Nauka języka japońskiego z native speakerem!

Masato Yokoe 39 lat
Lic./inż.

500 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Zielonka (centrum)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Studia, dorośli

Lekcje języka japońskiego z native speakerem!
Nauka nie tylko języka, ale także kultury!

Mogę wystawić fakturę za lekcje!

Mam na imię Masato i od 2018 roku mieszkam w Polsce. Indywidualnym nauczaniem języka japońskiego zajmuje się od 2019 roku.
Podczas lekcji dostosowuję temat do potrzeb swoich uczniów, tak by każdy otrzymał wiedzę, której oczekuje! Oferuję konwersacje, naukę z podręcznikiem, a także przygotowanie do wyjazdu do Japonii!

Z przyjemnością poprowadzę zajęcia dla osób dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Obecnie uczę się języka polskiego, więc zapraszam również od poziomu A0!

W zależności od potrzeb ucznia podczas zajęć możemy położyć nacisk na praktyczne wykorzystanie języka (zapraszam również studentów japonistyki), ćwiczenia z gramatyki, słuchanie, powtórzenia przed egzaminem noryokushiken…

Swoim uczniom  oferuję:
- materiały do nauki języka z różnych podręczników (mam tego naprawdę sporo)
- możliwość wypożyczenia czytanek japońskich
- obcowanie z Japończykami, a tym samym możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktycznym jej zastosowaniu (3-4 raz do roku przyjeżdżają do mnie Japończycy)
- naukę kultury japońskiej

Od 2014 roku pomaga w wymianie międzynarodowej z Polakami na różnym poziomie znajomości języka japońskiego. Przez ten czas szczególnie dużo doświadczenia zebrałem na polu konwersacji i pomocy uczniom "na gorąco" w poprawianiu ich praktycznego języka.

Zachęcam wszystkich do kontaktu! Uczmy się języka japońskiego i japońskiej kultury razem! :)

  • koszt lekcji na Skype’ie: 80 zł/60 minut
  • koszt lekcji w domu lektora: 100 zł/60 minut

[*~Poza nauką języka japońskiego oferuję również naukę japońskiej kultury: GRA NA SHAMISENIE. Zaprasza, do kontaktu w wiadomości prywatnej. *]


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii