Skype Speaking English - Angielski przez skype.


534 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Szczecin (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Wg potrzeb

Cześć. Każdy z nas myśli sobie, że nauka angielskiego skończy się po 2 miesiącach i jak już pójdziemy na kilka lekcji to już będziemy gadać jak najęci. Jeśli tak myślisz to nie kłopotaj się i nie zawracaj głowy, bo to nie tak działa! Angielski, aby przyzwoicie opanować należy solidnie ćwiczyć. Czy słyszałeś o metodzie Red Point? Jeśli nie, to chętnie Ci ją zaprezentują zanim się zdecydujesz ze mną ją zgłębić. Jestem nauczycielem i lektorem angielskiego, egzaminatorem OKE i co roku patrzę jak zasiadający przede mną maturzyści borykają się z trudnościami w mówieniu. A dlaczego tak jest? Dlatego, że tradycyjna szkoła i system edukacji w publicznej szkole dziś jest przestarzały i nie inwestuje w coś co dziś jest przepustką do łatwiejszej komunikacji między ludźmi – w możliwości nauki języka w praktyczny sposób poprzez mówienie. Setki tysięcy ludzi i młodych i starszych uczy się angielskiego w sposób tradycyjny z książką w dłoni. A to dlatego, że klasy są przeludnione i tnie się środki na naukę języka inwestując w inne absurdy. Ja proponuję Ci coś innego, innowacyjnego, co sprawi, że uwierzysz w siebie. Metoda Red Point jest 4 razy bardziej skuteczniejsza od innych metod, bo polega na tym, że to ty będziesz mówił przez 80% trwania lekcji. Poznałem ją jakieś 5 lat temu i nie odejdę od niej dopóki nie poznam czegoś lepszego. Każdy, kto się decyduje ze mną pracować jest nią zachwycony. Dlaczego? Bo mówi, a nie siedzi i słucha. Bo przez czas trwania lekcji ćwiczy praktyczne mówienie. A ja co wtedy robię? Słucham, poprawiam jego drobne błędy i doradzam co ulepszyć i „pcham” tą osobę do przodu, aby mogła się rozwijać. Spróbuj, a nie będziesz chciał uczyć się inaczej. W trakcie lekcji mówisz i rozwijasz słownictwo, a gramatykę odkrywasz stopniowo. Na koniec lekcji to ty mi powiesz czego się nauczyłeś/nauczyłaś. A ja będę siedział i bił Ci brawo, bo odwalisz kawał dobrej roboty. A stanie w korkach, dojazdy, marnowanie pieniędzy dodatkowych na bilety, paliwo? Zapomnij o tym! Wszystko odbywa się online przez Skype czyli Ty siedzisz w swoim domu, a ja w swoim. Lepszej opcji nie widzę jak nauka w ciszy i spokoju, gdzie nikt tego zakłócać nie będzie. Płacisz za coś? To wymagaj efektów! Jeśli metoda będzie zła to zrezygnuj. Sam oceń. Ja żałuję, że takie metody dopiero są wprowadzane na rynek od tak niedawna. Cena mojej lekcji to 40 zł za 60 min praktycznej nauki mówienia po angielsku, gdzie to ty jesteś 100% najważniejszy, bo to Ty będziesz mówić! Zapraszam serdecznie do nauki angielskiego metodą Red Point przez skype z wykorzystaniem funkcji SCREEN SHARING (DZIELENIE EKRANU).  

Kontakt - Maciek tel.534 684 224 lub Whatsapp.


Opinie o korepetytorze (41)

Teresa
27 lipca 2019

Prawdziwy solidny nauczyciel. Już drugi rok "spotykam się" z panem Maćkiem internetowo na lekcjach angielskiego. To już świadczy, że jestem zadowolona z formy zajęć i indywidualnego podejścia. Podręcznik i metodyka nauczania pana Maćka spowodowały, że wreszcie pokonałam obawy przed mówieniem po angielsku szczególnie podczas wyjazdów zagranicznych. Zajęcia są intensywne ale dostosowane do moich możliwości percepcyjnych. W moim przypadku, okazało się, że języka z powodzeniem można się uczyć w każdym wieku nawet zaawansowanym! Miła atmosfera, cierpliwość, wskazówki prowadzącego mobilizują do systematyczności. Żadne moje niejasności i zapytania nie pozostają bez odpowiedzi. Czas lekcji wykorzystywany maksymalnie. Nauczyciel jest wymagający, ale o to chodzi jeśli ktoś chce się uczyć i osiągać pozytywne efekty.

Krzysiek (Szczecin, Oslo)
07 czerwca 2019

Bardzo mocno polecam lekcje na skypie z panem Maćkiem. Jestem budowlancem i korzystałem z jego pomocy przez kilka miesięcy. Potrzebowałem się doszkolic przed wyjazdem do Norwegii. I się nie zawiodłem. Lekcje z każdego miejsca możliwego gdzie jest sieć byly strzałem w dziesiątkę. Naprawdę jestem zadowolony, bo moje umiejętności mocno się rozwinęły. Wielkie dzięki panu i pozdrawiam z Norwegii.

Ewa Kubiś(Szczecin)
25 kwietnia 2019

Zdecydowanie polecam lekcje z panem Maćkiem. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i szybkie efekty, duża dyspozycyjność.

Marcin
13 kwietnia 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić Maćka! Fajny człowiek, interesujące korki, zaangażowanie na Maxa. Zdecydowanie najwięcej się nauczyłem, nie mam problemów z mówieniem. Piona chłopie, działaj tak dalej a wszyscy będziemy "szprechali" po angielsku ze miło będzie słuchać! ????

Justyna (Olsztyn)
02 kwietnia 2019

Dziękując za współpracę chciałabym podkreślić, że zajęcia były prowadzone z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem zarówno merytorycznym jak i organizacyjnym.

Ania
29 marca 2019

Jestem bardzo zadowolona, dzięki Tym lekcjom zrobilam bardzo duży postęp, mam dużo większą swobodę wypowiedzi , choc myślałam że język angielski jest poza moim zasięgiem.Polecam lekcje z Maciejem.

Anna (Kraków)
18 marca 2019

Szczerze polecam zajęcia z Panem Maćkiem oraz metodę red point. Zauważam u siebie duże postępy, zależało mi na nabraniu swobody i pewności w mówieniu a lekcje z Panem Maćkiem mi to zagwarantowaly. Zajęcia odbywają się bez stresu, w miłej atmosferze i często z poczuciem humoru. Możliwość odbywania się lekcji praktycznie wszędzie, gdzie ma się dostęp do internetu jest niezmiernie wygodny.

Beata (Gdańsk)
19 lutego 2019

Bardzo polecam Maćka jako nauczyciela języka angielskiego. Jest profesjonalny, zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze, a jednocześnie jest wymagający, nauka przez skype, to duża oszczędność czasu.

Justyna (Wrocław)
24 grudnia 2018

Zajęcia przez Skype to wygodne rozwiązanie dzięki któremu można zaoszczędzić dużo czasu na dojazdach itp. Wystarczy kilka lekcji z Maćkiem zeby uporządkować swoją wiedzę że szkoły i nauczyć się czegoś nowego. Polecam wszystkim, bardzo miła atmosfera i do tego wysoki nacisk na szczegóły w mówieniu.

Maciek (Wrocław)
19 grudnia 2018

Polecam lekcje z Maćkiem. Zajęcia mają duże tempo a przy tym prowadzący zwraca uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły co czyni te zajęcia bardzo wyczerpującymi a zarazem skutecznymi. Ja rozpoczynałem od poziomu podstawowego i ze spotkania na spotkanie dostrzegałem progres w moim angielskim. Jeszcze raz polecam

Klaudia Bielsko-Biała
21 listopada 2018

Dzięki lekcjom z Panem Maćkiem przypomniałam sobie wiele szczegółów z gramatyki oraz nabrałam pewności siebie podczas rozmowy w języku angielskim. Pan Maciek jest bardzo cierpliwym i spokojnym nauczycielem z dużym doświadczeniem, który zawsze chętnie wytłumaczy wszelkie niejasności. Szczerze polecam lekcje z Panem Maćkiem każdemu, który nie zna języka lub chce się podszkolić i sprawdzić ile tak naprawdę wie.

