Michał Doktor Chemii Uniwersytetu Warszawskiego

Michał 36 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant

796 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
75 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Wszystkie dzielnice)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Witam! Jestem doktorem Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, autorem zbioru " Zadań z chemii"  oraz egzaminatorem maturalnym z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu chemii na wszystkich poziomach zaawansowania.

Udzielam korepetycji od przeszło 14 lat, jak na razie tylko z pozytywnymi wynikami. Posiadam autorski program nauczania – na zajęciach dokładnie omawiam zagadnienia teoretyczne, które przedstawiam w formie własnych prezentacji. Materiały wysyłam uczniom po każdych zajęciach. Uczeń nie traci czasu na zapisywanie dyktowanych informacji. Prezentacje zawierają kompletne informacje – zgodne z podstawą programową – nie ma potrzeby korzystania z podręczników oraz repetytoriów. Na zajęciach rozwiązujemy zadania maturalne o zróżnicowanym poziomie trudności, omawiamy trudniejsze zadania, omawiamy zadaną pracę domową. Około pół roku przed maturą wysyłam uczniom arkusze maturalne (posiadam bazę około 130 arkuszy maturalnych), które uczeń samodzielnie rozwiązuje w domu, następnie sprawdzamy i omawiamy arkusze maturalne na zajęciach.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pracy z uczniem, ze studentami Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, dodatkowo jestem również nauczycielem w dwóch warszawskich liceach. Od 2019 roku jestem czynnym egzaminatorem maturalnym z chemii w Warszawie.

Jestem autorem „Zbioru zadań z chemii”, który składa się z czterech części. Zbiór został wydany w znanym i renomowanych wydawnictwie, będzie stanowił solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego rozszerzonej z chemii.

 

Udzielę korepetycji w zakresie:

Szkoła podstawowa - egzamin część przyrodnicza

Liceum - matura podstawowa i rozszerzona (powtórzenie materiału przed egzaminem maturalnym)
Pomagam również w przygotowaniu do bieżących sprawdzianów, klasówek i kartkówek z chemii. Zajmuję się głównie przygotowaniem kandydatów na uczelnie medyczne do rozszerzonej matury z chemii, pracuję również ze studentami przygotowując ich do egzaminów i kolokwiów.

Prowadzę zajęcia indywidualne w komfortowym biurze mieszczącym się na ulicy Rzymowskiego (Warszawa Mokotów) nieopodal Galerii Mokotów – dogodny dojazd. Lokal przystosowany jest do prowadzenia zajęć z chemii – posiadam mini laboratorium chemiczne, w którym znajduje się około 100 odczynników chemicznych. Na zajęciach przeprowadzamy maturalne doświadczenia chemiczne w ramach omawianego materiału (zgodnie z zasadami BHP).
Miejsce korepetycji:

- Warszawa Mokotów, ulica Rzymowskiego – nieopodal Galerii Mokotów - cena za godzinę zegarową - 75 zł.

- u ucznia - cena za godzinę zegarową - 85 – 100 zł w zależności od lokalizacji.


Opinie o korepetytorze (1)

Aleksandra
22 marca 2021

Z Panem Michałem z zagrożenia z przedmiotu wyszłam na poziom zaliczenia matury rozszerzonej z chemii. Zaangażowany, pełen pomysłów i nawet do mnie dotarł, a czasami było ciężko! :)
Serdecznie polecam!