LEKTORZY GO NIENAWIDZĄ!


501 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
90 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Marysin Wawerski)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Cześć!

Wybacz proszę nagłówek przyciągający uwagę  ;) nazywam się Marcin,  jestem nauczycielem akademickim i lektorem języka angielskiego, niemieckiego, greckiego i rosyjskiego (podstawowego). Jak widzisz, języki obce są moja pasją! W tym roku zaczynam kolejny ;)

Oprócz pracy na uczelni, zajmuje się również tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi. Nie to jest jednak najważniejsze! 

Pewnie zastanawiasz się, co mogę dla Ciebie zrobić? Nie obiecuję, że nauczę Cie języka (bo tego zrobić się nie da!), ale przysięgam, że wspólnie osiągniemy cel, który sobie wyznaczymy na samym początku naszej współpracy :)  Pamiętaj, że bardzo dużo będzie zależało od Twojego zaangażowania!

Pracuję z młodzieżą (11+) i dorosłymi. Dlaczego nie z dziećmi? Z pierwszymi dwiema grupami najszybciej znajduję wspólny język i najlepiej nam się razem pracuje.

Niezależnie od tego, czy chcesz dobrze zdać egzamin, czy potrzebujesz pomocy w szkole, czy dany język potrzebny Ci jest w pracy, a może po prostu od dawna chcesz się go nauczyć, zapraszam do rozmowy :)  jestem przekonany, że przy wspólnym wysiłku i w przyjemnej atmosferze osiągniemy nasz cel :)


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii