Profesjonalne nauczanie online od ponad 10. lat

Maciej Czekała 33 lata
Lic./inż.

668 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
140 zł /60 min.
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem absolwentem matematyki na Politechnice Gdańskiej. W ciągu 10. lat współpracowałem z ponad 120. uczniami, ze szkół podstawowych, średnich i uczelni wyższych. 

 

Staram się o swobodną atmosferę w trakcie zajęć, zrozumienie oczekiwań ucznia i wspólne znalezienie sposobu na ich realizację. Zdaję sobie sprawę, że różnym osobom odpowiadają inne podejścia do rozwiązywania zadań i pomagam każdemu znaleźć ten naturalny dla niego.

 

Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć online. Korzystam ze sprawdzonych, skutecznych, nowoczesnych narzędzi, które w znaczącym stopniu poprawiają efektywność nauki oraz pozwalają na dokładną ocenę postępów ucznia w poszczególnych działach.


Uczniowie, których przygotowuję do matur i egzaminów regularnie zdobywają dobre i bardzo dobre wyniki. Wszyscy zdali matury i egzaminy. Wszyscy "zagrożeni" uczniowie zdali do następnej klasy. Kilku przełamało niechęć do matematyki :)


Opinie o korepetytorze (2)

Olga
05 października 2020

Witam,

Z Panem Maciejem poznałam się przez czysty przypadek szukając dobrego korepetytora matematyki. W związku z chęcią studiowania na SGH musiałam porządnie przygotować się do matury rozszerzonej. Pan Maciej w pełni pomógł mi usystematyzować moją wiedzę, dzieląc się przy tym swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Dziś jestem studentką na drugim roku i z przyjemnością wracam do zajęć z Panem Maciejem mimo, iż On oczekiwał więcej zaangażowania w naukę niż sama od siebie wymagałam.
Polecam:)

Basia Krajewska
24 września 2020

Od wielu lat korzystamy z korepetycji u Pana Macieja. Dzieci są zadowolone z lekcji, ich oceny się poprawiły. Jeden z synów już zdał maturę z bardzo dobrym wynikiem. Serdecznie polecam