30% lepsze wyniki na egzaminach!


577 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
249 zł /120 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Grzybowska 61/B/lok. 1103)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia, IB

NASI UCZNIOWIE ZDOBYWAJĄ FANTASTYCZNE WYNIKI:

Egzamin ósmoklasisty 2023:
średni wynik uczniów Foster High: 80% vs średni wynik CKE: 51%

Matura poziom podstawowy 2023:
średni wynik uczniów Foster High: 84% vs średni wynik CKE: 62%

Matura poziom rozszerzony 2023:
średni wynik uczniów Foster High: 64% vs średnik wynik CKE: 39% 

 

# FOSTER HIGH

 

•    korepetycje, kursy maturalne i egzamin ósmoklasisty
•    podstawówka, liceum i studia
•    stacjonarnie i online
•    autorski program nauczania matematyki - Foster Book
•    13 lat doświadczenia
•    ponad 2000 zadowolonych uczniów
•    matura polska i międzynarodowa ( IB )
•    termin dopasowany do potrzeb ucznia
•    lekcje w centrum miasta lub online
•    indywidualnie lub w małych grupach
•    możliwość wyboru nauczyciela
•    zapewniamy zdrowe przekąski

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.fosterhigh.pl

Z kolei jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda od środka, zapraszamy na naszego Facebooka oraz Instagrama - szukaj foshigh.

Zobacz jak pracujemy stacjonarnie: https://www.youtube.com/watch?v=HzNf5Z7oeow

Zobacz jak pracujemy online: https://www.youtube.com/watch?v=V-te9SU-cTY

 

# AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA

 

W celu osiągania maksymalnej skuteczności naszych lekcji, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, przygotowaliśmy własne zbiory zadań, znane jako Foster Booki. Starannie przeanalizowaliśmy materiał ze wszystkich klas i stworzyliśmy optymalny program nauczania zarówno dla programu matury polskiej jak i międzynarodowej, oraz oddzielne zestawy dla uczniów poznających dopiero materiał i tych, którzy chcą przygotować się do egzaminu maturalnego. Nasze zbiory zadań stworzone zostały stricte z myślą o korepetycjach, dlatego zadania w każdym dziale podzielone są na dwie sekcje – do pracy z nauczycielem na zajęciach oraz na pracę domową.

 

Foster Booki do nauki bieżącej zaczynają się od najprostszych poleceń, aby ułatwić uczniom przyswojenie nowego materiału, zaś kończą się na zadaniach średnio trudnych i trudnych.

 

Nasze kursy maturalne natomiast napisane zostały przy założeniu, że uczeń zna już materiał poszczególnych działów i zawierają tylko zadania średnio trudne, trudne i bardzo trudne, w celu maksymalizowania wyników naszych uczniów na maturze. Kursy maturalne zostały również tak ułożone, aby zadania z kolejnych działów sprawdzały również wiedzę z działów poprzednich tak aby stale ćwiczyć całość wymaganego materiału.

 

Dla klas polskich Foster Booki przygotowane zostały dla poziomów:
•    podstawowego
•    rozszerzonego

 

Dla klas IB Foster Booki przygotowane zostały dla poziomów:
•    Analysis and Approaches HL (AA HL)
•    Analysis and Approaches SL (AA SL)
•    Applications and Interpretation HL (AI HL)
•    Applications and Interpretation SL (AI SL)

 

# ONLINE

 

Wszyscy nauczyciele Foster High są wyposażeni w odpowiedni sprzęt (przede wszystkim w tablety graficzne) i oprogramowanie potrzebne do prowadzenia skutecznych lekcji online oraz zostali w tym celu przeszkoleni. W okresie kwarantanny realizowaliśmy kilkaset lekcji online tygodniowo. Wszyscy uczniowie, którzy z powodu pandemii przeszli z lekcji stacjonarnych na lekcje online, byli z tych lekcji równie zadowoleni.

 

# KTO CIĘ BĘDZIE UCZYŁ?

 

Nasza kadra to ludzie z bogatym doświadczeniem w dziedzinie udzielania korepetycji. W zespole posiadamy wykładowców znanych polskich uczelni, ich absolwentów oraz studentów kierunków ścisłych. Każdy z nas wprowadza na zajęciach przyjazną atmosferę, dzięki czemu będziesz się czuł swobodnie. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego ucznia - dopasujemy prowadzącego specjalnie do Twoich potrzeb.
 

# GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ LEKCJE?

 

Samo centrum Warszawy przy ul. Koszykowej 82B/49

 

 

Odwiedź nas na naszej stronie internetowej - www.fosterhigh.pl

 

Na naszej stronie internetowej istnieje również możliwość zapisania się na lekcje poprzez wypełnienie formularza.

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej?

Foster High
tel. 577 990 660

 

Wolisz napisać wiadomość?
messenger: https://m.me/foshigh

 

# OPINIE

Zachęcamy do przeczytania recenzji o naszej firmie na facebooku:

https://www.facebook.com/foshigh/reviews


Opinie o korepetytorze (23)

Maks Golovin
06 stycznia 2022

Dobry nauczyciel matematyki, ale słaba organizacja. Ta szkoła pracuje z dziećmi jak okrutna firma windykacyjna, która wyłudza pieniądze zgodnie z harmonogramem płatności bez względu na świadczoną pracę i chorobę uczniów.

29 czerwca zapłaciłem 1000 zł za lekcję matematyki mojego syna w szkole. Cena pojedynczej lekcji to 220 zł, a więc dużo. Za te pieniądze spodziewaliśmy się indywidualnego podejścia.

Podobał nam się pan Grzegorz jako nauczyciel, profesjonalny i zorientowany na cel. Nie było jednak nikogo, kto mógłby pomóc w korekcie kursu z powodu choroby mojego syna. Kiedy mój syn zachorował i poprosił o zmianę lekcji, nauczyciel powiedział, że jest tylko pracownikiem najemnym i nie rozwiązuje takich spraw, po czym komunikacja z nauczycielem została zerwana.

W rezultacie otrzymaliśmy rachunek za 4 zajęcia, które się nie odbyły. Prośby o zmianę terminu zajęć zostały zignorowane. Wygląda na to, że szkoła ta ściśle zaplanowała poszczególne zajęcia, niezależnie od tego, czy uczeń może na nie uczęszczać, czy nie, i żąda zapłaty za zajęcia, które się nie odbyły. Jaki jest sens zajęć indywidualnych, jeśli szkoła nie bierze pod uwagę indywidualnej sytuacji ucznia.

Gdybym był mądrzejszy, zwróciłbym się do tego nauczyciela bezpośrednio, bez pośrednictwa szkoły.

Patrycja
11 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia matematyki z Kubą :) uczyłam się z nim 2 lata i nie zamieniłabym tych zajęć na inne. Byłam super przygotowana do matury, a zajęcia zawsze były w miłej atmosferze, która sprzyjała pracy. Zajęcia były bardzo owocne, a z każdym problemem mogłam się zwrócić do Kuby, dzięki czemu żadne zadanie nie było już straszne. Po każdej lekcji dużo zadania domowego motywowało do pracy i dzięki tym zajęciom zrobiłam mega progres, bardzo dobrze napisałam maturę, a do tego matematyka okazała się mega interesującym przedmiotem. Bardzo polecam kto jeszcze się waha :)

Julia Ogonowska
09 lipca 2021

Zajęcia z Panem Łukaszem po prostu otwierają umysł. I nagle wszystko staje się proste. Jeszcze raz dziękuję za świetny wynik na maturze! Nawet nie spodziewałam na się, że może być tak dobrze. Serdecznie polecam!

Emilia
17 czerwca 2021

Nauczyciele przygotowani na pomoc w szkolnym materiale jak i rozszerzanie tematów i przygotowanie do matury z własnym programem i zadaniami.

Sara
08 czerwca 2021

Jedne z najprzyjemniejszych zajęć w jakich brałam udział! Cudowna atmosfera, luźne podejście do ucznia i przede wszystkim pyszna herbatka! Z takimi korepetycjami matura czy egzamin ósmoklasisty to pikuś;))

Gabriela K
01 czerwca 2021

Wysoki poziom. Przyjazna atmosfera. Korepetycje były na prawdę świetnym przygotowaniem do matury.

