Jesteś tutaj:
609 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia tego korepetytora (1)

60 zł
/60min.

Opinie o korepetytorze (3)

Sabina
04 listopada 2017

Bardzo dobry nauczyciel, wymagający, ale nauka przynosi efekt. Jeśli komuś zależy na skutecznej praktycznej nauce języka to polecam Pana Andrzeja. Efekt murowany oczywiście przy swoim wkładzie własnym.

Sylwia Przechrzta
02 listopada 2017

Pan Andrzej uczy mojego syna i mnie od roku. Przez ten czas dokonał rzeczy niemożliwej, byłam pewna że nigdy nie nauczę się języka angielskiego, a teraz widzę światełko (a nawet światło) w tunelu :D Syn w końcu zaczyna mieć 4 i 5 w szkole, a co najważniejsze potrafi się porozumieć w języku angielskim, co jest ważniejsze niż oceny w szkole. Poza tym, Pan Andrzej jest bardzo interesującym człowiekiem, można z Nim porozmawiać na każdy temat... POLECAM wszystkim!

ANNA KLIMEK
27 października 2017

Jestem więcej niż zadowolona. Pan Andrzej jest niesamowicie inteligentnym człowiekiem, co przekłada się na jakość zajęć. Po pierwsze- nie można się na nich nudzić, po drugie- są idealnie dopasowane do mojego poziomu i potrzeb. Polecam szczególnie osobom, które nie wierzą, że są w stanie nauczyć się tego języka, gdyż Pan Andrzej potrafi motywować i znaleźć sposób na każdego. Jemu naprawdę zależy. I choć dzieli nas ponad 300 km nie jest to żaden problem- uczę się przez Skype- wygodnie i bez potrzeby wychodzenia w domu.