Jesteś tutaj:
608 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Korepetytor nie posiada aktualnie aktywnych ogłoszeń.


Opinie o korepetytorze (6)

Julia Ochocka
30 marca 2021

Niesamowity nauczyciel z niespotykaną ilością wiedzy, którą potrafi przekazać w ciekawy i przystępny sposób i wyczarować z laika profesjonalistę. Dodatkowo emanuje orgomną pasją i energią, którą nie da się nie zarazić. Lekcje te są niezapomnianym i wartościowym doświadczeniem, godnym polecenia.

Zosia
30 marca 2021

Lekcje prowadzone są zawsze niezwykle ciekawie i wszystko zawsze jest świetnie wytłumaczone. Bardzo polecam:))

Katarzyna Świerkot
24 marca 2021

Pan Dębski to bardzo dobry nauczyciel i wykładowca. Potrafi ciekawie opowiadać, skupia uwagę rozmówcy. Posiada ogromną wiedzę, nie tylko w dziedzinie astronomii. Pasjonata. Jest osobą rzetelną, spokojną i cierpliwą, która chętnie odpowiada na nurtujące pytania. Potrafi zainteresować tematem oraz zachęcić do zgłębiania wiedzy. Łatwo nawiązuje kontakt z uczniem, co według mnie jest kluczową kwestią w edukacji. Jest najlepszym korepetytorem i nauczycielem z jakim do tej pory przyszło mi współpracować. Polecam!

Aleksander Siejski
23 marca 2021

Po prostu polecam :)

Agata Polek
23 marca 2021

Pan Dębski jest bardzo pozytywnie nastawionym do ucznia wykładowcą. Jego wykłady są zarówno elokwentne jak i ciekawe, oraz łatwo skupić na nich uwagę. Zdecydowanie polecam, zna się na tym co robi!

Joanna Błaszczyk
22 marca 2021

Bartłomiej podczas prowadzonych lekcji nie tylko pomaga w perfekcyjnym opanowaniu danego zagadnienia, ale też zaraża swoją niesamowitą pasją do astronomii, co daje ogromnego pozytywnego "kopa". :) Wcześniej niezrozumiałe dla mnie tematy są teraz oczywiste, za co jestem ogromnie wdzięczna. W razie ponownej potrzeby bez wahania zwrócę się do Bartłomieja. :) Polecam z całego serca!