Julia Sadowniczek
28 maja 2021

W Fosterze miałam przyjemność uczyć się trzy lata. Nigdy wcześniej nie trafiałam na tak dobrych nauczycieli, jak tu. Kompletna wiedza, indywidualny plan i metody nauki umożliwiły mi zrozumieć zadania. Konrad i Alicja zaskoczyli mnie ogromnymi pokładami cierpliwości i przyjacielskim podejściem. Polecam tę szkołę z całego serca :)

Sebastian Zajączkowski
27 maja 2021

Szkoła na najwyższym poziomie, lekcje prowadzone są w genialny sposób i każdy jest w stanie zrozumieć dany temat w zależności od przedmiotu. Uczęszczałem do tej szkoły przez 3 lata, bo sposób prowadzenia lekcji matematyki w szkole mi nie odpowiadał, bardzo nie lubiłem się z tym przedmiotem. Po mojej trzykrornej podróży Ziemii wokół Słońca polubiłem matematykę do tego stopnia, że będąc w klasie maturalnej rozwiązywałem arkusze dla rozluźnienia głowy od innych przedmiotów, które również lubiłem, no ale wiadomo każdy się kiedyś męczy. Osobiście polecam Konrada. Praca z nim to czysta przyjemność, atmosfera na lekcjach była cudowna, a z zajęć wynosisz nie dość, że dobry humor, to jeszcze trybiki matematyczne zaczynają działać w odpowiedni sposób.

Aleksandra Piądłowska
26 maja 2021

Super atmosfera, cudowni nauczyciele z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Gwarantowane dobre wyniki z egzaminów i lepsze oceny.

Anna Faliszek
26 maja 2021

Fantastyczne zajęcia z matematyki! Bardzo miła atmosfera i super nauczyciele, którzy trudne zagadnienia tłumaczą bardzo dokładnie i przejrzyście. Po zajęciach w Foster High na maturę z matematyki poszłam świetnie przygotowana.

Marta Figurska
26 maja 2021

Zajęcia z Kubą, przygotowujące do matury rozszerzonej z matematyki, były niezwykle rozwijające. Przed samym egzaminem dojrzałości czułam się dzięki nim pewnie, wiedziałam że jestem dobrze przygotowana. Kuba podczas zajęć rozwiewał wszelkie wątpliwości, a sama nauka odbywała się w bardzo przyjaznej, miłej atmosferze, jednak niepozbawionej mobilizacji do pracy. Pomimo ustalonego terminu spotkań, w wyjątkowych sytuacjach bez problemu udawało się znaleźć nową datę tak, aby nie stracić żadnej lekcji. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu i rezultatów korepetycji, ponieważ nie tylko zostałam świetnie przygotowana do matury, ale też szczerze polubiłam matematykę :))

Agata
25 maja 2021

Super zajęcia, bardzo pomogły w przygotowaniach do matury podstawowej jak i rozszerzonej

Dominik Czekirda
24 maja 2021

Miła i przyjemna atmosfera :) Polecam zajęcia z Łukaszem i Szymonem!

Kuba
24 maja 2021

Bardzo dobre nauczanie w przyjaznej atmosferze.

Patrycja
14 grudnia 2020

Z całego serca polecam! Przede wszystkim profesjonalne podejście do ucznia oraz miła atmosfera. Nawet najtrudniejsze tematy po takich korepetycjach wydają się być jak bułka z masłem ;)

Bożena
03 listopada 2020

Moja córka zdawała egzamin IB w British International School W Shanghaju , nie było możliwości znaleźć żadnych korepetytorów a do formy nauki online nie byłam przekonana. Nauczyciele z Foster High przekonali mnie profesjonalizmem, dogodnym czasem nauczania i maksymalnym nastawieniem na udzielenie pomocy wszechstronnej. Nie spotkałam się do tej pory z takim zaangażowaniem. Praca z uczniem zaczyna się od analitycznego sprawdzenia poziomu wiedzy ucznia i wyłapanie słabych stron i braków. I tu zaczyna się bardzo profesjonalna praca. Podziwiam i jestem ogromnie wdzięczna za pomoc udzieloną mojej córce. Wszystko zakończone bardzo pomyślnie.

Marek
26 października 2020

Foster High to najlepsza szkoła do jakiej trafiła moja córka podczas edukacji. Korepetytorzy są doświadczeni, tłumaczący w zrozumiały sposób najtrudniejsze zagadnienia, podchodzący w profesjonalny sposób do uczniów. Córka miała zajęcia online z matematyki, z których była bardzo zadowolona, a najlepszym dowodem na to są jej wyniki z matury - ponad 90%!
Druga córka, która jest w 2 klasie liceum również uczęszcza na korepetycje do Foster.
Polecam!

Julia
26 października 2020

Moja przygoda z Foster High zaczęła się rok temu we wrześniu - byłam uczennicą 3 klasy liceum przygotowującą się do matury - najważniejszego egzaminu w moim życiu, który spędzał mi sen z powiek(w szczególności matematyka). Na początku uczęszczałam na zajęcia do biura w centrum miasta, a od ogłoszenia pandemii i zamknięcia szkół, uczyłam się matematyki ONLINE. Uważam, że zajęcia zdalne są sto razy lepsze!! Oszczędziłam czas na dojazdy, do tego miałam wszystkie, przejrzyste notatki w formie pdf, do których mogłam w każdej chwili zajrzeć lub je wydrukować. Przerobiłam cały kurs maturalny, a w ostatnich miesiącach przed maturą przerabialiśmy arkusze jako sprawdzenie mojej wiedzy i doszlifowanie jej. Jestem niesamowicie zadowolona, bo udało mi się napisać maturę na 96 %, gdzie bez korepetycji w Foster, chciałam tylko uzyskać wynik pozytywny. Serdecznie polecam!

Gabriela
23 października 2020

Jestem maturzystką IB z tego roku, do Foster chodziłam od października 2019.
Początkowo nie do końca przypasował mi mój nauczyciel, ale nim zdążyłam to zgłosić zaproponowano mi nowego, który świetnie przygotował mnie do matury przerabiając cały kurs z matematyki w 4 miesiące. Czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury i zdałam ją ostatecznie na 6, choć w tym roku nie było egzaminów IB i zdawaliśmy na podstawie internali. Internal też pomogli mi napisać :)
Po 16 marca, gdy zamknięto szkoły wszystkie lekcje miałam online, były przeprowadzone w bardzo sprawny, efektywny sposób, tak ze niemal nie odczułam różnicy. Serdecznie polecam!

Halina Wójcik
22 października 2020

Ubiegły rok szkolny był dość ciężki pod względem edukacji biorąc pod uwagę pandemię i zdalne nauczanie w szkole, dla nas rodziców, którzy chcieliby, żeby ich dzieci napisały jak najlepiej testy maturalne, jak i dla samych uczniów.
Korepetycje online w Foster High pozwoliły mojej córce bezproblemowo napisać maturę z matematyki na 96%. Czuła się pewnie po przerobieniu Kursu maturalnego, którego autorami są sami nauczyciele uczący w Foster.
Nigdy też nie sądziłam, że zajęcia online mogą być tak efektywne - korepetytor i uczeń pracują w czasie rzeczywistym na tablicy zdalnej, pisząc po niej przy użyciu pomocy dydaktycznych - tabletów graficznych z rysikami, które są podłączone do komputerów. Praca jaką wykonują jest identyczna, jak ta, kiedy dziecko miałoby uczęszczać na zajęcia stacjonarne.
Serdecznie polecam tę szkołę!

Mateusz
20 października 2020

Dzień dobry, chodzę na lekcje do Foster High i jestem mega szczęśliwy. Mam same dobre oceny w szkole z matematyki i dzięki lekcjom online bardzo lubię ten przedmiot bo wszystko umiem.

Weronika Mazurek
20 października 2020

Jestem rodzicem dziecka- 6-klasisty które od dwóch lat korzysta z nauki zdalnej w Foster High. Jestem bardzo zadowolona zarówno z podejścia korepetytora jak i wyników w szkole. Mój syn w krótkim czasie nadrobił wszystkie zaległości i co więcej rozwinął swoje zainteresowania. Obecnie bardzo lubi matematykę i radzi sobie świetnie na lekcjach w szkole. Polecam gorąco!!

Agnieszka Cwik
16 października 2020

Do Foster High chodziłam przez 2 lata i spotkałam tam jednych z najlepszych nauczycieli w swojej dotychczasowej edukacji. Zajęcia miałam z trzema nauczycielami. Maciek przedstawił mi w łatwy sposób podstawy matematyki, Marcin wytłumaczył mi trudne zagadnienia, a Michał zbierał wiadomości w jedną całość i dopracował ze mną szczegóły.
Zdawałam maturę w 2020 roku, więc kilka miesięcy przed egzaminami przeniesiono nauczanie na platformy internetowe. Dla mnie ta sytuacja nie była nowa i bardzo stresująca, ponieważ zdjęcia online miałam już wcześniej w FH i były równie wartościowe jak stacjonarne.
Ostatecznie maturę z matematyki na poziomie podstawowym zdałam na 88%, a rozszerzenie na 56%.
Wysłano
około minuty temu
Jednak liczyłam na więcej, ale pomimo wszystko jestem bardzo zadowolona z wyniku.