprawne brzmienie języka. Indywidualne podejście, motywacja i dużo cierpliwości ;)

Aneta
14 lutego 2021

Bardzo gorąco polecam zajęcia z panią Agnieszką. Bardzo kompetentna i ciekawa lektorka. Lekcje urozmaicone i interesujące, wiele materiałów dotyczy aktualnych tematów i spraw otaczającego nas świata. A wszystko w przyjemnej i przyjaznej atmosferze!

Justyna
09 lutego 2021

Świetna lektorka, przestałam się bać mówić po angielsku. Prowadzi zajęcia na wesoło a jednocześnie bardzo konkretnie. Zdecydowanie polecam

Dominik
05 lutego 2021

Pełna profeska! Nauczyciel z pasją, fajna atmosfera, wszystko jasno podane, konwersacje na aktualne tematy, dużo humoru i ciekawych tekstów. Polecam!

Ania Woźniak
04 lutego 2021

Lekcje z Agnieszką to czysta przyjemność. Zero stresu, dużo humoru i cierpliwości ;) Wszystko dokładnie wytłumaczy, ośmieli do konwersacji ( bardzo ciekawych zresztą), a i gramatykę jakoś niezauważalnie wbije do głowy. Świetnie dobrane materiały, tak, że lekcje są nie tylko skuteczne, ale i po prostu ciekawe. Bardzo szybko znika blokada przed "mówieniem", a przy systematycznych spotkaniach słówka jakoś same się zapamiętują. Nie wiedziałam, że nauka języka może być tak przyjemna!