Zacznij w końcu swobodnie mówić po angielsku!


792 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia


Przygotuj się na zmiany. Tym razem SZYBKO zobaczysz efekty nauki lekcji języka. Poznaj moją autorską metodę, dzięki której zrealizujesz swoje językowe cele 3 razy szybciej , niż w innej szkole językowej. Uczymy angielskiego, włoskiego, niemieckiego i hiszpańskiego .

Na dzień dobry wybierz język, w którym chcesz wymiatać . Możemy zacząć od podstaw lub doszlifować umiejętności, które masz. Uczymy też języka specjalistycznego ( IT, HR, Medical English, Accounts, Marketing, Legal English itd.), który pomoże Ci wspinać się po drabinie kariery i otworzy przed Tobą nowe możliwości.

W jaki sposób moi uczniowie osiągąją swobodę w komunikacji? To proste! Poprzez speaking, speaking, a także SPEAKING.  Nasze zajęcia prowadzone są w języku, który chcesz poznać. Koniec kropka. Tylko początkujący mają lekkie fory, ale już po kilku zajęciach tutaj także luźne rozmowy stają się normalnością. 

Pomogę Ci również z powodzeniem zdać maturę rozszerzoną z wybranego języka, ale też egzaminy FCE, CAE, IELTS, czy CPE. Nie chciałabym jednak przygotowywać Cię do egzaminu, „dla uzyskania papieru” – natomiast jeśli tego rzeczywiście potrzebujesz to oczywiście, zrobimy to razem. Nauczam również dzieciaki i młodzież (tak na prawdę zaczynałam od tego 10 lat temu) - wtedy również rozmawiamy jak najwięcej po angielsku i wykorzystujemy słówka w historiach, śmiesznych pytaniach i grach interaktywnych dopełniając tym samym materiał z książki wymagany w szkole. 

Uczę z pasją - i nie jest to pusty slogan. Dbam, aby lekcje były inspirujące, ciekawe i dopasowane do Twoich zainteresowań . Serwuję uczniom wywiady z ludźmi sukcesu z ich branży, artykuły o trendach technologicznych i efektywności nauki. Jest też czas na zabawę. Korzystam z interaktywnych gier . Uczymy się z piosenek, ulubionych seriali oraz podcastów . Nie ma tutaj żadnych kserówek do wypełniania i nudnych zadań. Wiem, jak za pomocą indywidualnie skrojonych materiałów pobudzić Twoje zaangażowanie i wciągnąć Cię w naukę języka na dobre. Lekcje są ciekawe, ale nikt nie mówi, że będzie lekko.

Skuteczna nauka języka wymaga Twojej motywacji i zaangażowania. Bez tego nie będzie efektów. Pomiędzy zajęciami ja również wspieram Cię i motywuję do działania. Czasem tupnę nogą i mówię, że masz zasuwać bardziej, ale zdecydowanie częściej przesyłam gratulacje i słowa podziwu . Jeśli chcesz zrobić mocny progress w języku i nie boisz się zaangażować to skontaktuj się ze mną. Jestem tu po to, aby pomóc Ci osiągnąć Twój cel. Napisz do mnie, a zrobimy to razem :-)

Cena za tydzień nauki wynosi 80 -135 zł i zależy od tego czy chcesz się uczyć w parze czy indywidualnie. 

P.S. Jeśli chcesz mnie lepiej poznać to znajdź i zaobserwuj mój profil na Facebooku lub Instagramie @SpeakPro 


Opinie o korepetytorze (52)

Kinga Nosal
19 lipca 2024

Z całego serca polecam! Super poświęcony czas, który zaowocował w sukces

Monika Marchewka

Wielkie gratulacje Kinga - zrobiłaś kawał świetnej roboty za którą możesz sobie teraz podziękować, BRAWO :-)

Agnieszka
16 lipca 2024

Polecam! Fajnie zorganizowany sposób lekcji i monitorowania postępów uczniów i wykonywania zleconych zadań. Bardzo polecam osobą, którym brakuje samodyscypliny i systematyczności.

Monika Marchewka

Dziękuję Aga ! Tak, tu nie ma mowy o wymówkach ;-) Zasuwamy ostro, progress sam się nie zrobi , pozdrowionka !

Anna Staszak
07 lipca 2024

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ze SpeakPro. Elastyczne podejście do klienta, bardzo dobra komunikacja i profesjonalizm. Polecam serdecznie!

Monika Marchewka

Ania, dziękuje bardzo za Twoją opinię i MEGA się cieszę, że jesteś zadowolona. Współpraca z takimi Uczniami jak Ty to czysta przyjemność ;-)

Paweł Łasicki
05 lipca 2024

Gorąco polecam SpeakPro Academy. Zaczynając od obsługi i właścicielki firmy, która jest bardzo otwarta na kontakt z nowymi klientami i do każdego podchodzi indywidualnie. Kończąc na super zaangażowanej lektorce Natalii, z którą nauka i konwersacja była prawdziwą przyjemnością ????

Monika Marchewka

Bardzo Ci Paweł dziękuję ! Indywidualność jest słowem klucz w podejściu do Ucznia. Tylko dzięki temu możemy skupić się na priorytetach i w szybkim tempie zrealizować zamierzony cel - tak jak to było w Twoim przypadku ;-) jeszcze raz wielkie gratulacje!

Justyna
25 czerwca 2024

Pani Karolina jest nauczycielką z dużym doświadczeniem :) Zajęcia z nią to prawdziwa przyjemność. Dzięki niej zrobiłam duże postępy w nauce języka angielskiego.
Gorąco polecam! SpeakPro to najlepsza szkoła językowa moim zadaniem :)

Monika Marchewka

Wielkie dzięki Justyna ;-) Faktycznie, Karolina na zajęciach zapewnia mega przyjemną atmosferę a zarazem wymaga i motywuje, dzięki czemu dużo szybciej osiągamy zamierzony cel , YOU DID IT ! ;-)

Magda
25 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Martą w Speak Pro, Marta jest życzliwą, ciepłą osobą, bardzo angażuje się w nauczanie. Po kilku mcach nauki czuję że zrobiłam postęp, oczywiście nic nie przychodzi samo... ale materiały do nauki są dostosowane do potrzeb i zainteresowań ucznia więc czeka się na kolejne wyzwania ;)

Monika Marchewka

Magda, bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa ;-) I oczywiście podpisuję się pod tym co napisałaś odnośnie widocznych postępów - tylko dzięki porządnemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy możemy zauważyć zadowalające nas efekty i Ty jesteś na to idealnym przykładem, BRAWO ❤️

Natalia
15 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolona z zajęć w szkole językowej SpeakPro. Dzięki mojej lektorce Sylwii naprawdę polubiłam naukę angielskiego. Lekcje odbywają się w dobrej atmosferze, zupełnie bez stresu. Tematy zajęć są spersonalizowane, a ciekawe zadania domowe motywują do systematycznej pracy. Efektem tego wszystkiego są szybko zauważalne postępy.

Monika Marchewka

Dziękuję Natalia, Twoja opinia i zadowolenie są dla mnie bardzo ważne ! Gratuluję PROGRESSU i oczywiście idziemy po więcej ;-)

Aneta
07 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolona z nauki w SpeakPro. Mam zajęcia z lektorką Sylwią, która jest bardzo zaangażowana i przygotowuje ciekawe materiały z interesujących mnie dziedzin. Nigdy nie jest nudno! Dzięki zajęciom wzbogaciłam słownictwo i swobodniej porozumiewam się w języku angielskim. Zdecydowanie polecam!

Monika Marchewka

Dziękuję Aneta ! Dzięki speakingowi i odpowiednio dobrej pracy domowej sama się przekonałaś, że nauka angielskiego może być BARDZO PRZYJEMNA ;-) Ogromne brawa dla Ciebie za PROGRESS który zrobiłaś ❤️

Marlena
23 maja 2024

Serdecznie polecam zajęcia w SpeakPro. Rozpoczynając zajęcia w listopadzie miałam blokadę przed mówieniem w obcym języku, a matura ustna z angielskiego wydawała się koszmarem. Dzisiaj widzę jak po kilku miesiącach zajęć z Panią Agnieszką przełamałam swoją barierę językową i jestem gotowa na egzamin. Zajęcia zawsze były ciekawe, a zadania domowe na trello motywujące. Bardzo polecam :)

Monika Marchewka

Dziękuję bardzo za Twoją opinię Marlena ! Nawet nie wiesz jak BARDZO się cieszę, że jesteś zadowolona i gotowa na egzamin :-) Trzymamy z Agą mocno za Ciebie kciuki, POWODZENIA ❤️

Zofia Bruździak
13 maja 2024

Polecam z całego serca SpeakPro Academy❤️ Mam zajęcia z Jagodą, która jest cudowną osobą z profesjonalnym podejściem do ucznia. Zostałam obdarzona ogromną motywacją i cierpliwością. Duży nacisk na speaking na zajęciach to wielki plus. Jeszcze raz bardzo polecam!:)

Monika Marchewka

Masz rację Zosia - Jagoda potrafi nieźle zmotywować :-) Dochodzi do tego Twoja praca i zaangażowanie i mamy PROGRESS widoczny już po kilku tygodniach nauki, gratulacje ! ❤️

Aleksandra
09 maja 2024

Polecam SpeakPro Academy :) uczyłam się z Martą przez kilka miesięcy i zrobiłam naprawdę duży postęp :) większa swoboda przy prowadzeniu rozmowy, pozbycie się bariery przed mówieniem w języku angielskim i zwiększenie słownika. Bardzo polecam!
(Marta jest the best :))

Monika Marchewka

Wielkie dzięki, Twoja opinia mega dużo dla nas znaczy! Ogromnie gratuluję progressu! :-) :-)

Ola
17 marca 2024

Bardzo polecam zajęcia z Sylwią! Duży nacisk na speaking to to czego szukałam od bardzo dawna! Przez możliwość wyboru poruszanych zagadnień, mogłam nie tylko uczyć się języka, ale również dowiadywać się nowych rzeczy z zakresu moich zainteresowań. Nawyk codziennego kontaktu z angielskim i pewność siebie w konwersacjach to to co wynoszę po paru miesiącach nauki w SpeakPro. Bardzo polecam!

Monika Marchewka

Dziękujemy Ola za Twoją opinię! Sylwia z mojego teamu jest rzeczywiście bardzo skuteczna: wymaga, ale jednocześnie jest mega przyjacielska + ten jej amerykański akcent :-) :-) Pozdrowionka!

karolina nowicka
29 stycznia 2024

Po długich poszukiwaniach odpowiedniej szkoły do nauki języka angielskiego znalazłam SpeakPro. Jestem bardzo zadowolona z postępów. Lektorka na 5+, lekcje prowadzone w profesjonalny sposób. Bardzo polecam.