Agnieszka z Bielska-Białej
16 października 2018

Spotykam się z Panem Maćkiem na Skypie już prawie rok i widze w moim angielskim ogromny postęp: pamietalam niewiele angielskiego z liceum a teraz dysponuję już sporym zakresem słów, ostro ćwiczymy gramatykę, strach przed mówieniem jakoś sam znikł. Gorąco polecam. 😀👍

Monika (Szczecin)
14 października 2018

Na początku po bardzo długim braku kontaktu z językiem ciężko było mi przełamać się do mówienia, ale Pan Maciek jest bardzo cierpliwy i potrafi zmotywować. Wyłapuje wszystkie błędy podczas mówienia. Nauka przez skype'a jest też świetnym rozwiązaniem dla ludzi zabieganych, nigdzie nie trzeba dojeżdżać a lekcje mamy w domowym zaciszu. Ponadto faktycznie metoda redpoint w połączeniu z lektorem w osobie Pana Maćka jest godna polecenia, po roku nauki naprawdę widzę postępy. Zdecydowanie polecam!!!

Krzysiek (Bydgoszcz)
11 października 2018

Super nauczyciel. Uczę się u niego od roku, widać i słychać postępy. Nauka przez Skype oszczędza czas. Nie zawiedziecie się.

Natalia Londyn
04 października 2018

Maciek jest super korepetytorem, wszytsko dokladnie tłumaczy:) kładzie duzy nacisk na rozmowę i od razu wychwytuje błędy popełniane podczas mówienia i szybko je koryguje. Zawsze odpowiada na wszystkie zadawane pytania.
Polecam serdecznie, lekcje z Maćkiem to przyjemność.

Krzysiek
03 października 2018

Bardzo fajnie zorganizowane zajęcia, dużo ciekawych rzeczy, interesujących nowinek. Polecam Pana Maćka wszystkim, którzy chcą szybko podnieść swój poZiom angielskiego.

Monika DG
30 września 2018

Polecam zajęcia z Panem Maćkiem. Uczę się od podstaw. Indywidualne dostosowanie tempa nauki i sposobu nauczania do ucznia. Bardzo ciekawa metoda nauki nastawiona na praktyczne posługiwanie się językiem obcym. Rewelacyjna forma zajęć – idealne rozwiązanie dla osób, którzy mają ograniczony czas, poza tym możliwość odbycia zajęć o różnych porach (czasem nawet późny wieczór nie stanowił problemu). Nauczyciel mocno zaangażowany w swoją pracę, profesjonalista posiadający umiejętność przekazywania swojej wiedzy. Szczerze Polecam!!!

Agata
28 sierpnia 2018

Pan Maciek to bardzo dobry nauczyciel, lubi to co robi! Lekcje to czysta przyjemność!! Ciekawie i przejrzyście przekazana wiedza bez nacisku na gramatykę, której i tak doświadczasz rozmawiając z korepetytorem. To wszystko bez straty czasu na dojazdy, stanie w korkach.Miałam już kilku korepetytorów ale Pan Maciek jest zdecydowanie faworytem, polecam w 100%

Krzysztof
18 lipca 2018

Serdecznie polecam. Człowiek jest profesjonalistą a regularne zajęcia w połączeniu z metodą nauczania dają bardzo dobre efekty.

