Skuteczne lekcje języka niemieckiego


788 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
140 zł /60 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Zapraszam na profesjonalne lekcje języka niemieckiego używanego w praktyce, podczas przyjemnych konwersacji, na każdym poziomie zaawansowania.

Jestem magistrem filologii germańskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, lektorem oraz tłumaczem.

Kurs dopasowany jest do indywidualnych potrzeb ucznia, z naciskiem na konwersacje oraz praktyczne zastosowanie języka.

Oferuję:

Kompleksową naukę języka niemieckiego - wszystkie poziomy zaawansowania

Przygotowanie do certyfikatów językowych (Fit in Deutsch, Start Deutsch, Goethe-Zertifikat A2, Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2, Goethe-Zertifikat C1, Goethe-Zertifikat C2: GDS)

Prowadzę także zajęcia dla dorosłych z zakresu języka biznesowego oraz zajęcia dla osób zamierzających wyjechać za granicę, pragnących w możliwie krótkim czasie opanować język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Przed rozpoczęciem nauki możemy umówić się na bezpłatną konsultację w celu określenia poziomu i ustalenia szczegółów współpracy.

Na życzenie przesyłam drogą elektroniczną moje CV, referencje oraz skany oryginalnych dokumentów o posiadanych kompetencjach językowych.

Wystawiam faktury.

Serdecznie zapraszam :)

Tel.: 788-797-000


Opinie o korepetytorze (26)

Magda
18 lutego 2024

Jestem tą uczennicą, która wchodząc na stronę celem poszukiwania nauczyciela do rozpoczęcia nauki języka niemieckiego trafiłam od razu najlepiej jak się da. Potwierdza to fakt, że gdy sytuacja życiowa zmusiła mnie do przerwania nauki na kilka miesięcy, tak brakowało mi tych zajęć i widocznych postępów, że czułam potrzebę ponownej nauki. Ania przyjęła mnie do grona swoich uczniów, a ja od nowa czuję satysfakcję, że robię coś dla siebie.
Sposób przekazywania informacji, różnorodność materiałów (filmy, artykuły - które po niedługim czasie nauki byłam w stanie zrozumieć, bez tłumaczenia całości), zaangażowanie i motywowanie do najważniejszego, czyli do mówienia sprawia, że efekty nauki są widoczne z lekcji na lekcję, a po zajęciach nie rzuca się materiałów w kąt tylko od razu chce się zgłębić temat omawiany na zajęciach.
Poza tym Ania jest mega sympatyczną osobą, lekcje przebiegają bez stresu, wykorzystuje się każdą minutę, a terminy spotkań dopasowujemy bardzo elastycznie.
Bardzo polecam i czekam na następną lekcję :)

Sonia
18 lutego 2024

Bardzo polecam zajęcia z Anią. Zawsze ma przygotowane materiały z których korzystamy podczas lekcji i kompleksowo podchodzi do nauki. Ma przygotowane zadania do przerobienia zarówno na lekcji jak i w domu. Kładzie nacisk na naukę zarówno gramatyki, mowy jak i rozumienia tekstów. Jest wymagającym nauczycielem który pobudza i motywuje do nauki. Zajęcia nie kończą się tylko na godzinie lekcyjnej ale zawsze podsyła materiały do pracy samodzielnej i sprawdza prace pisemne. Jej zaangażowanie w nauczanie jest bardzo wysokie i jestem bardzo zadowolona z lekcji. Nie łatwo znaleźć tak zaangażowanego nauczyciela.

Julia
12 lutego 2024

Bardzo polecam Anię. Jej zajęcia są efektywne i ciekawe. Ania kładzie duży nacisk na rozmowę. Lekcje są intensywne i dużo można z nich wynieść. Ania bardzo się angażuje też poza zajęciami, po każdej lekcji wysyła ciekawe materiały do słuchania/ czytania. Zajęcia przebiegają w super atmosferze, a Ania jest wspaniałym, worozumiałym nauczycielem.

Ewelina
06 lutego 2024

Polecam lekcje z Anią z całego serca! Bezstresowo, w przyjaznej atmosferze, dużo nowej wiedzy przy każdej lekcji oraz co najważniejsze, Ania kładzie nacisk na rozmowę a nie samą teorie z książki. Mobilizujące do nauki są również wysyłane dodatkowe materiały do przepracowania samodzielnie. Bardzo komfortowe jest to, że nie ma głupich pytań w czasie nauki :)

Dawid
02 stycznia 2024

Jako absolwent filologii angielskiej muszę przyznać, że Ania jest jednym z najlepszych korepetytorów języka niemieckiego z jakimi miałem okazję współpracować w ostatnim czasie. Zajęcia są przeprowadzane w znakomitej atmosferze, ogromna porcja zaangażowania i chęć pomocy jest widoczna podczas każdej wspólnie spędzonej godziny. Z całego serca życzę każdej osobie, która zdecydowała się na rozpoczęcie nauki niemieckiego, lub też na jego kontynuację, aby trafiała na takie osoby jak Ania, które pełne pasji do języka inspirują i motywują uczniów do dalszego działania.

Gracja
15 listopada 2023

Bardzo polecam Anię. Lekcje przebiegają bezstresowo, w przyjemnej atmosferze. Ania jest osobą bardzo miłą i otwartą. Nacisk kładzie na umiejętności praktyczne- od pierwszej lekcji bardzo dużo się rozmawia. Oprócz tego podsyła różne materiały, artykuły i filmiki. Nie ma to nic wspólnego z lekcjami w szkole gdzie tylko „klepie się podręcznik”. Bardzo polecam :)

Aneta Skowronek
01 września 2023

Ania jest bardzo ciepłą i wspierającą nauczycielką. Elastycznie podchodzi do planu lekcji, w zależności od potrzeb ucznia. Pdsyła ciekawe materiały, tłumaczy zagadnienia w przystępny i jasny sposób. Polecam serdecznie!

Roksana
18 sierpnia 2023

Na Anię trafiłam całkowicie przez przypadek gdy szukałam nauczyciela do indywidualnych lekcji. Pyknęło już przy pierwszej rozmowie. Ania dokładnie opowiedziała jak pracuje, oraz wypytała mnie o moje oczekiwania i dotychczasowe doświadczenie.
Lekcje są bardzo ciekawe. Skupiamy się na aktualnych tematach więc słownictwo, którego się uczę jest przydatne na codzień. ( nie muszę się uczyć z czego składa się betoniarka jak to bywało w szkołach :) )
Każda lekcję spędzam na rozmowach przy okazji ucząc się gramatyki. Ponad to dzięki pracom domowym mogę zgłębiać niemiecką prasę i zapoznać się nie tylko z niemieckim z podręcznika.

Paulina Dudek
18 lipca 2023

Polecam zajęcia z Anią w 100%!!
Mieszkam od roku w Niemczech z Ania zaczęłam współpracę w lutym. W lutym umiałam się tylko przedstawić i pogadać o pogodzie. A odkąd uczę się z Ania widzę ogromne postępy w życiu w Niemczech, przede wszystkim w dniu codziennym. Ania pomogła mi tez od lutego do maja przygotować się do egzaminu B1 i oczywiście zdałam!!

Uważam ze Ania to nie tylko nauczyciel z powołania ale tez psycholog na gorsze dni. Bardzo często mam doła a Ania zawsze podnosi na duchu.
Polecam wszystkim, którzy marzą żeby usłyszeć od Niemca ,,Du sprichst sehr gut Deutsch! ‘’

Marta
06 lipca 2023

Z Panią Anią uczę się od prawie roku. Byłam już bardzo zmęczona szukaniem lektora po paru bardzo nieudanych próbnych lekcjach. Pani Ania okazała się skarbem na tym zepsutym rynku germanistów. Na pewno zostaniemy ze sobą długo ????

Wymienię same zalety:

- możlwość nauki w przeróżnych porach, co dla mamy z maluchem jest niezwykle istotne,

- ćwiczymy konwersację, które są badzo istotne dla mojej pracy, Pani Ania zna odpowiedź na niemalże każde pytanie, słówka otrzymuję od razu po zapytaniu, co świadczy o wiedzy lektora,

- Pani Ania sprawdza na czas prace domowę! Oczywiste? No nie. Nie każdy nauczyciel w oogóle je sprawdza.

- lekcje są punkualne. Nie są przekładane/ odwoływane. Nic mnie tak wcześniej (przed panią Anią) nie denerwowało, jak ciągłe zmiany terminów.

- Pani Ania nie narzuca tematów, robimy to, co akurat jest potrzebne.

- Pani Ania zachęca do nauki. Wydaje się to oczywiste, ale jest masa osób, która potrafi jedynie demotywować,

- Pani Ania jest również zwyczajnie bardzo sympatyczna, dlatego lekcje są przyjemne. Człowiek nie ma uczucia stresu, co jest ważne dla procesu nauki.

