TRĄBKA - nauka od podstaw, doskonalenie gry


513 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Jelenia Góra (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia
Instrumenty

Witam! 

Nazywam się Grzegorz i jestem absolwentem Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a obecnie trębaczem Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Posiadam wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. 

Oferuję naukę gry na trąbce od podstaw lub doskonalenie nabytych umiejętności. W razie potrzeby w skład zajęć wchodzi również kompleksowa nauka teorii muzyki obejmująca wszelkie zagadnienia niezbędne do opanowania instrumentu: od podstaw czytania nut do nauki improwizacji i funkcji harmonicznych.

Uważam, że indywidualne podejście do każdego ucznia to podstawa efektywnego nauczania, dlatego program zajęć staram się dostosować do jego potrzeb i zainteresowań. 

Dodatkowo zapewniam możliwość wzięcia udziału w koncertach, które organizuję dla swoich uczniów oraz miłą, bezstresową atmosferę podczas zajęć, na które zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych!

Jestem również do dyspozycji w Jeleniej Górze od wtorku do piątku. 

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.


Opinie o korepetytorze (1)

Piotr
02 lutego 2018

Grzegorz to rewelacyjny nauczyciel!
Z dużą cierpliwością i w przejrzysty sposób nauczył mnie podstaw. Świetna atmosfera podczas lekcji daje dużo motywacji i pozytywnej energii.
Szczerze polecam!!!