Agnieszka
15 lipca 2018

Metoda godna polecenia. Przy regularnych spotkaniach postępy są dostrzegalne gdyż to uczeń w większości mówi. Maciek jest osobą profesjonalną i cierpliwą. Szybko wyłapuje błędy i koryguje.
Polecam :-)

Joanna
27 czerwca 2018

Nauka języka przez skype jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie czasu.Bardzo polecam korepetycje z języka angielskiego u Pana Macieja. Uczy On moją córkę która chodzi do podstawówki. Lekcje prowadzone są w fajny i profesjonalny sposób. Córka jest zadowolona z lekcji i widzę jej poprawę w posługiwaniu się tym językiem. Polecamy :)

Magda (Wrocław)
03 czerwca 2018

Nigdy nie sądziłam że zdecyduję się na korepetycje z j. angielskiego przez Skype. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona ale chęć nauki i rozmowa z Maćkiem przekonały mnie do spróbowania i nie żałuje wręcz przeciwnie. Jeśli uczysz się z kompetentną, przemiła osobą, która chce Ci pomoc jest zaangażowana w 100% ( a Maciek taki jest:-)), a przy okazji nie musisz wychodzić z domu to nauka j. Angielskiego przez Skype jest idealnym rozwiązaniem. Nauka jest bardzo skuteczna, a uczenie się w domu jest bardzo wygodne.

Sylwia ( Ateny, GRECJA)
04 kwietnia 2018

Mieszkając w Atenach szukałam odpowiednich lekcji angielskiego
i nie wiedziałam jak zacząć i na co zwrócić uwagę.
Trafiłam na ogłoszenie lekcji przez skype. Jako iż nigdy nie
próbowałam takiej opcji byłam bardzo ciekawa jak to wyjdzie.
I szczerze się nie zawiodłam. Naprawdę popieram ową metodę,
gdyż zero stresu jaki miałam dodał mi pewności siebie.
Korzystałam przez 6 mcy i uczciwie polecam. Świetna sprawa,
efekty ciekawe, ale tylko jeśli naprawdę solidnie pracujesz,
a pod kontrolą pana Maćka naprawdę jest to świetna sprawa.
Konkretny lektor i naprawdę wymagający, a czegoś takiego mi
było trzeba. Daje piątkę!!!:-), bo teraz w życiu czuje się
pewniejsza.

Paulina (Gdańsk )
14 marca 2018

Bardzo polecam korepetycje u p. Macka. Pełen profesjonalizm, skuteczna nauka bez wychodzenia z domu.
Bardzo fajna metoda nauki.
Gorąco polecam!!!

Magda ( Yutz, Francja)
01 marca 2018

Przez ponad rok mialam mozliwosc nauki jezyka ang. przez skypa roznymi metodami. Mialam wrazenie ze to nauczyciele mowili wiecej niz ja i walkowalismy ciagle gramatyke. Do dnia kiedy trafilam na Macka na jego rewelacyjna metode Red Point. Metoda ta pozwala mi ciagle mowic a jak zrobie jakis blad to jest on od razu wychwytywany. Istotna zaleta tej metody jest fakt, ze przelamalam bariere przed mowieniem. Wlasnie czegos takiego szukalam!!! Szczerze polecam ta metode nie zapominajac o Macku ktory jest super nauczycielem z duza dawka humoru i cierpliwosci.

Anna (Dziara) Gorzów Wlkp.
31 grudnia 2017

Oboje z mezem korzystamy z korepetycji przez Skype u Pana Macieja i jak dotad jestesmy bardzo zadowoleni. Ciesze sie, ze w te zimne dni nie musze wychodzic z domu aby dojechac na lekcje. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Happy New Year! 😁

Marcin(Edinburgh,Szkocja)
17 grudnia 2017

Polecam ta metode przez Skypa.Bardzo wygodna metoda zwlaszcza dla osob zapracowanych lub dlatych co chca sie uczyc w domu lub w kazdym inny miejscu i w kazdym wolnym czasie.Korepetytor(Maciek) bardzo pomocny i wyrozumialy na kazdym etapie zaawansowania.Napewno bede u niego kontynuowac nauke!(dla chcacego nic trudnego)Pozdrawiam.

