STATYSTYKA OPISOWA I STATYSTYKA MATEMATYCZNA


790 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
200 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Poznań (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia, podyplomowe, IB HL

Zapraszam wszystkich, którzy mają kłopoty ze statystyką na korepetycje. Udzielam korepetycji na dowolnym poziomie trudności i z dowolnego materiału. Nawet, jeżeli kompletnie nie rozumiecie Państwo statystyki, to mogę pomóc w nadrobieniu zaległości.
Uczę także statystyki po angielsku. Posiadam bogata literaturę ze statystyki zarówno polskojęzyczną jak i angielskojęzyczną.

CENA: 200zł/45min. - korepetycje indywidualne. W przypadku korepetycji dwuosobowych odpłatność jest od każdej osoby. Posiadam warunki, które umożliwiają takie korepetycje dwu- lub trzyosobowe - duży stół konferencyjny.

Korepetycje prowadzę tylko stacjonarne, nie rozwiązuję niestety zadań na zlecenie.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu telefonicznego. Gdybym nie mógł odebrać, to proszę zadzwonić później.

Doświadczenie:
Doświadczenie w udzielaniu korepetycji z nauk matematycznych. Na co dzień wykorzystuje ekonometrię, statystykę i finanse. Praktyczne podejście. Miła atmosfera. Prowadzę firmę - mogę wystawić rachunek na usługi edukacyjne.

Certyfikaty:
Skończone wyższe studia ekonomiczne z wyróżnieniem.


Opinie o korepetytorze (1)

Magda
12 marca 2022

Moj syn korzystal z pomocy Pana Mariana przez kilka lat. Dzieki korepetycjom napisal bardzo dobrze mature z chemii, jest studentem kierunku lekarskiego na UMP i wlasnie na ocene dobra zdal w pierwszym terminie trudny egzamin z biofizyki na pierwszym roku studiow. Oprocz wartosci merytorycznych !!! korepetycje wyksztalcily w nim motywacje do nauki i chec rozwoju.
Syn nie był typem dziecka lubiącego czytac książki … spotkania na ul Bukowskiej bardzo pozytywnie odmienily jego charakter – stal się cierpliwy, uwierzyl w siebie, zaczal osiagac sukcesy (do it) – i jest szczesliwy. Ja osobiscie nigdy nie poznałam Pana Mariana, ale będzie Pan dla mnie zawsze wyjatkowa osobowoscia i serdecznie dziekuje za to, ze był Pan Mentorem dla mojego dziecka, wsparciem w chwilach zwątpienia , dobra energia …

P.S odwołanie od wynikow matury i zdobycie + 6 punktow to było także Mistrzostwo

podrawiam serdecznie