Wytrzymałość Materiałów - efektywna pomoc


602 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
200 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Wilanów)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

I TEACH ALSO IN ENGLISH

Od 1991 roku zajmuję się indywidualnym nauczaniem wytrzymałości materiałów. Moją specjalnością jest sprawne i skuteczne uczenie rozwiązywania zadań w powiązaniu z ogólnym rozumieniem zagadnień. A wszystko to sposobem i zrozumiałym językiem. Ofertę swoją kieruję głównie do osób, które tak jak ja szanują swój czas i są gotowe docenić mój czas i umiejętości. Korepetycje nie są moim zajęciem dodatkowym. Są moim głównym i jedynym, doskonalonym od lat zajęciem zawodowym. Jednym słowem: poważna sprawa za stosowne pieniądze. Osoba, która trafi do mnie może być pewna maksymalnego wykorzystania każdej minuty na sprawny przekaz umiejętności. Celem sprawdzenia faktycznych postępów zadaję dobrze przemyślane zadania domowe. Proszę śmiało dzwonić 602 262 111. Serdecznie zapraszam. Tomasz Greczyło -absolwent wydziału MEiL PW.

DUŻO OPINII O LEKCJACH ZE MNĄ JEST NA E-KOREPETYCJE.NET

Aktualności:
Mierząc się z zamiarem umówienia na lekcję proszę uwzględnić to, że w pobliżu kolokwiów i egzaminów na kilka dni naprzód mam szczelnie wypełniony terminarz.

UWAGA GRUPY !!!
Osoby z jednakowym tematem zdecydowanie zachęcam do łączenia się w pary (albo czwórki lub szóstki). Koszt: 2 osoby -250 pln, 3 os- 300 pln, 4 os- 320 pln, 5 os -350 pln, 6 os- 360 pln, 7 os - 385 pln 8 os- 400 pln (do podziału).

Grupki funkcjonują naprawdę znakomicie. Lekcje są wtedy (policz) dużo tańsze i - co ważne - można potem w gronie własnym temat doszlifować. ZMONTUJ GRUPĘ, A POZNACIE MĄ SKUTECZNOŚĆ BEZ NADWYRĘŻENIA FINANSÓW


Opinie o korepetytorze (1)

Paweł Oniszczuk
24 maja 2019

Jestem studentem budownictwa na SGGW. Na studiach inżynierskich i magisterskich nie dawałem sobie rady z mechaniką teoretyczną, wytrzymałością materiałów, hydrauliką i matematyką. Poszukiwania dobrego korepetytora były długie aż w końcu trafiłem do Pana Tomka, który potrafił wytłumaczyć mi wszystkie zagadnienia. Już po kilku godzinach spędzonych z Panem Tomkiem wszystko stało się jasne, a wszystkie kolokwia, egzaminy i projekty zaliczyłem na oceny dobre i bardzo dobre.
Serdecznie POLECAM wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy w nauce. Po prostu najlepszy korepetytor. Jeszcze raz dziękuję Panie Tomku!