Skuteczna pomoc z fizyki on-line.


698 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Legnica (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Przedmiot
Zakres
Szkoła średnia, Studia, matura, laborki

Pomoc przy rozwiązywaniu zadań, powtóce materiału, wysyłanie rozwiązań na maila zadania z fizyki z obszernym komentarzem, KROK PO KROKU, "łopatologicznie",szybko i solidnie, arkusze maturalne itd. robię również opracowywanie statystyczne wyników laborek, rachunek błędów, wykresy itd.

Zapraszam na kurs przygotowawczy do matury z fizyki.
W sprawie uzgodnienia terminu i ceny pisz na: korki_fizyka@tlen.pl

Na esemesy nie odpowiadam. Kontakt telefoniczny w godz. 19-20 lub bezpośrednia via Skype: korki_fizyka


Opinie o korepetytorze (18)

Sasza Karczewski
12 lipca 2024

Zajęcia przygotowawcze do matury z p. Witoldem zacząłem w październiku (klasy maturalnej). Po pierwszej maturze próbnej miałem 23% dlatego zadecydowałem, że warto sięgnąć po pomoc sprawdzonego korepetytora. Takim właśnie jest p. Witold, zajęcia prowadzi w sposób bardzo prosty do przyswojenia oraz zawsze tłumaczy, jeśli jest taka potrzeba (mój ulubiony cytat to: „nie ma głupich pytań”). Uzyskałem 85% z matury z fizyki i wiem, że jest to zasługa mojej ciężkiej pracy oraz doświadczenia p. Witolda. Gorąco polecam.

Franek
30 czerwca 2024

Potrzebowałem korepetytora, który w zaledwie dwa lata pomoże mi w napisaniu matury z fizyki. Pan profesor okazał się fantastyczną osoba. Wiedział jak przekazywać wiedzę. Potrafił w szybki oraz zrozumiały sposób wytłumaczyć różne zagadnienia. Dodatkowo widać było zaangażowanie oraz chęć w przekazaniu wiedzy. Ogromną zaletą było również podejście i wyrozumiałość, oraz to że Pan profesor faktycznie pasjonuje się fizyka.

Bartek
12 września 2023

Pan Witold wyciągnął mnie z zagrożenia i w ciągu 3 tygodni przygotował do zdawania poprawki z fizyki na mocną tróję. Dzięki niemu przeszedłem do następnej klasy. Materiał tłumaczy "łopatologicznie" zaczynając od podstaw i prostych przykładów, wtedy wszystko staje się bardziej zrozumiałe. Polecam!!!

Gosia
17 sierpnia 2023

Po lekcjach u pana zdałam maturę na 86% i dostałam się na wymarzone studia bez problemu.
Dziękuję za wszystkie lekcje i poświęcony czas!

Paulina B.
10 września 2022

Pan profesor solidnie przygotował mnie do matury z fizyki, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia. Pamiętam jak na zdalnym nauczaniu w czasie pandemii siedzieliśmy jak na tureckim kazaniu , nikt nie sprawdzał czy coś rozumiemy, a materiał mieliśmy przerobić sami. To co on proponuje na korepetycjach w porównaniu z tym szkolnym to jak niebo i piekło. Wyjaśnił mi wszystkie kruczki w rachunkach i szybko nadrobiłam braki. Miałam z nim dobry kontakt, a pomiędzy zajęciami on-line mogłam wysyłać maile z pytaniami dotyczącymi zadań domowych i przerobionego materiału. Zawsze szybko dostałam odpowiedź ze wskazówkami co dalej robić lub gotowym rozwiązaniem. Na zajęciach można było też pożartować i pogadać na różne inne tematy, nie patrzył na zegarek. Obiecał też pomoc gdybym jej potrzebowała na studiach. POLECAM !!!

Kinga
10 lipca 2022

Bardzo polecam,
przez całą maturalną klasę miałam z Panem zajęcia raz w tygodniu przygotowujące do matury rozszerzonej z fizyki.

Lekcje były bardzo dobrze zaplanowane, pełne ciekawostek z różnych dziedzin fizyki. Na każdych zajęciach można było dowiedzieć się czegoś nowego, rozwiązywaliśmy wspólnie zadania, do których zawsze był krótki wstęp teoretyczny przypominający podstawowe wzory i prawa z danego zakresu materiału.

Bardzo dobrze wspominam te lekcje, nigdy nie miałam styczności z brakiem kultury, wręcz przeciwnie - Pan był bardzo sympatyczny i pomocny, w każdej chwili można było zadać pytanie, jak również nie było żadnego problemu, gdy błędnie odpowiedziałam - wtedy na spokojnie wytłumaczył mi błąd.

Polecam każdemu, nie tylko tym, którzy piszą egzamin z fizyki "bo muszą", ale również takim, których po prostu interesuje fizyka :)

Cezary
27 czerwca 2022

Straszny gbur, rozłączył się w połowie rozmowy, ogłasza się że jest możliwość u niego i u ucznia, a ma tylko online. Nie polecam kontaktu.

Witold Araszkiewicz

Szkoda, że nie umie pan czytać ze zrozumieniem. Pomagam w całej Polsce i nie tylko ale on-line, również i w Zielonej Górze ale do Zielonej nie dojadę. Trzeba było wyszukać korepetytorów z ZG. A po setce podobnych telefonów nawet anioł staje się gburem. Powodzenia!

Izabela
06 lutego 2022

Nie polecam. Moje wcześniejsze opinie negatywne (2) zostały usunięte, jestem tym bardzo zdziwiona. Jeśli to tak działa to jest to nie czysta gra ze strony korepetytora.