Monika Marchewka

Dziękuję Karolina, MEGA mnie cieszy Twoja opinia i zadowolenie, gratuluję świetnego progressu :-)

Basia
24 stycznia 2024

To moja kolejna próba podjęcia nauki języka angielskiego. Wcześniej miałam złe doświadczenia, po opiniach innych kursantów zainteresowałam się nauką języka w SpeakPro i jestem bardzo zadowolona. Monika podchodzi indywidualne, ma dużo cierpliwości i jest bardzo sympatyczna. Chyba po raz pierwszy chętnie zawsze idę na każde zajęcia. Są inne niż w innych szkołach językowych, nie ma książek, kserówek. Mi się bardzo podoba i polecam. Uczę się już pół roku i już jest jakiś progres. Ja jestem bardzo zadowolona z mojej lektorki.

Monika Marchewka

Dziękuję Basiu, świetnie sobie radzisz z nauką, pomimo faktu, że zaczynałyśmy naukę od podstaw. I tak, brak książek i xerówek to mój znak rozpoznawczy :-) Mega się cieszę, że jesteś zadowolona! Działamy dalej :-)

Pamela Dera
22 stycznia 2024

Ile prób z nauką języka angielskiego było....nie zliczę! Myślę, że to już moja ostatnia próba i doskonałe miejsce. Super motywacja do działania. Uczę się już ponad 6 miesięcy, widzę super efekty. Podejście bardzo indywidualne, atmosfera przyjazna. Będę polecać każdemu kto boi się rozmawiać, kogo paraliżuje stres związany z konwersacjami!

Monika Marchewka

Dziękuję Pamela :-) polecenia do nowych Uczniów to chyba największy prezent dla mnie i jednocześnie dowód na zadowolenie z takiej nauki. Ogromnie się cieszę, że widzisz efekty i chcesz wskoczyć na jeszcze wyższy poziom angielskiego, fingers crossed!!

Marzena
20 stycznia 2024

Nauka angielskiego z Moniką to konkretna sprawa, nie ma ściemniania, ale bez obawy, bo to także przyjemność:) nie ma tutaj typowych książek do nauki angielskiego (uffff !), a lekcje są nakierowane na indywidualne potrzeby ucznia, jego stopień znajomości angielskiego oraz zainteresowania (mega!).
Z Moniką uczę się od kilku lat, i z poziomu ‘ledwo coś tam powiem’, jestem na etapie, że na co dzień używam języka angielskiego w pracy z turystami. W trakcie naszych zajęć przeprowadziłam się do Londynu, gdzie nastąpiło zderzenie z różnymi akcentami, kulturą oraz specyficznym sposobem rekrutacji do pracy. I tutaj lekcje angielskiego z Moniką BARDZO pomogły mi w zrozumieniu ‘codziennego angielskiego’, kształceniu się na przewodnika lokalnego po Londynie i Anglii, co wiązało się ze zdawaniem egzaminów po angielsku i znalezieniu fajnej pracy. A nie było łatwo, dosłownie był płacz i zgrzytanie zębami (po mojej stronie oczywiście:), ćwiczyłyśmy rozmowy kwalifikacyjne i prezentacje. Ale to by się nie udało, gdyby nie energia i motywacja ze strony Moniki. Szkoła jest naprawdę super, i dlatego jakieś czas temu poleciłam ją swojemu bratu, a brat jest bardzo zadowolony. Wam też z całego serca Polecam !!!

Monika Marchewka

Marzenka, to jest właśnie piękne streszczenie naszej wspólnej nauki i Twojego cudownego progressu, który zrobiłaś przez ten czas. Otworzyłaś sobie bardzo duże możliwości i wypłynęłaś na głęboką wodę, ale cały czas trzymasz się na powierzchni i idziesz do przodu! BRAWO! :-) :-)

Katarzyna Popiel
16 stycznia 2024

Fantastyczna zajęcia! Zajęcia są dynamiczne, pełne zaangażowanie w konwersacje, a nacisk na wypowiedź ustną pomaga przełamać barierę językową! Praca domowa i system dodatkowo wspierają moją regularną naukę, co przełożyło się na zauważalny postęp w moich umiejętnościach językowych i oczywiście kontynuacja współpracy :) Dzięki zajęciom przestałam się bać rozmowy w nowym języku. Teraz rozmowa stała się dla mnie czymś przyjemnym, a nie strasznym doświadczeniem. Polecam serdecznie! :)

Monika Marchewka

Ogromnie Ci Kasia dziękuję za te wspaniałe słowa! Jestem pod wrażeniem Twojego zaangażowania, tym bardziej że oprócz angielskiego to od tego miesiąca ruszyłaś również z niemieckim, hats off! You go girl :-)

Alicja
05 stycznia 2024

Serdecznie polecam zajęcia z Moniką. Lekcje prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób. Monika jest zawsze bardzo dobrze przygotowana i perfekcyjnie mówi po angielsku. Chodzę już na zajęcia rok i bardzo poprawiłam swoje mówienie po angielsku oraz wydobyłem z siebie mnóstwo nowych słówek których wcześniej nie używałam. Co więcej, Monika zawsze przygotowuje bardzo ciekawe materiały także zajęcia nie wiem kiedy mijają. Przede wszystkim jestem zadowolona też dlatego, że uczę się przydatnych rzeczy oraz jak mówić, co wykorzystuje na co dzień! Bardzo polecam!