Ola
16 kwietnia 2023

Z czystym sumieniem polecam lekcje z Anią. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie ale jednocześnie w bardzo miłej atmosferze. Jest nacisk na konwersacje dzięki czemu zauważyłam znaczną  poprawę  płynności  moich wypowiedzi. Materiały są dobierane pod indywidualne potrzeby, dlatego mogę rozwijać umiejętności na których mi zależy.

Paulina
13 kwietnia 2023

Pracuję z panią Anną od kilku miesięcy w celu przygotowania pod certyfikat c1. Annę cechuje duży profesjonalizm.
Zajęcia są bardzo ciekawe, zajmujemy się wieloma materiałami i zagadnieniami. Duży nacisk na zajęciach jest na umiejętność mówienia, co przyznam działa bardzo dobrze - bardzo szybko zauważyłam poprawę u siebie.
Każdemu polecam zajęcia z Anną :))

Kacper
29 marca 2023

Od dłuższego czasu mam przyjemność być uczniem Ani. Dostosowała lekcje do mnie, jest dużo zróżnicowanych materiałów i co było dla mnie bardzo istotne: lekcje są elastyczne, dobrane pod mój zmieniający się ciągle kalendarz.
Jest cierpliwa, wymagająca oraz utrzymuje przyjazną atmosferę, tak, że chce się uczyć :)
Dzięki powyższemu, utrzymuje ciągłą motywacje do nauki i zrobiłem dość szybkie postępy!

Ula
19 lutego 2023

Zajęcia z Anią mam już od ponad pół roku i mogę ją z czystym sumieniem polecić! Sama jestem zaskoczona, jak szybkie postępy zrobiłam - na pierwszej lekcji mogłam wydukać ledwo parę zdań po niemiecku, teraz swobodnie rozmawiamy przez całą godzinę. Ania motywuje do pacy, podsyła ciekawe zadania, potrafi świetnie wyjaśnić zagadnienia gramatyczne i sprawić, że nauka języka to przyjemność!

Michal K
30 stycznia 2023

Ania jest zawsze swietnie przygotowana, pogodna i swoja pasja potrafi zmotywowac do nauki. Pomimo tego ze nauka po pracy (lub przed) nie zawsze jest latwa, to Ania potrafila sprawic ze w ciagu ostatnich 4 lat mocno poprawilem swoj poziom niemieckiego. To co jest ogromnym atutem Ani, to fakt jak dobrze umie sie dostowac do ucznia, przez co lekcje z Ania byly zawsze przyjemnoscia! :)

Barbara Szymańska
30 stycznia 2023

Ania jest wspaniałą osobą, potrafi zmotywować do nauki, a lekcje są istną przyjemnością. Dzięki Ani nie boję się mówić po niemiecku, ponieważ kładziemy duży nacisk na konwersacje, co w nauce języka jest bardzo ważne. Zawsze przygotowuje ciekawe zajęcia, jak niemiecki to tylko z Anią!

Tomek
29 stycznia 2023

Pani Ania prowadzi zajęcia w ciepłej oraz miłej atmosferze, każdemu kto chce rozpocząć lub kontynuować naukę języka niemieckiego serdecznie polecam Panią Anie. Materiały dopasowane są idealnie do celów oraz zainteresowań ucznia, co skutkuje przyjemną nauką oraz w bardzo krótkim czasie można poczynić postępy.

Ania
23 stycznia 2023

Zajęcia z Anią to zajęcia skrojone na miarę, godziny elastyczne, książka inna niż wszystkie dotąd mi znane z tym wielkim plusem, że kolejne rozdziały opierają się częściowo na poprzednich. Po pól roku zajęć (startując ze słabego B1) zaczęłam się w końcu odzywać i załatwiać swoje sprawy zamiast wysyłać męża :)

Agata
22 stycznia 2023

Ja również podpisuje się pod tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami. Mogłabym długo wymieniać zalety nauki z Panią. Ania, jednak powiem to co najważniejsze,. Umie słuchać i usłyszeć. Dzięki tej rzadkiej umiejętności łatwo ocenia poziom ucznia, dostosowuje interesujące materiały i motywuje go aby jak najwiecej mówił i szlifował wypowiedzi. Serdecznie polecam.