Witold Araszkiewicz

Sz.p. To co pani wyczynia, to zwyczajny stalking! Gdyby pani poprzestała na jednej opinii, to może moderator tego portalu by jej nie usunął ale pani złośliwe uwagi powtarzały się co niedziele. Widać tak na panią wpływają nudne kazania w kościele. Jeszcze żeby miała pani jakieś merytoryczne uwagi po skorzystaniu z oferowanych przeze mnie usług ale pani dostała odmowę już po drugim esemesie i trzeba było to uszanować. Tymczasem zaczęła mnie nękać kolejnymi esemesami, opiniami itd. sprawa została już zgłoszona. Proszę podać swoje dane, ułatwi to pracę organom ścigania. Kolejne umieszczenie tu komentarza mimo, że nigdy nie skorzystała z mojej oferty potwierdza tylko działanie z premedytacją i będzie kolejnym dowodem w tej sprawie.

P.S. To moja ostatnia wypowiedź nt. pani poczynań, reszta działań znajdzie się w innej gestii.

Adam
05 lipca 2021

Pan Witold pomógł mi przygotować się do matury z fizyki, co zakończyło się uzyskaniem z niej 95%. Bardzo polecam!!!

Witold Araszkiewicz

W 100% zasłużyłeś swoją ciężką pracą i wytrwałością na ten wynik! Życzę Ci powodzenia na studiach!!

PS ten uczeń zaczął się przygotowywać do matury ponad 1,5 roku wcześniej. Gdyby inni też tak poważnie podchodzili do tego mieliby zapewne podobne wyniki. Do przemyślenia.

Paulina
17 czerwca 2021

W dobie pandemii i zdalnego nauczania ten człowiek, to prawdziwy skarb. Ma doświadczenie w prowadzeniu ucznia, bo stosuje tę metodę od ponad 10lat, gdy inni się dopiero muszą jej uczyć. Dodatkowy kontakt mailowy przez cały tydzień! Odpowiada szybko...cóż jeszcze chcieć? aha zapomniałam napisać, że wyciągnął mnie z czarnej dziury na mocną czwórkę :)

Witold
11 marca 2021

Polecam, świetne przygotowanie do olimpiady.

Obrzympała
18 października 2020

NIE POLECAM !!!
Strasznie nerwowy facet !
Pierwszy raz się spotkałem z takim typem człowieka i mam nadzieje ze już nie spotkam .
Do BANI !!????????????????
Nie da się dogadać nic ????????

Witold Araszkiewicz

Karolina vel Obrzympała to osoba, która zaatakowała mnie esemesami i mailowo tuż przed północą chcąc żebym napisał za nią kolokwium następnego dnia rano. Takie osoby traktuję tylko w JEDEN sposób: https://www.e-korepetycje.net/artykuly/oszustwa-na-egzaminach
NIE PISZĘ za kogoś kolokwium i NIE ZDAJĘ za kogoś e-egzaminów!!
Natomiast zapraszam na korepetycje przed.

Karolina
18 października 2020

Fatalne zachowanie do drugiej osoby, strasznie nerwowy facet, nie polecam????????????

Witold Araszkiewicz

Karolina vel Obrzympała to osoba, która zaatakowała mnie esemesami i mailowo tuż przed północą chcąc żebym napisał za nią kolokwium następnego dnia rano. Takie osoby traktuję tylko w JEDEN sposób: https://www.e-korepetycje.net/artykuly/oszustwa-na-egzaminach
NIE PISZĘ za kogoś kolokwium i NIE ZDAJĘ za kogoś e-egzaminów!!
Natomiast zapraszam na korepetycje przed.

Agata
03 października 2020

Niespotykanie spokojny człowiek o świętej cierpliwości. Nie podaje rozwiązań zadań wprost, nakierowuje na rozwiązanie, daje wskazówki i pomaga rozwijać logiczne myślenie. Zajęcia merytoryczne, ciekawe. Dla pana Witka nie ma głupich pytań. Czuje się od niego sympatię! Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego korepetytora.

Maja
02 października 2020

Lekcje prowadzone bardzo merytorycznie, ale i z humorem, co chyba typowe dla ścisłowców :). Uratował moją skórę, polecam, bo mało kto umie tak obrazowo i rzeczowo wyjaśniać. Korepetytor nie przytłacza swoją wiedzą, ale zmusza do myślenia. Polecił mi go kuzyn, cóż, zasługuje na swoją renomę.

Piotr
20 maja 2018

Jak dla mnie czysty profesjonalizm w opracowaniu "laborek". Facet to fizyk doświadczalnik, który przegryzł się przez wszystkie te skomplikowane rachunki błędów na pracowniach o których ja nie miałem zielonego pojęcia. Skutecznie zaliczyłem dzięki niemu wszystkie ćwiczenia. Polecam szczególnie studentom kierunków przyrodniczo-technicznych i fizycznych.

Aga
08 grudnia 2017

Polecam studentom :) Zadania przygotowane szybko i bezbłędnie wraz z wyjaśnieniami oraz teorią, cena niewygórowana. Efekt-zdany egzamin z fizyki u największej piły (jeden błąd w zadaniu jakimkolwiek i egzamin oblany). Dobra komunikacja, szybka odpowiedź na e-maila.

Anna
21 kwietnia 2017

Wszystkim polecam lekcje u tego Korepetytora!!!
Pełen profesjonalizm, doświadczenie w przekazywaniu wiedzy w prosty i dostępny dla każdego sposób. Z przyjemnością wystawiam ten komentarz.