Monika Marchewka

Dziękuję Alicja, tak wspaniale rozwinęłaś się językowo przez ten rok! Twoja płynność w mówieniu i wszystkie biznesowe słówka których teraz używasz to jest sztos i super, że w końcu miałaś okazję przekonać się czym jest nauka języka bez książek i zerówek. Widzimy się w czwartek na Skypie! :-) :-)

Magda Banaszak-Ziemska
02 grudnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Moniką!!! Dzięki nim o wiele swobodniej mówię po angielsku, nawet na tyle by konstruktywnie dyskutować z niesubordynowaną grupą studentów, czego wcześniej się obawiałam. Monika cały czas czuwa nad moim progresem a nauka nie jest ani przez moment nudna czy nużąca. Polecam z całego serca.

Monika Marchewka

Magda, ślicznie dziękuję za tą opinię. Tak, zdecydowanie - możliwość dyskusji ze studentami zza granicy to świetny benefit i dowód progressu który zrobiłaś przez ten rok naszej wspólnej pracy, potwierdzający jak pewnie się teraz czujesz w rozmowie po angielsku :-) działamy ostro dalej - przemówienia na międzynarodowych eventach i konferencjach się same nie zrobią :-)

Daria Murach
19 listopada 2023

Serdecznie polecam lekcje w SpeakPro. Nigdy bym się nie spodziewała, że będę z niecierpliwością czekała na kolejne lekcje i tak mocno się w to wkręcę. Wiem, że to dzięki mojej nauczycielce, która bardzo mnie motywuje i wspiera. Dzięki SpeakPro, język angielski stał się dla mnie czymś przyjemnym, a nie koniecznością. Prace domowe są tak dostosowane do mnie, że cieszę się na samą myśl o ich wykonywaniu. Polecam każdemu z prosto z serca ❤️

Monika Marchewka

Dziękuję Daria! Tak właśnie działa przyjemna nauka i zarażanie pasją - MEGA się cieszę! Zasuwamy ostro!❤️

Paulina Nogalska
18 listopada 2023

Gorąco polecam naukę z Moniką! Genialna nauczycielka, z fantastycznym podejściem i zaangażowaniem. Dzięki niej przełamałam się i zaczęłam mówić po angielsku (po wielu latach nieskutecznej, tradycyjnej nauki). Motywuje i wspiera, podrzuca materiały dzięki, którym nauka jest przyjemna. Co najważniejsze - jej metoda nauki jest po prostu skuteczna!

Monika Marchewka

Dzięki Paulina, pamiętam Twój strach przed naszą pierwszą lekcją, gdy wiedziałaś że będzie 100% po angielsku i Twoje zaskoczenie już po niej, gdy się okazało, że jednak dałaś radę i nie taki diabeł straszny :-) zasuwamy dalej - praca w amerykańskiej korporacji to nie przelewki :-)

Magda Grabowska
17 listopada 2023

Zajęcia z Moniką to najlepiej wykorzystany czas w tygodniu! Mimo, że jest bardzo wymagająca i poprzeczka jest postawiona mega wysoko lekcje są zupełnie bezstresowe. Jeżeli liczycie na szybkie efekty to bardzo polecam zajęcia z Moniką:)

Monika Marchewka

Dzięki Magda za opinię! Tak, jak mówię że wymagam to nie żartuję! ale dzięki temu nie tracimy czasu i mamy mierzalny progress w języku, tak jak u Ciebie :-)

Magda Grabowska
15 listopada 2023

Zajęcia z Moniką to najlepiej wykorzystany czas w tygodniu! Mimo, że jest bardzo wymagająca i poprzeczka jest postawiona mega wysoko lekcje są zupełnie bezstresowe. Jeżeli liczycie na szybkie efekty to bardzo polecam zajęcia z Moniką:)

Monika Marchewka

Dzięki Magda za opinię! Tak, jak mówię że wymagam to nie żartuję! ale dzięki temu nie tracimy czasu i mamy mierzalny progress w języku, tak jak u Ciebie :-)

Katarzyna Klukowska
13 listopada 2023

Nie można wymarzyć sobie lepszego nauczyciel z języka angielskiego. Bardzo wyrozumiała, żartobliwa, pozytywna osoba przy której czuje się bardzo swobodnie. Monia zawsze znajdzie tematy które mnie interesują przez co nauka przychodzi łatwiej ponieważ jest po prostu ciekawie. Nie ma obijania Monia zawsze ma mnie na oku i służy pomocą. Dłuższy czas szukałam osoby czy zajęć które pomogły mi zrozumieć gramatykę i poprawić mój wymowę wzbogacić moje słownictwo w języku angielskim. I mam :) Pisząc do Moni zrobiłam to spontanicznie ponieważ zaciekawiło mnie jak można uczyć się bez książkę i kserówek :). A można ! Przy narzędziach do nauczania jakie oferuje nam Monia nauka jest przyjemna prosta i zrozumiała. Uważam ze współpraca z Monia jest jedna z najlepszych decyzja jaką podjęłam jeśli chodzi inwestycje w siebie i swój rozwój.

Gorąco polecam !

Monika Marchewka

Dziękuję Kasia, nauczanie tak otwartych i świadomych osób jak Ty to czysta przyjemność! Uwielbiam nasze rozmowy na temat samorozwoju i cieszę się, że właśnie uważasz że nauka angielskiego to inwestycja w siebie - i tak! z pewnością zaowocuje to świetnymi perspektywami w Twojej przyszłości! Widziałam wiele takich historii wśród moich Uczniów :-) Zasuwamy dalej!