Elka ze Szczecina
16 grudnia 2017

Lektor w porządku. Tempo dopasowane do zdolności i umiejętności ucznia. Biorąc pod uwagę że nie trzeba wychodzić z domu i to że cena nie jest z kosmosu to warto spróbować. Mam Skype w telefonie więc praktycznie wszędzie mogę korzystać z takiej formy nauki. Polecam.

andrzej łódź
11 grudnia 2017

Bardzo dziękuję p.Maćku za tak profesjonalne prowadzenie nauki j.angielskigo.Ten korespondencyjny sposób za pomocą Skaypa jest super w połączeniu z pana metodą nauki. Jestem marynarzem i wszystkim polecam naukę wraz z panem. Zarówno na statku jak i w domu mogłem się wraz z p.Maćkiem uczyć słownistwa morskigo jak i gramatyki ,super metoda w jego prowdzeniu

Agata Glasgow
03 grudnia 2017

Fajne rozwiazanie takie korepetycje, duza oszczednosc czasu bo mozna sie uczyc z roznych lokalizacji. Korepetytor duzo mi pomogl z gramatyki bo to byl moj problem. Solidny . Zachecam do sprovowania.

Magda Więcbork
07 listopada 2017

Zawsze chciałam nauczyć się swobodnie mówić po angielsku, niestety w szkole było głównie wałkowanie gramatyki, słówka, mały nacisk na komunikację. W moim miasteczku ciężko było znaleźć korepetycje, dojazdy do innego miasta odpadały i nagle po długich poszukiwaniach znalazłam korepetycje przez Skype u pana Maćka. To był strzał w 10! Najlepszym dowodem, że jest to super lektor może być choćby fakt, że kiedy wyjechałam do Anglii i mieszkałam tam przez 2 lata, po lekcjach z panem Maćkiem nie miałam żadnego problemu, żeby znaleźć pracę, załatwić sprawę czy to w banku czy w urzędzie i potrafiłam poradzić sobie w każdej sytuacji. Polecam pana Maćka każdemu, kto chce nauczyć się rozmawiać po angielsku bez stresu i bez wychodzenia z domu.

Miłosz Elbląg
29 października 2017

Skuteczna metoda bez wychodzenia z domu. Pełen profesjonalizm. Dużo konwersacji, komunikacja w języku angielskim staje się dużo prostsza !!! Gorąco polecam !!!

Karina (Cardiff, Walia)
14 października 2017

Przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii, brałam lekcje u Pana Maćka i teraz wiem, że gdyby nie one, moje początki za granicą byłyby naprawdę trudne. Zaczęłam naukę dość późno ale dla Pana Maćka wiek nie mial znaczenia co dodawało mi dużo pewności siebie. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana Maćka, którego mi polecono I którego sama serdecznie polecam. Sposób nauczania naprawdę skuteczny! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Belfra! Bardzo Pan na to zasługuje. Pozdrawiam.

Sabina
10 października 2017

Super świetna nauka bez wychodzenia z domu. DUŻO MÓWIENIA same pozytywy.

Natalia
16 września 2017

Pełen profesjonalizm. Nie spodziewałam się, że lekcje online mogą być tak wygodne i przede wszystkim bardzo skuteczne! Polecam!

Maciek
03 września 2017

Skype English - miodzio!!! This is it! - to jest to czego szukałem. I nic innego nie potrzebuję! Świetna metoda nauki. Mówisz, mówisz i mówisz i czasem idzie się zajechać. Nikt już mnie nigdy nie namówi na inną formę nauki. I druga sprawa nikt w życiu mnie już nie namówi, aby uczyć się inaczej. Poza tym zero dojazdów. Długo nie mogłem się zdecydować, ale po 3 lekcjach wiedziałem, że więcej z tego pożytku niż szkód. Jedyną różnicą jest to, że rozmawiacie przez internet, a reszta jest jak zwykłej lekcji. A ta funkcja Screen Sharing to jakiś kosmos! Fenomen, bo zastępuje tablicę taką jaką znamy. Kiedyś uczyłem się angielskiego gdzieś indziej i już nie będę. Lektor to naprawdę spoko gość, bo jest wesołym człowiekiem, więc lepiej trafić nie mogłem. Super, sprawa super człowiek, a przede wszystkim super efekty, bo mówisz ciągle, a nie tylko bezczynnie siedzisz!!! Tylko korzystać. Ja korzystam już od roku i nie ma bata, by ktoś mnie namówił na coś innego!!! Tylko brać i gadać. Dzięki panie Maćku, za to, że wprowadzasz na rynek coś nowego, bo człowiek się nie nudzi, a efekty są dużo większe niż przy innych metodach! Poza tym fajne gość ma imię:-)

Joanna
22 sierpnia 2017

Bardzo fajna metoda nauki, mówienie praktycznie cały czas, a wszystko bez wychodzenia z domu, bez stania w korkach i stresu że się spóźnię. Gorąco polecam.

