Ekonometria - korepetycje i pomoc online


509 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Korepetycje oraz pomoc online różnego rodzaju ( zadania, projekty SPSS/Statistica,Excel, Gretl, analiza danych i inne).

Obecnie zapraszam na korepetycje online. Daje korepetycje ponad 15 lat z wielkimi sukcesami - z dużą zdawalnością ;). Miałam uczniów z każdej uczelni państwowej i prywatnej w Warszawie, a także z kilkunastu poza nią. Znam więc wymagania poszczególnych wykładowców. Istnieje możliwość udzielenia korepetycji / konsultacji przy użyciu programów MS Excel, SPSS, Statistica, Gretl.

Prowadzę obecje lekcje on-line przez Skype`a oraz pomagam w opracowaniu wyników do prac dyplomowych i artykułów, również pomagam przy zadaniach i projektach.

Jeśli chcesz zdać- zadzwoń albo wyślij maila.
tel. 509-767-737
statystykakorki(małpa)wp(kropka)pl

Koszt dwóch osób łącznie to 50zł od osoby za 60min
Koszt trzech osób łącznie to 35zł od osoby za 60min


Opinie o korepetytorze (8)

Anna
21 grudnia 2022

ja równieź polecam, wszystko super tłumaczone w przystępny sposób, miła i cierpliwa Korepetytorka, polecam

Basia
16 czerwca 2022

Serdecznie polecam. Przemiła, cierpliwa i posiadająca ogromna wiedzę osoba, która przekazuje treści w prosty i klarowny sposób. Pani Iwona potrafi nie tylko przygotować do zaliczenia, lecz również zainteresować statystyką. Dzięki tym korepetycjom dostałam 5, a dodam, że jestem typową humanistką. Super korepetytorka!! :)

Oliwia
27 lutego 2021

Bardzo, bardzo dobrze przygotowana osoba. Rewelacyjnie tłumaczy, bardzo prosto i zrozumiale ale nie "upraszczając" - poruszone wszystkie zagadnienia które mogą pojawić się na zaliczeniach i które są przydatne do ogólnego zrozumienia co się dzieje. Profesjonalnie, dużo wskazówek i materiałów, ale przy tym naprawdę swobodna atmosfera :) warunek ze statystyki zaliczony na 4. Polecam.

Wiltoria
21 września 2020

Serdecznie polecam z całego serca najlepsza Pani korepetytorka jaką miałam!!! Bardzo sympatyczna,
dokładnie i zrozumiałe wszystko tłumaczy, dzięki Pani Iwonie miałam 5 na koniec! :)

Zuzanna Olchowik
21 września 2020

Zdecydowanie polecam! Cierpliwosc, pełen profesjonalizm i ogromna wiedza!!! Super kontakt i najlepsza pomoc ze statystyki jaka może być!!!

Marta Dawidek
08 września 2020

Podczas swojej nauki statystyki korzystałam z korepetycji czwórki nauczycieli. Żaden nie spełniał moich oczekiwań. Pani Iwonka była piąta i jako jedyna dała radę przygotować mnie do egzaminów na UW. Bardzo polecam.

Marta Lange
08 września 2020

Bardzo polecam korepetycje z Iwoną, pełen profesjonalizm, wiedza przekazana w sposób rzetelny i klarowny :) bezstresowa, miła atmosfera, i co najważniejsze, zdany egzamin! :)

Piotr Więcek
08 września 2020

Duzy profesjonalizm, bogata wiedza merytoryczna, bardzo dobry kontakt, polecam tego korepetytora! :)