Monika
12 listopada 2023

Jestem kursantką Moniki od kilku lat i przyznam szczerze, że system nauki zaproponowany przez SpeakPro jest rewolucyjny, a przede wszystkim skuteczny. Nie ma nudy bo tematyka pracy jest dostosowana do zainteresowań kursanta, a spotkania są czystą przyjemnością!!! A co najważniejsze: szybko osiąga się progres, już po kilku lekcjach:)!!! Zachęcam do zgłoszenia się do SpeakPro, sukces murowany:)!!!

Monika Marchewka

Monia, dziękuję za te wspaniałe słowa! Pamiętam jak się zaangażowałaś w naukę od samego początku, zrobiłaś ogromny progress i super, ze teraz go utrzymujesz naszymi konwersacjami po angielsku :-) GRATULACJE!

Magda Kuś
29 października 2023

Polecam zajęcia z Moniką! W końcu znalazłam nauczyciela, który nie tylko klepie po ramieniu, ale wymaga i motywuje do pracy. Dzięki Monice zrozumiałam, że to nie ktoś nauczy mnie języka, tylko muszę nauczyć się go sama. Zaczęłam mówić i przestałam bać się popełniania błędów. Jeżeli jesteś osobą, która czuje, że pomimo wielu lat nauki i wydania mnóstwa pięniędzy na kursy i korepetycje nadal nic nie umie i nie widzi żadnego progresu, to Speak Pro jest dla Ciebie. Oczywiście nic nie przyjdzie bez ciężkiej pracy, ale tym razem zobaczysz efekty:)

Monika Marchewka

Dziękuję Magda za ten cudowny Feedback, tak rzeczywiście jest - nikt się za Ciebie nie nauczy, ale jeśli zajęcia z nauczycielem są ciekawe i praca domowa dopasowana do Ciebie to motywacja też bardzo wzrasta :-) gratuluję Ci wspaniałego progressu który zrobiłaś, słuchanie w miniony wtorek Twojej prezentacji biznesowej to była czysta przyjemność!

Julia Zagajewska
29 października 2023

Monika jest najlepsza! uwielbiam z nią lekcje, dzięki lekcjom mój poziom jest znacznie lepszy a mówienie po angielsku to już sama przyjemność. I ciągle Inspiruje mnie do dalszej nauki oraz poszerzania wiedzy w języku angielskim. :)

Monika Marchewka

Dziękuję Julka! odnośnie Twojego progressu to muszę przyznać, że zasuwasz jak rakieta - aż miło obserwować takie zaangażowanie. Keep it up! :-)

Aneta Kozłowska
28 października 2023

Najlepsza szkoła pod słońcem !!! Polecam z całego serca♥️
Przygoda mojego syna z nauką Języka Angielskiego online, pod czułą opieką Moniki zaczęła się jak miał 8 lat od tej pory bardzo dużo się zmieniło , Jakub poczynił bardzo duży progress , prace domowe z Języka Angielskiego już nie są takie straszne :) jego blokada przed mówieniem w obcym języku znikła , ja mam komfort bo nie martwię się tym , że muszę go gdzieś dowieźć , dzięki temu możemy więcej czasu poświęcić domownikom. Sposób w jaki odbywa się nauka w szkole SpeakPro tak bardzo odpowiada mojemu nastolatkowi , że w tym roku dodatkowo podjął naukę Języka Niemieckiego:) i to On o to poprosił :) jestem pewna , że na progress w nauce nie będę długo czekać:)
Dziękuję serdecznie:)

Monika Marchewka

Anetko, tak bardzo Ci Dziękuję za tą wspaniałą opinie, nauczanie Kuby i współpraca z Tobą, jako jego Mamą, to czysta przyjemność - mega się cieszę ze Kuba złapał bakcyla do języków i na pewno mu to zaprocentuje w przyszłości :-)

Maciej
17 października 2023

Polecam naukę z speakpro i Monikę każdemu! Bez stresu i presji, ale obijania się nie będzie :) Materiały dobierane pod zainteresowania i potrzeby ucznia, nie ma nudnych i męczących kserówek. Lekcje mijają nie wiadomo kiedy w świetnej atmosferze, a postępy widać już po kilku spotkaniach.

Monika Marchewka

Dzięki Maciek za tą opinię! :-) To fakt, nie ma obijania się, ale dzięki temu już tak płynnie mówisz po angielsku, a omawianie z Tobą tematów związanych z IT i Business English to ogromna przyjemność :-) Lecimy po więcej!

Katarzyna Z
04 września 2023

Monika z SpeakPro to nauczycielka pełna pasji i zaangażowania. Jej umiejętność trafnego dostosowania zajęć do moich potrzeb oraz regularne wsparcie poza lekcjami sprawiają, że czuję, iż mój angielski naprawdę się poprawia. Tworzy inspirującą atmosferę na lekcjach, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością, a jej zaangażowanie przekłada się na moje pewniejsze posługiwanie się językiem angielskim. Zdecydowanie polecam Monikę każdemu, kto chce skutecznie i z przyjemnością doskonalić swoje umiejętności językowe.

Monika Marchewka

Dziękuję Kasia! przyjemność z nauki, widoczne efekty i pewność w rozmowie po angielsku to moje priorytety :-) niezmiernie się cieszę, że jesteś zadowolona z naszej nauki ! :-)

Katarzyna B.
18 sierpnia 2023

Z całego serca polecam lekcje angielskiego z Moniką! Nauka języka już nigdy nie będzie mi się kojarzyła z przykrym szkolnym obowiązkiem! Rozmowy są niezwykle przyjemne a czas podczas nich ucieka nie wiadomo kiedy. Nie mogłam trafić lepiej i bardzo, bardzo polecam.

Monika Marchewka

Ale się cieszę Kasia, że odkryłaś czym jest przyjemna nauka angielskiego i przy okazji rozmawiasz dużo płynniej i swobodniej niż 10 miesięcy wcześniej, GRATULACJE!

Ewelina Saks
14 lipca 2023

Lekcje z Moniką to sama przyjemność! Atmosfera na zajęciach pełna pasji I zaangażowania oraz ciekawe materiały przyczyniają się do osiągania szybkich efektów! Polecam z całego ♡

Monika Marchewka

Dziękuję bardzo, bardzo, BARDZO zrobiłaś już Ewelina świetny progress, ale wiem, że jesteś w stanie osiągnąć jeszcze więcej - idziemy po to :-)

Paweł Ziółkowski
20 czerwca 2023

Bardzo polecam naukę języka w SpeakPro! Zajęcia z Moniką są niezwykle interesujące i efektywne. Zadania są urozmaicone i bardzo ciekawe co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Monika świetnie motywuje do działania, dzięki czemu postępy w nauce są widoczne w bardzo krótkim czasie.

Monika Marchewka

Paweł, zrobiłeś wspaniały progress i wiem, że dajesz z siebie 100% Najbardziej mnie cieszy jak swobodnie rozmawiamy po angielsku na zajęciach i jak wiele słów pamiętasz, gratulacje! Trzymaj tak dalej!

Monika
19 maja 2023

Moja nauka nigdy nie była tak efektywna a przy tym przyjemna. Lekcje są fantastycznie prowadzone, nie ma mowy o nudzie, rozmawiamy o rzeczach które mnie interesują, dzięki czemu mogę poszerzać swoje horyzonty i szlifować angielski. Monika potrafi też zmobilizować , w jej przypadku " no excuse" jest doskonałym stwierdzeniem!!!

Monika Marchewka

Dziękuję Monika, dla takich feedbacków warto żyć! ”No excuses” i zasuwamy po więcej!

Monika G
03 maja 2023

Bardzo polecam zajęcia z Moniką!
Po roku uczęszczania na zajęcia czuje się dużo pewniejsza siebie podczas konwersacji w języku angielskim. Monika wyrobiła we mnie nawyk, abym codziennie miała kontakt z językiem. Przekonałam się, że bez tego nie osiągnę sukcesu w nauce języka. Jeśli chodzi o dobór tematów to zawsze dostaje coś dopasowanego do moich zainteresowań. Bardzo polecam!

Monika Marchewka

Wspaniale jest czytać taki feedback, zrobiłaś świetny progress Monika i zasuwamy dalej - w przyszłości sobie podziękujesz :-)

Daniel stolarczyk
16 kwietnia 2023

Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i z wielkim zaangażowaniem, są również dostosowane do poziomu ucznia. Chętnie się na nie wraca. Czuć różnicę w mówieniu już po pierwszych kilku tygodniach nauki. Bardzo polecam!!

Monika Marchewka

Dziękuję Daniel serdecznie, tak, to fakt - jeśli zasuwasz regularnie to szybko czuć różnicę :-)

Edyta
05 kwietnia 2023

Bardzo polecam lekcje z Moniką. Atmosfera panująca na zajęciach jest świetna i bardzo pomaga pokonać blokadę w mówieniu po angielsku.Na efekty nie trzeba długo czekać,już po kilku lekcjach nabrałam większej pewności w komunikacji. Jak angielski,to tylko z Moniką

Monika Marchewka

Dziękuję Edyta, zrobiłaś piękny progress i jesteś żywym przykładem tego, że znajomość języków mocno otwiera nam nowe możliwości, gratulacje! :-)

Anna Jasińska
01 kwietnia 2023

Długo można wymieniać dlaczego TAK.
Ale z mojej perspektywy: dobrze trafiliście, jeśli szukacie nauczania typu " pamiętam z dzieciństwa nauczyciela, który tak cisnął, ale do dziś pamietam wszystko z tych lekcji i jestem mu taka wdzięczna" dodatkowo zawsze super atmosfera. Fachowa motywacja (nie ma ściemniania do tej pory się udawało;) teraz trzeba się zmotywować.
A mimo to, chce się wracać na lekcje, bo widać postęp, jest satysfakcja i dalsza motywacja. Monika Marchewka ogromne zdolności dydatktyczne, wychowawcze(żadne przekręty nie uratują, jak się człowiek nie przygotuje) oraz super atmosfera podczas lekcji.
Polecam!

Monika Marchewka

Dziękuję Ania, to zaszczyt Cię tak motywować i obserwować Twój progress :-)

Olek
14 marca 2023

Monika jest super nauczycielką! Lekcje prowadzi ciekawie, z pełnym zaangażowaniem. Tematyka zajęć jest zróżnicowana w zależności od potrzeb studenta (w moim przypadku dużo tematów związanych z nowymi technologiami). Co tydzień dostaję listę nowych zadań do wykonania, o których dyskutujemy podczas naszych spotkań. Na każdych zajęciach Monika przygotowuje listę z błędami gramatycznymi oraz źle wypowiedzianymi słówkami, dzięki czemu jestem bardziej świadomy swoich błędów i tego, na czym najbardziej muszę się skupić w swojej nauce. W ciągu ostatnich miesięcy dzięki Monice zdecydowanie poprawiłem swoje umiejętności językowe, zarówno jeżeli chodzi o mówienie jak i słownictwo. Polecam!

Monika Marchewka

Dziękuję Alex! Twój progress w speakingu i słownictwie jest niezaprzeczalny, ale musimy to podkreślić, że zasuwasz BARDZO regularnie . Ready for more IT and AI stuff? :-)

Małgorzata
24 lutego 2023

Szczerze polecam ! To nie są zwykle, nudne lekcje, bardzo przyjemna i wygodna forma nauki języka. Monika to niezwykle energiczna, ciepła osoba która „zaraża” swoim uśmiechem przez co nauka języka to czysta przyjemność nie konieczność. Materiały dostosowane są do poziomu nauki i zainteresowań, co tydzień nowa porcja ciekawych materiałów, liczy się jakość nie ilość, oczywiście każdy narzuca sobie własne tempo nie ma ograniczeń :) Elastyczne godziny nauki, zupełnie inne podejście do nauki języka jestem bardzo zadowolona z postępów. To prawda podczas spotkań z Moniką nauczyłam się więcej niż przez kilka lat nauki języka w różnych szkołach językowych. Naprawdę warto !!!

Monika Marchewka

Dziękuję Gosiu, cieszę się bardzo, bo przełamałyśmy Twoją barierę językową i Twój speaking i słownictwo są teraz o niebo lepsze niż 10 miesięcy temu. Wspaniała robota!

Anna
14 lutego 2023

Moja przygoda z Speakpro zaczęła się dzięki mojej znajomej, która poleciła mi zajęcia z Moniką, bo sama się z nią uczyła i była bardzo zadowolona. Cały proces nauki uważam za cudowne doświadczenie, które oprócz zdolności językowych było też psychologicznym wsparciem. Indywidualne podejście, różnorodność zadań a przede wszystkim dostosowywanie ich do potrzeb i zainteresowań, były dla mnie bardzo ważne w procesie nauki. Będąc "ciężkim przypadkiem" braku systematyczności, miałam okazję zaznać mnóstwa motywacji, codziennego zaangażowania oraz kontrolowania procesu nauki. Z całego serca serdecznie polecam!

Monika Marchewka

Dziękuję Aniu, staram się najbardziej jak mogę żebyś była zadowolona z naszej nauki :-) i mam swoje sposoby na "ciężkie przypadki" :-) :-)

Anna Lachowicz
11 lutego 2023

Nauka z Monika jest bardzo przyjemna forma nauki angielskiego. nareszcie udało mi się znaleźć kogoś kto nauczył mnie jak się uczyć i nie traktować tego jak obowiązek a jako przyjemność. dzięki nauce z Monika nie musze tracić czasu na szukanie ciekawych materiałów, dostosowanych do mojego poziomu i zainteresowań. moim zadaniem jest tylko znaleźć czas i spędzić go z ciekawymi zadaniami, z moimi ulubionymi serialami, książkami, tematami o rozwoju osobistym itp. Przez pół roku nauki zrobiłam duży postęp, mogę swobodnie się komunikować w obcym języku. szczerze polecam i sama będę się uczyć aż osiagne swój wymarzony poziom.

Monika Marchewka

Dziękuję Aniu za taki wspaniały feedback i Twoje zaangażowanie, we're both hungry for more! :-)

Karolina
31 stycznia 2023

Korepetycje z Monika to sama przyjemność. Zajęcia są przystosowane do poziomu ucznia, a Monika jest zawsze uśmiechnięta. Polecam

Monika Marchewka

Dziękuję Karolina :-) just doing my best!

Basia
23 stycznia 2023

Zdecydowanie polecam! Monika jest osobą pełną entuzjazmu, życzliwą, zawsze świetnie przygotowaną do zajęć. Zawsze daje z siebie 100% , kiedy trzeba tupnąć nogą i z motywować do regularnej pracy - robi to w sposób niezwykle finezyjny. Monika podczas zajęć koncentruje się na potrzebach ucznia, odpowiednio dobiera materiały, każde zajęcia są niezwykle kreatywne, bardzo poszerzają horyzonty, a przede wszystkim nigdy nie wieją nuda. :)

Monika Marchewka

Dziękuję Basia, nawet nie wiesz jak lubię tupnąć nogą jak sytuacja tego wymaga :-)
cieszę się, że nie nudzisz się ze mną i przy okazji możemy się tyle nauczyć!

Gosia
30 grudnia 2022

Najlepsza nauka języka, jaką można mieć!
Zajęcia z Moniką to czysta przyjemność. Są dostosowane do zainteresowań ucznia. Materiały, z których korzystamy w trakcie zajęć to nie twarde książki z oklepanymi zadaniami. Monika uczy poprzez ciekawe filmiki, materiały online, piosenki, dzięki czemu nie ma nudy, a dodatkowo można dowiedzieć się naprawdę interesujących rzeczy i później wspólnie je przedyskutować. To sprawia, że uczymy się praktycznych i przydatnych rzeczy np. do pracy. Na samych zajęciach mówimy tylko w języku angielskim, co pozwala przełamywać barierę językową.
Zajęcia z Moniką pomogły mi poczuć się pewniej w mówieniu, kiedy planowałam wycieczkę do Stanów, oraz szukałam nowej pracy. Moim zdaniem najfajniejsze jest to, że tutaj łączymy naukę języka z naszymi zainteresowaniami

Monika Marchewka

Dzięki Gosia! It's all music to my ears :-)

Emilia
06 listopada 2022

Jeśli szukasz znakomitego trenera, który pokaże Ci jak skutecznie się uczyć, zapewni najwyższej jakości zajęcia i szybkie efekty to z całego serca polecam Monikę!
Forma treningów, podejście i świetnie dobierane materiały sprawiły, że polubiłam angielski!
Jeśli masz problem z dyscypliną na pewno się to zmieni!
Współpraca z Moniką to najlepsza inwestycja!