Hubert
21 stycznia 2023

Ania jest świetną lektorką i przemiłą osobą. Zajęcia są prowadzone w ustrukturyzowane sposób ale nigdy nie ma nudy. Poziom jest dostosowany do ucznia i jego potrzeb. W zależności od naszych oczekiwań kładzie większy nacisk na rozmowy lub gramatykę znajdując w tym wszystkim dobry balans. Z tygodnia na tydzień człowiek mówi coraz płynniej a dodatkowe ćwiczenia realizowane samodzielnie, które wysyła Ania na pewno pomagają przyswajać w łatwy sposób wiedzę :) polecam zajęcia z Anią wszystkim którym zależy na znacznych postępach w nauce :)

Mateusz Kumiega
16 stycznia 2023

Zajęcia z Anią to sama przyjemność. Potrafi w sposób bardzo zrozumiały i przystępny wytłumaczyć wszystkie zagadnienia z zakresu gramatyki. Lekcje przebiegają zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Co więcej, są one ciekawe i nie polegają tylko, jak to często bywa, na przerabianiu materiału z podręcznika, a poziom oraz tematyka są zawsze dostosowana do moich potrzeb. Podziwiam szczerze zaangażowanie i pełen profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy. Z ręką na sercu mogę polecić Anię, jako osobę do przekazywania wiedzy i umiejętności z języka niemieckiego. :)

Kasia
06 marca 2019

Ania jest bardzo komunikatywną, sympatyczną i uśmiechniętą osobą. Dysponuje ciekawymi materiałami i nieograniczonymi pokładami cierpliwości. Zawsze przygotowana, lekcje z nią to czysta przyjemność. Duża ilość konwersacji na lekcjach pomaga bardzo szybko się przełamać i zacząć mówić. Serdecznie polecam lekcje niemieckiego z Anią!! ????

Aleksandra Maria Platt
20 stycznia 2019

Pani Anna jest osobą niezwykle systematyczną i zorganizowaną. Zawsze jest świetne przygotowana do zajęć. Widać, że język niemiecki to jej pasja, a nauczanie sprawia jej satysfakcję dzięki czemu potrafi wspaniale zmotywować do nauki.
Dzięki zajęciom z Panią Anną nauka niemieckiego przestała być męką, a stała się przyjemnością. Pani Anna jest zorientowana na cel, co czyni naukę szybką i bezstresową. Elastyczność czasowa zajęć to również pozytywna cecha Pani Anny.
Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie, mnóstwo ćwiczeń, rozmów powoduje, że nie można się nudzić. Polecam każdemu!

Sebastian
19 stycznia 2019

Tak to już jest, że w życiu trzeba mieć szczęście - do dobrych nauczycieli również 😉 Miałem przyjemność mieć lekcję z Anią przez 1,5 roku. W tym czasie mocno poprawiłem swój niemiecki. To dzięki Ani zrobiłem milowy krok i mówię teraz dużo lepiej. Atmosfera na zajęciach jest sympatyczna, ale nie ma obijania, bo ciągle dostawałem motywacje, by było jeszcze lepiej. Przygotowanie, profesjonalizm, cierpliwość, wyrozumiałość to tylko niektóre z cech jakie mogę wymieć, a które są bardzo istotne również w efektach nauki. Zajęcia z Anią wspominam bardzo dobrze. I serdecznie polecam każdemu, bez względu na poziom znajomości. Ja jestem zadowolony 🙂

Viktoriia Deviatka
19 stycznia 2019

Zdecydownie polecam - Anna potrafi podejść indywidualnie do potrzeb i poziomu osoby uczącej się. :-)
Jest wyrozumiała, lekcje przeprowadzane w naprawde sympatycznej atmosferze. Anna ma bardzo życzliwe podejście do ludzi i do tego rewelacyjne poczucie humoru, godzina lekcji mija mi błyskawicznie.
Z Anną mam pierwsze zajęcia języka niemieckiego przed którymi nie przeżywam ogromnego stresu :)

Marta
18 stycznia 2019

Z ręką na sercu mogę polecić lekcje z Anią. Miałam bardzo długą przerwę w języku niemieckim i bardzo zależało mi na dobrym komunikowaniu się ze względu na wyjazd. Chociaż jestem dopiero na początku tej drogi, lekcje z Anią sprawiły, że przełamałam się i zaczynałam rozmawiać w języku niemieckim z obcokrajowcami (którzy zgodnie twierdzili, że mnie rozumieją oraz, że zrobiłam duży progres!) Ania jest zawsze świetnie przygotowana, jest bardzo cierpliwą, otwartą i przemiłą osobą i wynajduje bardzo ciekawe materiały w języku niemieckim! Bardzo się cieszę, że trafiłam na Anię.