Wojtek
07 sierpnia 2017

Maciek, to sympatyczny nauczyciel-kolega, który chce nauczyć języka angielskiego i nie poddaje się w by skutecznie tego dokonać, ma duże doświadczenie w nauce indywidualnej. Polecam gościa, ale ostrzegam jest wymgający, pyta słowek z aktualnej i poprzednich lekcji, lepiej się przygotoać w końcu robimy to dla siebie! Lekcje typu koleżeńskiego, lubi pożartować i nie tylko po polsku. Polecam nauczyciela! 100 lekcja gratis!
Lekcje prowadzone są stopniowo w miarę przyswajania wiedzy, nie uczy na ilość ani na sztukę, jeśli nie ma postępu powtarza lekcje( raz mi się zdarzył). Co kilka lekcji są powtórzenia ze sprawdzeniem wiedzy.
Polecam profesjonalnego nauczyciela z wiedzą teoretyczną i praktyczną!

Marysia
21 lipca 2017

Korzystałam w przygotowaniu do matury. Jako iż korepetytor jest też egzaminatorem maturalnym świetnie mnie nakierował i uświadomił co mnie czeka na egzaminie. Dzięki temu czułam się swobodnie. Treść jego ogłoszenia polega na 100% na prawdzie. Ponadto pokazał mi bardzo praktyczne metody nauki mówienia tzw. Direct Method oraz Red Point. Obie metody bardzo ciekawe. Dla chcących podpórki z językiem polskim 2 metoda się sprawdzi. Dla bardziej zaawansowanych ta pierwsza świetna sprawa. Można śmiało korzystać z usług po ustaleniu formalności wszelkich.

Jacek
21 lipca 2017

Akcent tego pana dla mnie bomba! Przypomina londyński. Zresztą pan Maciek był w Londynie i świetnie poleci ciekawe miejsca do zwiedzania, które nie kosztują fortunę. Jest bardzo cierpliwy i nie lekceważy swojego kursanta. Sądziłem, że gdy ktoś ma problem to nauczyciel często się denerwuje, ale pan Maciek tłumaczy do znudzenia aż zrozumiesz. To jest gość dla mnie! Teraz widzę, że zawód belfra musi być powołaniem! Powiem krótko świetny nauczyciel, ale przede wszystkim bardzo ludzki człowiek. Pozytywny wariat! Innego mi nie trzeba, bo teraz wiem, że jedyne co mi potrzeba to wiary w siebie, a tego uczy ten pan.

Aneta
21 lipca 2017

Super gość. Uderzajcie śmiało. Lekcja głównie polega na tym, że to Ty gadasz, a lektor w tym wypadku pan Maciek słucha i koryguje błędy, wyjaśnia gramatykę, tłumaczy Ci słówka. |A wg mnie o to w tym wszystkim chodzi. Rewelacją jest, gdy tłumaczy Ci słowo, którego nie znasz po angielsku, a Ty musisz zgadnąć je po polsku. Rewelka. Nie sądziłam, że aż tak klarownie można wyjaśnić komuś, co coś oznacza w języku obcym, żeby ten wiedział o co chodzi. Korzystam z usług tego pana i śmiało go polecę. Poza tym dziewczyny - gość to całkiem niezłe CIACHO!!!!!!!!!!!! Bierzcie go!!!! Jest fajny i bardzo wesoły. Jak dla mnie nic więcej mi nie trzeba. Chciałam mówić po angielsku to mówię - a na to zawsze mnie uczulał pan Maciek. Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny, ale dla mnie super.