Szeroka Gama Profesjonalnych Zajęć Dydaktycznych


798 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Puławy (Piłsudskiego)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Europejskie Centrum Rozwoju Edukacji

W skrócie:

  • Indywidualne i grupowe (max. 5 os.) kompleksowe kursy maturalne
  • Indywidualne zajęcia na życzenie z dowolnie wybranego działu na każdym etapie edukacji (szkoła podstawowa, średnia, studia)
  • Zajęcia w formie stacjonarnej lub online
  • Program nauczania co roku aktualizowany i dostosowywany do obecnych trendów i wymagań
  • Ponad 10 lat doświadczenia100% zdawalności na maturach
  • Całodobowe wsparcie dla naszych kursantów
  • Zadania domowe wraz z odpowiedziami po każdych zajęciach - z nami nie musisz tracić pieniędzy na repetytoria!

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej - www.ecre.pl

Zapraszamy również na naszego Facebooka (szukaj @ecre.edukacja)

KURSY MATURALNE

Nasze kursy maturalne zostały skonstruowane tak, aby w maksymalnym stopniu przygotować uczniów do nowych matur na podstawie aktualnej podstawy programowej. Kładziemy nacisk znajomość teorii i umiejętności pozwalające na odnalezienie się w każdym zadaniu. Nigdy nie wciskamy do głowy pustych schematów wałkowanych w szkołach. Nasze kursy to sama esencja podstawy programowej bez niepotrzebnych wypełniaczy.

#STACJONARNIE

Organizujemy zajęcia stacjonarne w małych grupach (max 5 os.), dzięki czemu żaden uczeń nie pozostaje z wątpliwościami, czy pytaniami na koniec zajęć. Lekcje prowadzone są w nowocześnie wyposażonym biurze z wykorzystaniem wszystkich cyfrowych pomocy naukowych. 

#ONLINE

Organizujemy zarówno indywidualne lekcje online, jak i długie sesje online na żywo, podczas których wszyscy uczestnicy mogą w czasie rzeczywistym zadawać pytania i realnie wpływać na przebieg zajęć oraz metody rozwiązywania zadań. Podczas zajęć online pracujemy na wspólnej tablicy. Cały materiał jest potem udostępniany uczniowi, który dzięki temu nie musi martwić się przepisywaniem treści w trakcie lekcji.

#KIM JESTEŚMY

Europejskie Centrum Rozwoju Edukacji zrzesza zarówno wykładowców z udokumentowanym wykształceniem i szerokim doświadczeniem w nauczaniu, jak i młodych ambitnych pedagogów gotowych realizować najbardziej szalone i nowatorskie pomysły. To połączenie doświadczenia ze świeżością gwarantuje maksymalnie efektywne podejście do rozwoju edukacji. Łączy nas głęboka chęć doskonalenia systemu nauczania. Twój sukces sprawia nam ogromną satysfakcję.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

 Zadzwoń 798-686-697


Opinie o korepetytorze (1)

Michał
23 sierpnia 2022

Świetny wykładowca. Zawodowiec w każdym calu. Super ludzie. Bardzo pomocne jest to, że o każdej porze dnia mogłem zapytać o cokolwiek i zawsze otrzymałem odpowiedź. W sumie to te lekcje to tylko ułamek tego, co dostałem w pakiecie za te pieniądze. Poleciłbym z czystym sumieniem każdemu, aż żal, że już jestem po maturze :)