Monika Marchewka

Dziękuję dziękuję dziękuje! :-)

Dominik
01 listopada 2022

Zdecydowanie polecam!
Monika jest miłym i zaangażowanych nauczycielem, który potrafi zarazić pozytywną energią.
Zajęcia są luźne, nieszablonowe a ich ciekawa tematyka jest dobierana indywidualnie do oczekiwań ucznia - ja działam w branży IT, dlatego skupiamy się na słownictwie związanym z nowymi technologiami i programowaniem.
Monika wie, jak zmotywować do nauki a na efekty współpracy nie trzeba czekać długo.

Monika Marchewka

Dziękuję Dominik! Gratuluję super progressu i zmiany pracy na międzynarodowe środowisko :) :)

Magdalena
12 września 2022

Sposób nauki języka angielskiego z Moniką odmienił moje życie. Wielokrotne wcześniejsze próby nauki języka kończyły się na niczym, dopiero innowacyjna metoda wprowadzona przez Monikę sprawiła że codziennie chętnie zaczęłam uczyć się języka. Po raz pierwszy zaczęłam codziennie uczyć się nowych słówek i rozwiązywać zadania, nie tak jak wcześniej rozwiązywałam kilka zadań godzinę przed kolejnymi zdjęciami. Na lekcjach poruszane są tematy które mnie interesują i inspirują. Podczas zajęć kładziony jest nacisk na rozmowę dzięki czemu nie boję się używać języka angielskiego w rozmowie z innymi.

Monika Marchewka

Dziękuję Magda serdecznie! Obserwować Twój progress i zaangażowanie to czysta przyjemność ❤️

Monika
02 września 2022

Uwielbiam zajęcia z Moniką! Dzięki niej uczę się poprzez praktykę, a nie jak dotychczas - poprzez ciągłe robienie xerówek niedających żadnych efektów. Po 6 miesiącach pracy z Moniką odzyskałam pewność siebie podczas mówienia. Swobodnie wypowiadam się w języku angielskim, ponieważ podczas lekcji z Moniką nauczyłam się myśleć po angielsku zamiast tłumaczyć w głowie słowa. Nauka jest szyta na miarę moich potrzeb, dzięki czemu pojawia się ona codziennie w moim życiu w różnorodnej formie. Zajęcia z Moniką są jak spotkania z przyjaciółką z Wielkiej Brytanii!!! Bardzo polecam Monikę!

Asia
18 sierpnia 2022

Dzięki Monice dokładnie w 10 miesięcy mój poziom angielskiego startującego dosłownie od: ,,nie mówię w ogóle, nic, zero, nul... ,, przeskoczył do: ,,za tydzień prowadzę szkolenie biznesowe dla osób z zagranicy ''.
Nie żartuję!

Z całego serca polecam Monikę. Jest to nauczyciel, którego śmiało i bez najmniejszego cienia wątpliwości można określić mianem tego z powołania!

Monika w błyskawicznym tempie przeprogramowała mój mózg i sprawiła, że polubiłam po prostu mówić po angielsku. Jest niezwykle utalentowaną osobą, mającą dar nauczania, a to wszystko w formie online, bez książek, regułek do zakucia czy innych dotychczas znanych mi metod nauczania.

Do tego jest przesympatyczną osobą, z którą zwyczajnie chcesz się zobaczyć na skype, jak z dobrą znajomą :)

Monika Marchewka

Dziękuję Asia za ten cudowny feedback, rzeczywiście Twój progress jeżeli chodzi o mówienie rok temu a teraz jest ogromny - wykonałaś wspaniałą robotę! Gratulacje :-)

Jarek
09 sierpnia 2022

Pracuję w IT i chciałem zmienić pracę na lepszą – płynny angielski był jednym z głównych wymagań, a moja blokada mówienia powstrzymywała mnie przed podjęciem tego kroku. Zacząłem intensywnie ćwiczyć mówienie z Moniką i znaczącą poszerzyłem swoje słownictwo, głównie te związane z moją pracą i zainteresowaniami . Dzięki systematyczności i skutecznym metodom ćwiczenia speakingu, a także ciągłej motywacji po 4 miesiącach mogłem aplikować na nowe stanowisko i cieszyć się z nowych możliwości rozwoju. Dziękuję Ci Monika za pomoc i najbardziej ciekawą formę nauki w moim całym życiu :-)

Monika Marchewka

Super Jarek, jeszcze raz gratuluję tak wspaniałej zmiany pracy! Zdecydowanie poprawiłeś swoje umiejętności komunikacji po angielsku, a nowe słówka na pewno przydadzą Ci się w codziennych obowiązkach :-)

Aneta
04 sierpnia 2022

Miałam wiele podejść do języka angielskiego ale tak naprawdę dopiero dzięki zajęciom z Moniką przełamałam barierę i zaczęłam mówić. U niej nie ma nudy. Nie ma nauki z oklepanych książek. Monika dostosowuje plan nauczania do Indywidualnych zainteresowań i potrzeb. Naprawdę mega profesjonalizm a przy tym luźna atmosfera i elastyczne podejście do ucznia. Szczerze polecam !!!

Monika Marchewka

Dziękuję Anetka, nie ma nudy, to prawda! z Tobą również! :-)