Ze mną zrozumiesz matematykę :)


666 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Wałbrzych (całe miasto)
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Prowadzę zajęcia głównie online.

Dlaczego korepetycje online są równie skuteczne co tradycyjne?

Wielokrotnie miałem okazję uczyć tych samych uczniów na standardowych korepetycjach a następnie online - w ich ocenie jakość zajęć nie zmniejszyła się ani trochę. Część uczniów wolała nawet bardziej korepetycje online niż tradycyjne! Dlaczego? Oto kilka powodów:

  • Oszczędzasz czas, energię oraz pieniądze związane z dojazdami, a zajęcia trwają dokładnie tak długo na ile się umówimy.
  • Niektórzy uczniowie czują się pewniej na zajęciach online niż twarzą w twarz. W końcu podczas zajęć zazwyczaj siedzisz w swoim pokoju w wygodnej dla siebie pozycji i czujesz się komfortowo, zapominając czym jest stres.
  • Posiadam profesjonalny tablet graficzny i odpowiednie programy do korepetycji "na odległość", dzięki czemu nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie. Pracujemy wspólnie, widząc na żywo na ekranie komputera każdy krok naszej pracy. Możesz zadawać tyle pytań ile zechcesz, ponieważ jestem cały czas do Twojej dyspozycji.
  • Po pierwszym spotkaniu przesyłam Tobie link do notatek z zajęć, które możesz przeglądać w dowolnej chwili w telefonie lub na komputerze.
  • Możemy uczyć się zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że posiadasz dostęp do internetu.

Jestem autorem kursu (w formie e-booka) przygotowującego do matury z matematyki. Zawiera zagadnienia opisane w sposób możliwie najłatwiejszy do zrozumienia oraz zadania maturalne z poprzednich lat wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami i komentarzem. Oferuję również uporządkowany tematycznie zbiór ponad 600 zadań maturalnych, które pojawiły się na maturze od 2015 roku (nowa formuła) wraz z rozwiązaniami. W trakcie kursu otrzymujesz za darmo dostęp do wszystkich materiałów.

100% uczniów kończących u mnie kurs zdało maturę w poprzednim roku. Chcesz do nich dołączyć? :)

Jeśli jeszcze Ciebie nie przekonałem i nadal się zastanawiasz to wybór jest prosty - wybierz lekcję próbną!
Pierwsze spotkanie jest za połowę ceny (50 zł / 60 minut). Po jego zakończeniu możesz zdecydować, czy chcesz kontynuować taką formę nauki :)

Cennik:
- zajęcia indywidualne: 100 zł / 60 minut
- zajęcia w grupie 2 - osobowej: 80 zł / 60 minut
- zajęcia w grupie 3 - osobowej: 70 zł / 60 minut
- zajęcia w grupie 4 - osobowej: 60 zł / 60 minut

Masz możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów!
- za każdego poleconego ucznia otrzymujesz godzinę zajęć ZA DARMO,
- zapisz się na zajęcia / kurs maturalny z kilkoma osobami a za każdą z osób otrzymasz godzinę zajęć ZA DARMO.

Jestem założycielem grupy korepetytorów i prowadzimy również weekendowe grupowe (4-6 osób) stacjonarne kursy maturalne na terenie całej Polski.

Jeśli nie odbieram telefonu to prawdopodobnie prowadzę zajęcia. Proszę wówczas o pozostawienie wiadomości SMS a na pewno skontaktuję się w wolnej chwili.


Opinie o korepetytorze (9)

Artur
13 stycznia 2023

Powiem tak, korzystałem z pomocy kilku korepetytorów, ale do Pana Tomka nie ma podjazdu. Gdyby każdy nauczyciel w Polsce tłumaczył matme w taki sposób i w takiej atmosferze jak Pan Tomek, byłby to jeden z najłatwiejszych przedmiotów.

Mateusz
29 listopada 2022

Pan Tomek to świetny profesjonalista, lekcje w bardzo przyjaznej atmosferze, świetne przygotowanie do bieżącego materiału jak i do matury. Polecam!

pati
17 października 2022

Bardzo polecam Pana Tomka. Super tłumaczy, bardzo dobrze przygotowuje do lekcji i kartkówek. Lekcje prowadzi w sympatycznej atmosferze.

Aleks Vućenić
01 września 2022

Bardzo polecam Pana Tomka , za profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć , ogromne zaangażowanie i miła atmosferę .

Jagoda
08 czerwca 2022

Polecam serdecznie. Przyjazna atmosfera, dobre podejście do ucznia. Lekcje od razu stają się przyjemniejsze kiedy ktoś umie je dobrze wytłumaczyć.

Daria
06 czerwca 2022

Szczerze polecam, super atmosfera, pan Tomek bardzo dokładnie tłumaczy, lekcje z nim bardzo mi pomogły:))

Artur
23 grudnia 2021

Szczerze polecam, ponieważ dzięki tym zajęciom bardzo dobrze przygotowałem się do bieżących zajęć lekcyjnych i sprawdzianów. Zajęcia warte tej ceny.

Justyna
30 kwietnia 2021

Serdecznie polecam Tomka. Do każdej lekcji jest on bardzo dobrze przygotowany, umie w przystępny sposób wytłumaczyć trudne zadania i zwrócić uwagę co warto z nich zapamiętać. Podchodzi bardzo indywidualnie, na każdej lekcji panuje miła i luźna atmosfera :)

Bartek
23 kwietnia 2021

Polecam zajęcia z Panem Tomkiem, ponieważ dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia potrafi wytłumaczyć w prosty sposób najtrudniejsze tematy. Metody nauczania są na wysokim poziomie a matematyka staje łatwiejsza i przyjemniejsza.