Matematyka efektywnie - zawodowy korepetytor

Tomasz Greczyło 48 lat
Mgr/mgr inż.

602 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Mokotów)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Matura podstawowa/rozszerzona

Od 1991 roku zajmuję się indywidualnym (ale też grupowym) nauczaniem matematyki. Moją specjalnością jest sprawne i skuteczne uczenie rozwiązywania zadań w powiązaniu z ogólnym rozumieniem zagadnień. A wszystko to sposobem i zrozumiałym językiem. Ofertę swoją kieruję głównie do osób, które tak jak ja szanują swój czas i są gotowe docenić mój czas i umiejętości. Korepetycje nie są moim zajęciem dodatkowym. Są moim głównym i jedynym, doskonalonym od lat zajęciem zawodowym. Jednym słowem: poważna sprawa za stosowne pieniądze. Osoba, która trafi do mnie może być pewna maksymalnego wykorzystania każdej minuty na sprawny przekaz umiejętności. Celem sprawdzenia faktycznych postępów zadaję dobrze przemyślane zadania domowe. Proszę śmiało dzwonić 602 262 111. Serdecznie zapraszam. Tomasz Greczyło -absolwent wydziału MEiL PW.

Aktualności:
Mierząc się z zamiarem umówienia na lekcję proszę uwzględnić to, że w pobliżu kolokwiów i egzaminów na kilka dni naprzód mam szczelnie wypełniony terminarz.

UWAGA GRUPY !!!
Osoby z jednakowym tematem zdecydowanie zachęcam do łączenia się w pary (albo czwórki lub szóstki). Koszt: 2os-200pln, 3~8 osób 240pln do podziału. Grupki funkcjonują naprawdę znakomicie. Lekcje są wtedy (policz) dużo tańsze i - co ważne - można potem w gronie własnym temat doszlifować. ZMONTUJ GRUPĘ, A POZNACIE MĄ SKUTECZNOŚĆ BEZ NADWYRĘŻENIA FINANSÓW


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii