Certyfikowane centrum korepetycji, lekcja próbna


+48 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
85 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

NASI UCZNIOWIE OSIĄGAJĄ SWOJE CELE!
Możemy pochwalić się 100% zdawalnością matur i egzaminów.

Uczymy też fizyki, chemii, biologii, języka polskiego, języka angielskiego i historii.

W Matematify na pierwszym miejscu stawiamy uczniów, ich plany i potrzeby. Tradycyjna szkoła nie zawsze jest wystarczającym źródłem wiedzy, my proponujemy skuteczny sposób na jej utrwalenie. 

Potrzebujesz ugruntować lub poszerzyć matematyczną wiedzę?
Pragniesz zrobić wszystko, żeby dostać się na studia techniczne lub chcesz po prostu mieć matematykę z głowy?
Porozmawiajmy, poświęcamy się naszym uczniom.

Uważamy, że wszyscy uczniowie powinni mieć szanse rozwoju. Nasi doświadczeni korepetytorzy czuwają nad wiedzą i postępami uczniów. Jesteśmy jednym z czołowych w kraju centrów korepetycji, posiadamy certyfikaty laur zaufania i orły edukacji , a opinie poniżej potwierdzają naszą skuteczność.

Kadra Matematify to świetni matematycy , ale równieź doświadczeni nauczyciele. Współpracujemy z pełnymi wigoru studentami kierunków matematycznych, absolwentami i z zawodowi nauczycielami. Jedno jest pewne, znamy się na matematyce.

Umów się na zajęcia próbne!
Proponujemy lekcję próbną online, dzięki której sprawdzisz czy jesteśmy tym czego szukasz? Lekcja próbna jest bezpłatna.

Maturzysto!
Ucząc się z nami w cenie pakietów dostaniesz nasz autorski zbiór zadań "Zdaj maturę" w formie ebooka. Jest to zbiór ponad 250 zadań, które zostały stworzone na podstawie dotychczasowych testów maturalnych. Więcej informacji jest dostępnych w sklepie na naszej stronie.

3 proste kroki
Jak skorzystać z naszej oferty:
1) Wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 517-755-828
2) Korepetytor zadzwoni do Ciebie umówić termin lekcji próbnej
3) Jeśli zdecydujesz kontynuować współpracę, wszystkie szczegóły dostaniesz od nas mailowo

Lekcje online
Zajęcia z matematyki prowadzimy również w formie online. Wykorzystujemy do tego wirtualną tablicę, dzięki której uczeń aktywnie uczestniczy w lekcji. Zajęcia z nami są dyskusją ucznia i korepetytora, a nie wykładem. Więcej o lekcjach online w filmie powyżej.

ILE TO KOSZTUJE :
Przekonaj się, że nasze lekcje online są skuteczne. Zapisz się na 30 minutową bezpłatną lekcję próbną.

Lekcja matematyki bez pakietu : 99 zł 

Pakiet Matematify   : 386 zł (96,5 zł/h)
w cenie: 4 godziny lekcji, możliwość brania udziału w webinarach matematycznych dla maturzystów i 8klasistów, dedykowany korepetytor

Pakiet Expert  : 752 zł (94 zł/h)
w cenie:  8 godzin lekcji, możliwość brania udziału w webinarach matematycznych dla maturzystów i 8klasistów, dedykowany korepetytor

Pakiet Midi: 1056 zł (88 zł/h)
w cenie: 12 godziny lekcji, możliwość brania udziału w webinarach matematycznych dla maturzystów i 8klasistów, dedykowany korepetytor

Pakiet Expert  : 1700 zł (85 zł/h)
w cenie: 20 godzin lekcji, możliwość brania udziału w webinarach matematycznych dla maturzystów i 8klasistów, dedykowany korepetytor

Umów lekcję próbną: 792 677 377

Specjalizujemy się w zajęciach online, ale prowadzimy też lekcje z dojazdem do ucznia na terenie Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta, Krakowa, Łodzi, Poznania, Katowic. 

Na wiadomości wysłane przez formularz odpowiadamy mailowo w ciągu kilku godzin. Czasami nasze odpowiedzi są traktowane jako spam. Prosimy o sprawdzanie również tego folderu w skrzynce mailowej.


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii