Profesjonalne korepetycje - stacjonarnie i ONLINE


577 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /120 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Koszykowa 82B/49)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, IB

# FOSTER HIGH

 

•    korepetycje, kursy maturalne i egzamin ósmoklasisty
•    podstawówka, liceum i studia
•    stacjonarnie i online
•    autorski program nauczania matematyki - Foster Book
•    13 lat doświadczenia
•    ponad 1700 zadowolonych uczniów
•    matura polska i międzynarodowa ( IB )
•    termin dopasowany do potrzeb ucznia
•    lekcje w  centrum miasta lub online
•    indywidualnie lub w małych grupach
•    możliwość wyboru nauczyciela
•    zapewniamy zdrowe przekąski

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.fosterhigh.pl

Z kolei jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda od środka, zapraszamy na naszego Facebooka - www.fb.com/foshigh

Zobacz jak pracujemy stacjonarnie: https://www.youtube.com/watch?v=WqJM7yXmT00

Zobacz jak pracujemy online: https://www.youtube.com/watch?v=V-te9SU-cTY

 

# AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA

 

W celu osiągania maksymalnej skuteczności naszych lekcji, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, przygotowaliśmy własne zbiory zadań, znane jako Foster Booki. Starannie przeanalizowaliśmy materiał ze wszystkich klas i stworzyliśmy optymalny program nauczania zarówno dla programu matury polskiej jak i międzynarodowej, oraz oddzielne zestawy dla uczniów poznających dopiero materiał i tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu maturalnego. Nasze zbiory zadań stworzone zostały stricte z myślą o korepetycjach, dlatego zadania w każdym dziale podzielone są na dwie sekcje – do pracy z nauczycielem na zajęciach oraz na pracę domową.

 

Foster Booki do nauki bieżącej zaczynają się od najprostszych poleceń, aby ułatwić uczniom przyswojenie nowego materiału, zaś kończą się na zadaniach średnio trudnych i trudnych.

 

Nasze kursy maturalne natomiast napisane zostały przy założeniu, że uczeń zna już materiał poszczególnych działów i zawierają tylko zadania średnio trudne, trudne i bardzo trudne, w celu maksymalizowania wyników naszych uczniów na maturze. Kursy maturalne zostały również tak ułożone, aby zadania z kolejnych działów sprawdzały również wiedzę z działów poprzednich tak aby stale ćwiczyć całość wymaganego materiału.

 

Dla klas polskich Foster Booki przygotowane zostały dla poziomów:
•    podstawowego
•    rozszerzonego

 

Dla klas IB Foster Booki przygotowane zostały dla poziomów :
•    Analysis and Approaches HL (AA HL)
•    Analysis and Approaches SL  (AA SL)
•    Applications and Interpretation HL (AI HL)
•    Applications and Interpretation SL  (AI SL)

 

# ONLINE

 

Wszyscy nauczyciele Foster High są wyposażeni w odpowiedni sprzęt (przede wszystkim w tablety graficzne) i oprogramowanie potrzebne do prowadzenia skutecznych lekcji online oraz zostali w tym celu przeszkoleni. W okresie kwarantanny realizowaliśmy kilkaset lekcji online tygodniowo. Wszyscy uczniowie, którzy z powodu pandemii przeszli z lekcji stacjonarnych na lekcje online, byli z tych lekcji równie zadowoleni.

 

#KTO CIĘ BĘDZIE UCZYŁ?

 

Nasza kadra to ludzie z bogatym doświadczeniem w dziedzinie udzielania korepetycji. W zespole posiadamy wykładowców znanych polskich uczelni, ich absolwentów oraz studentów kierunków ścisłych. Każdy z nas wprowadza na zajęciach przyjazną atmosferę, dzięki czemu będziesz się czuł swobodnie. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego ucznia -  dopasujemy prowadzącego specjalnie do Twoich potrzeb.

 

# ILE TO KOSZTUJE?


Ceny lekcji stacjonarnych 120-min:

1-os.   170 (PL)   220 (IB)
2-os.   110 (PL)   150 (IB)
3-os.   90   (PL)   120 (IB)

 

Ceny lekcji online 120-min:

1-os.   150 (PL)   200 (IB)
2-os.   100 (PL)   130 (IB)
3-os.   80   (PL)   110 (IB)

 

Pełny cennik widoczny jest na naszej stronie internetowej - www.fosterhigh.pl

 

Na naszej stronie internetowej istnieje również możliwość zapisania się na lekcje poprzez wypełnienie formularza.

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Zadzwoń! Tel. 577 990 660# OPINIE

 

Konto na portalu Korepetycje24 zostało założone niedawno, stąd chwilowy brak komentarzy - aby zobaczyć opinie o nas, zapraszamy na nasze oficjalne konto google:

shorturl.at/entKU

Zachęcamy również do przeczytania recenzji o naszej firmie na facebooku:

https://www.facebook.com/foshigh/reviews


Opinie o korepetytorze (5)

Gabriela
23 października 2020

Jestem maturzystką IB z tego roku, do Foster chodziłam od października 2019.
Początkowo nie do końca przypasował mi mój nauczyciel, ale nim zdążyłam to zgłosić zaproponowano mi nowego, który świetnie przygotował mnie do matury przerabiając cały kurs z matematyki w 4 miesiące. Czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury i zdałam ją ostatecznie na 6, choć w tym roku nie było egzaminów IB i zdawaliśmy na podstawie internali. Internal też pomogli mi napisać :)
Po 16 marca, gdy zamknięto szkoły wszystkie lekcje miałam online, były przeprowadzone w bardzo sprawny, efektywny sposób, tak ze niemal nie odczułam różnicy. Serdecznie polecam!

Halina Wójcik
22 października 2020

Ubiegły rok szkolny był dość ciężki pod względem edukacji biorąc pod uwagę pandemię i zdalne nauczanie w szkole, dla nas rodziców, którzy chcieliby, żeby ich dzieci napisały jak najlepiej testy maturalne, jak i dla samych uczniów.
Korepetycje online w Foster High pozwoliły mojej córce bezproblemowo napisać maturę z matematyki na 96%. Czuła się pewnie po przerobieniu Kursu maturalnego, którego autorami są sami nauczyciele uczący w Foster.
Nigdy też nie sądziłam, że zajęcia online mogą być tak efektywne - korepetytor i uczeń pracują w czasie rzeczywistym na tablicy zdalnej, pisząc po niej przy użyciu pomocy dydaktycznych - tabletów graficznych z rysikami, które są podłączone do komputerów. Praca jaką wykonują jest identyczna, jak ta, kiedy dziecko miałoby uczęszczać na zajęcia stacjonarne.
Serdecznie polecam tę szkołę!

Mateusz
20 października 2020

Dzień dobry, chodzę na lekcje do Foster High i jestem mega szczęśliwy. Mam same dobre oceny w szkole z matematyki i dzięki lekcjom online bardzo lubię ten przedmiot bo wszystko umiem.

Weronika Mazurek
20 października 2020

Jestem rodzicem dziecka- 6-klasisty które od dwóch lat korzysta z nauki zdalnej w Foster High. Jestem bardzo zadowolona zarówno z podejścia korepetytora jak i wyników w szkole. Mój syn w krótkim czasie nadrobił wszystkie zaległości i co więcej rozwinął swoje zainteresowania. Obecnie bardzo lubi matematykę i radzi sobie świetnie na lekcjach w szkole. Polecam gorąco!!

Agnieszka Cwik
16 października 2020

Do Foster High chodziłam przez 2 lata i spotkałam tam jednych z najlepszych nauczycieli w swojej dotychczasowej edukacji. Zajęcia miałam z trzema nauczycielami. Maciek przedstawił mi w łatwy sposób podstawy matematyki, Marcin wytłumaczył mi trudne zagadnienia, a Michał zbierał wiadomości w jedną całość i dopracował ze mną szczegóły.
Zdawałam maturę w 2020 roku, więc kilka miesięcy przed egzaminami przeniesiono nauczanie na platformy internetowe. Dla mnie ta sytuacja nie była nowa i bardzo stresująca, ponieważ zdjęcia online miałam już wcześniej w FH i były równie wartościowe jak stacjonarne.
Ostatecznie maturę z matematyki na poziomie podstawowym zdałam na 88%, a rozszerzenie na 56%.
Wysłano
około minuty temu
Jednak liczyłam na więcej, ale pomimo wszystko jestem bardzo zadowolona z wyniku.