BIOLOGIA MOLEKULARNA (+ inżynieria genetyczna)

Karolina Ossysek MAGALI Karolina Ossysek38 lat
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (4)

605 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia

Jestem magistrem biotechnologii. Przez wiele lat pracowałam naukowo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam również doświadczenie pracy w przemyśle biotechnologiczznym. Dzięki temu, poza wiedzą teoretyczną, posiadam dużą wiedzę praktyczną w takich dziedzinach jak biochemia, genetyka, genetyka molekularna, enzymologia, biologia, chemia. Chętnie pomogę Ci zrozumieć trudne zagadnienia jak i przygotować się do egzaminu. Jestem korepetytorem z 15-letnim stażem , pracowałam również jako  nauczyciel akademicki i wiem że dobra atmosfera podczas lekcji to bardzo ważna sprawa - taką atmosferę mogę Ci obiecać. Zapraszam.


Opinie o korepetytorze (6)

Karol
22 września 2023

Bardzo polecam korepetycje z Panią Karoliną. Brałem lekcje z biochemii i Pani Karolina w jasny i przystępny sposób przybliżyła oraz omówiła ze mną trudne zagadnienia, co umożliwiło mi dostanie bardzo wysokiego wyniku na egzaminie ustnym z biochemii. W czasie lekcji panowała przyjazna oraz spokojna atmosfera :) polecam serdecznie!

Klaudia
13 września 2022

Zajęcia prowadzone przez Panią Karolinę zawsze odbywają się na wysokim poziomie. Pani Karolina zawsze jest przygotowana do poprowadzenia zajęć i potrafi rzetelnie przekazać wiedzę aż do skutku, tak żeby było to zrozumiałe nawet dla osoby, która wcześniej miała niewiele wspólnego z biologią czy chemią. Tak było również w moim przypadku. Będąc na pierwszym roku zootechniki wśród moich przedmiotów znalazła się genetyka, która sprawiała mi ogromną trudność szczególnie ze względu na to, że w szkole średniej nie rozszerzałam biologii ani chemii. Jednakże, gdy trafiłam na zajęcia do Pani Karoliny wszystko zaczęło się dla mnie rozjaśniać i po wielu przerobionych wspólnie i dokładnie wyjaśnionych przykładach mogłam wkrótce sama rozwiązywać zadania i rozumieć z czego wynika konkretne rozwiązanie. Pani Karolina i jej indywidualne podejście i cierpliwość pomogły mi w bezproblemowym zdaniu tego przedmiotu mimo wcześniejszych problemów. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zajęcia u Pani Karoliny

Rodia
10 września 2022

super! z pomocą tej Pani zdałem maturę bez problemu za pierwszym razem i już nie martwię się matematyką. korepetycje przez skype były dla mnie również bardzo wygodną opcją. nie było nic na co można się skarżyć. po prostu świetna korepetytorka c: !!

Mateusz
10 września 2022

Pani Karolina bardzo dobrze tłumaczy zadania z chemii i dokładnie omawia doświadczenia chemiczne. Dużą zaletą jest używanie tabletu graficznego przez panią Karolinę, gdyż oszczędza to czas na pisanie wzorów reakcji chemicznych. Poza tym, zapis jest wyraźny, co w chemii ma znaczenie (wartościowość, jony itd.). Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna. Polecam!

Karolina
07 marca 2022

Jestem studentka medycyny.
Podczas nauki na pierwszym roku byłam w krytycznej sytuacji z biochemią.
Z potrzasku wyciągnęła mnie ta wspaniała korepetytorka.
Pani Karolinie nigdy nie zapomnę pomocy jaką mi okazała, aby przejść na drugi rok.
W dwa tyg przygotowała mnie do zdania kolokwium oraz rozszerzyła moja wiedzę.
Nadal korzystam z jej usług.
Zdaje kolokwia za pierwszym razem.
Jeśli szukacie specjalisty, to Pani Karolina właśnie nim jest.
Pozdrawiam serdecznie
Panią Karolinę

Karolina Ossysek

Dziękuję bardzo :)

Aleksandra
02 sierpnia 2020

Jestem zadowolona z korepetycji. Na zajęciach panowała miła atmosfera; wszystko było dobrze wytłumaczone. Przerobiłam dużo zadań maturalnych. Kontakt z Panią Karoliną bardzo dobry. Polecam!