ANGIELSKI do matury (i nie tylko:) z gwarancją


517 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
120 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

Z gwarancją dobrego wyniku - w przeciwnym razie zwracam wszystkie koszty. Cena to 120 zł. za godzinę zegarową z dojazdem do ucznia oraz materiałami. Udzielamy z siostrą prywatnych lekcji od wielu lat i jak dotąd średnie wyniki naszych uczniów na maturze podstawowej to 82%, a na rozszerzonej 78%.
Zapraszam:)
517 130 178

Zapraszam również ósmoklasistów pod ich egzaminy!:)


Opinie o korepetytorze (5)

Paula
05 lipca 2022

Przed chwilką odebrałam wyniki matur i jestem mega szczęśliwa:) rok temu w życiu bym nie pomyślała, że mogę napisać na 80+...ale mieliście rację:) uwierzyłam i się udało. Dzięki za zmotywowanie i przyciśnięcie mnie bo bez tego nic by nie wyszło:)

Justyna
02 lipca 2020

Bardzo polecam:) Ciężko liczyć na publiczną szkołę jeśli chce się dostać na dobre studia (czyli dobrze zdać maturę). Dzięki naszym lekcjom mi się to udało i jestem za to bardzo wdzięczna. Dziękuję za motywowanie mnie do nauki oraz postawienie mi wysoko poprzeczki :) dało to efekty jakich oczekiwałam:)

Robert Wiśniewski
14 sierpnia 2019

Syn dostał się na wymarzone studia, a córka po egzaminie ósmoklasisty do liceum. Bardzo dziękujemy za roczną, owocną współpracę i polecamy dalej:)

Alicja
22 czerwca 2017

Lekcje prowadzone w sposób wymagający, ale potrafiące dotrzeć i wytłumaczyć wszystko nawet opornemu i leniwemu uczniowi jak ja :) Bardzo dziękuję za roczną współpracę i polecam każdemu z czystym sumieniem :)

Piotrek Wolski
08 maja 2017

Matury już za mną. Poradziłem sobie bez większych problemów. Dzięki za skuteczne lekcje, cierpliwość i jasne; tłumaczenie!:)