INTENSYWNE KURSY I POMOC Z MATEMATYKI


Wyślij wiadomość:

Cena
200 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Lekcje on-line, za pomocą programów Skype, Anydesk albo Zoom.

Firma Plus Korki zaprasza na zajęcia z matematyki na różnych poziomach. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych z uczniami, studentami oraz doktorantami. Nasz zespół składa się tylko i wyłącznie z ludzi doświadczonych, w większości ze stopniami naukowymi, czynnych nauczycieli szkolnych i akademickich. W naszym zespole jest wykładowca uznanej uczelni wyższej, jak również egzaminator CKE i nauczyciel znanej szkoły w Krakowie.

Korepetycje i kursy: semestralne, ale i przyśpieszone z matematyki w zakresie: szkoła (podstawowa, liceum, matura) i studia (analiza matematyczna – ciągi i szeregi liczbowe, rachunek różniczkowy funkcji jednej i wielu zmiennych, całki, całki podwójne, całki potrójne, liczby zespolone, macierze i wyznaczniki, układy równań liniowych, równania różniczkowe zwyczajne, matematyka dyskretna, funkcje analityczne, rachunek prawdopodobieństwa, wstęp do statystyki).

Miła i bezstresowa atmosfera. Atrakcyjne ceny.

Aktualnie prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe z zakresu:  
-matematyka wyższa: analiza matematyczna, algebra liniowa z geometrią i algebra ogólna, topologia, równania różniczkowe i układy dynamiczne, optymalizacja i teoria sterowania, rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna, wstęp do matematyki i logika, zastosowania matematyki, dydaktyka matematyki, przygotowanie do prowadzenia lekcji, konspektu, przygotowanie do prowadzenia zajęć na uczelni wyższej,
-konsultacje z matematyki: dla uczniów, dla studentów i dla dorosłych w zadaniach w ich pracy,
-zastosowania matematyki w ekonomii i zarządzaniu: badania operacyjne, ekonometria, ekonomia matematyczna, matematyka finansowa.

Masz zaległości w szkole? Dołożymy starań by je nadrobić! Twój nauczyciel nie ma dla ciebie czasu? Odpowiemy na to, czego potrzebujesz. Nudzisz się w szkole, chciałbyś się rozwinąć, ukierunkować na naukę albo na zastosowanie matematyki? Mamy na to program. Sesja coraz bliżej, a czujesz, że nie zdasz egzaminu? My ci pomożemy! Zazwyczaj niemal każdy przypadek jest do uratowania, wystarczy przynajmniej parę dni czasu. Chcesz się nauczyć jakiegoś działu matematyki? Masz problem w pracy, który zahacza o matematykę? To jest to, co lubimy. Prowadzimy konsultacje w zakresie pracy dyplomowej z matematyki i jej zastosowań. Nie piszemy prac za studenta, ale zapewniamy ciągłą pomoc w jej ukończeniu. Doradzimy kierunek, dobierzemy źródła, zapobiegniemy przestojom, sprawdzimy, skorygujemy błędy.

Uwaga: Praca nie jest stricte z matematyki, ale jest z nią jakoś związana? Zadzwoń lub napisz, wykonywaliśmy takie projekty wiele razy, pomożemy!

Zajęcia możliwe w języku angielskim. Wszyscy członkowie zespołu płynnie operują tym językiem, a mamy również osobno specjalistę w tym zakresie. 

Courses, lectures and help in mathematics and its applications. School and university. Analysis, algebra, probability, statistics, optimization, topology, logics. Financial mathematics and its applications in economy and management. Helping (tutoring) in writing diploma works.

Note that all the courses can be given in English. All members of our team can speak and teach in English.

Tel.: 734142620

Mail: programujrazemznami@gmail.com


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii