Prosty sposób na angielski!


Wyślij wiadomość:

Cena
79 zł /55 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Rozmowa o prace, FCE, TELC, CAE

Jeśli szukasz SKUTECZNYCH indywidualnych zajęć z języka angielskiego prowadzonych przez lektora, który pomoże Ci w wejść na wyższy poziom językowy pokazując ci NAJLEPSZE i INDYWIDUALNIE DOPASOWANE metody nauki oraz materiały – trafiłeś/aś idealnie!

Jesteśmy pasjonatami języków obcych - poza udzielaniem lekcji z angielskiego, sami ciągle rozwijamy swoje umiejętności językowe. Dzięki doświadczeniu, wiemy jak pomóc ci w jak najszybszym uzyskaniu efektów nauki języka. 

Kursy prowadzimy ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz zainteresowań ucznia. Od poziomu początkującego do C2. Specjalizujemy się wyłącznie w kursach indywidualnych tak, aby każde zajęcia wykorzystać w 100%.

Nauczamy tylko i wyłącznie tego, co jest rzeczywiście istotne i potrzebne - nie korzystamy z nudnej teorii czy książkowych regułek. Sami tworzymy własne, autentyczne materiały które zwiększają efektywność naszych zajęć. Dzięki takiemu podejściu oferowane przez nas kursy języka angielskiego są dopasowane jak szyty na miarę garnitur - nieważne, czy chodzi o pracę nad swobodnym mówieniem, doszlifowaniem gramatyki, przygotowaniem się do ważnego egzaminu czy nauką od podstaw.

Zapraszamy na BEZPŁATNĄ, 30-minutową lekcję próbną, podczas której możesz bez zobowiązań zapoznać się z naszymi metodami nauki. Co więcej, nasz lektor będzie miał okazję zapoznać się z Państwa oczekiwaniami, określić poziom języka a następnie wspólnie stoworzyć plan nauki.

Pozwól nam Cię przekonać, że to właśnie my jesteśmy najlepszym wyborem! :)

 

- elastyczny harmonogram zajęć (7 dni w tygodniu, od 8 do 21)

- brak umów długoterminowych, żadnych zobowiązań - gwarantujemy jednak, że nie będziesz chciał/a rezygnować ;) 

- wszystkie materiały w cenie kursu - niezależnie od poziomu i potrzeb 

- brak ukrytych kosztów

- indywidualne podejście 

- niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowe podejście do każdego ucznia

- tylko 80 zł za lekcje - średnia cena w serwisie: 93,70 zł  

- doświadczenie - wiemy, jak uczyć żebyś szybko zobaczył efekty


Opinie o korepetytorze (7)

Monika
06 grudnia 2022

Zuza bardzo dobrze przygotowała mnie do CAE. Szczerze mogę polecić!

Michał
05 grudnia 2022

Bardzo dobry kurs, widzę bardzo szybkie efekty po lekcjach, jestem zadowolony. 5/5

Anna Bednarek
29 listopada 2022

Lektorka to bardzo wyrozumiała, cierpliwa i sympatyczna osoba. Od 6 miesięcy zaraża mnie swoim radosnym usposobieniem, optymizmem. Jestem bardzo zadowolona z efektów nauki, czuję się z angielskim już coraz pewniej a zaczynałyśmy od podstaw.

Kamila
29 listopada 2022

Córka bardzo zadowolona z zajęć. Wyniki w szkole bardzo dobre. Cena kursu naprawdę bardzo adekwatna do jakości lekcji.

Dominik Kulesza
27 listopada 2022

Dzięki Zuzie udało mi się zmienić pracę po 4 miesiącach kursu. Zaczynałem z totalną blokadą językową, angielskiego używałem wcześniej około 10 lat temu na studiach. Dzisiaj nie boje się mówić po angielsku w pracy w międzynarodowym środowisku. Lekcje bardzo dobrze przygotowane, genialna lektorka, korzystne warunki jeśli chodzi o płatności i elastyczność.

Karolina
27 listopada 2022

Genialne przygotowanie do CAE! Lektorka to cudowna osoba która jest naprawdę specjalistką w nauczaniu języków. Dla samej atmosfery zajęć na pewno jeszcze wrócę na inny język. :)

Dawid
25 listopada 2022

Bardzo elastyczny harmonogram, nie było sytuacji żeby mój lektor nie znalazł dla mnie terminu i to ogromna zaleta. Przy mojej pracy zmianowej, często mogłem realizować lekcje tylko w niedziele lub w godzinach porannych i nigdy nie było z tym problemu. Terminy zawsze ustalane na bieżąco po lekcjach czego nie spotkałem w innych szkołach przez co moje lekcje często przepadały i skutecznie znięchęcało to do nauki. Przygotowanie lektora na najwyższym poziomie, warto!