Wytrzymałość materiałów I, II, +dodatki +praktyka


530 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wrocław (Pl. Grunwaldzki)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak

Jestem absolwentem Mechaniki i Budowy Maszyn wydziału mechanicznego PWR.
Udzielanie korepetycji ro począłem już w trakcie studiów, kiedy to na 6 semestrze dołączyłem do niewielkiej grupy moich przyjaciół. Wspólnie zajmowaliśmy się korepetycjami oraz pomocą przy projektach.

Korepetycji udzielam już ponad 4 lata, jednakże z pewnymi przerwami (własna nauka, obrona, praca zawodowa).Obecnie wykorzystuję przerwę zawodową skupiając się na pomocy ze zrozumieniem i zaliczeniem trudnych przedmiotów.

Ze względu na doświadczenie w prowadzeniu korepetycji oraz rozwiązywaniu zadań posiadam własne sprawdzone metody na rozumienie oraz efektywne rozwiązywanie problemów. W swoim doświadczeniu prowadziłem już zajęcia dla całej grupy ćwiczeniowej, konsultacje on-line, korepetycje w j. angielskim.

Posiadam dobrze usytuowane miejsce do prowadzenia zajęć (5 min piechotą od Pasażu Grunwaldzkiego) lub mogę przeprowadzić zajęcia na terenie Politechniki Wrocławskiej.

Dodatkowo mogę nadmienić iż zajecia prowadzone są w przyjaznej-domowej-przyjacielskiej atmosferze. Jestem osobą otwartą, nastawioną na pomoc dla innych.

Pełna oferta przedmiotów:
Mechanika I i II
Mechanika Techniczna
Mechanika Analityczna
Wytrzymałość materiałów I i II
Podstawy konstrukcji maszyn (PKM)
Rysunek techniczny
**inne - związane z AiR, MBM, MTR, ZiP,

Chętnych zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego.
Pozdrawiam Wojciech


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii