J.serbski, chorwacki, bośniacki - Native speaker


Wyślij wiadomość:

Cena
45 zł /60 min.
Zakres
korepetycje

Zdravo, kako si! Jestem native speakerem j.serbskiego (chorwacki, bośniacki) i zapraszam do nauki języka w luźnej atmosferze, online prez Skype mirela.vidic1 (pierwsza lekcja gratis). Proszę pisać na mail: mirelciav76@gmail.com      Pozdrav!


Opinie o korepetytorze (2)

Dariusz
11 września 2019

Serdecznie polecam bo.... i tu lista - nativspiker a także świetnie zna polski, potrafi wytłumaczyć różne niuanse, których na pewno nie znajdzie się w żadnych publikacjach, zawsze świetny kontakt skype, viber etc, dużo można się dowiedzieć także na temat historii i aktualnych wydarzeń, no i z cech charakteru to miła, komunikatywna, wyrozuiała i bardzooo cierpliwa :-)

Sylwia Łukaszewska (Polska)
11 września 2019

Uczę się z Mirelką od półtora roku. I każdemu moge polecić tego nauczyciela :) Nie znałam języka serbskiego ani trochę. Uczy mnie od samego początku. Kazda lekcja jest prowadzona w fajnej atmosferze, dostaję bardzo dobre materiały przygotowane pod moje potrzeby lub zaporponowane przez Mirelę. Dzięki dużym umiejętnościom przekazywania wiedzy Mirela potrafi wytłumaczyć zawiłości gramatyczne języka i podawać liczne przykłady jak język stosować. Oprócz nauki języka, zawsze otrzymuję różne ciekawostki na temat kultury bałkańskiej, historii regionu. To jest wiedza, której z książek nie wyczytam, można ją otrzymac tylko od rodowitych mieszkańców tego regionu. Krótko mówiąc: lekcje sa prowadzone fachowo, ciekawie, z bardzo dużym zaangażowaniem i inicjatywą Mireli. I terminy w jakich możemy lekcje przeprowadzać sa bardzo elastyczne. Ustalamy je tak jak mi pasuje w danym tygodniu...a czasami nie jest to łatwe do ustalenia. jednak Mirelka zawsze znajdzie czas, żeby odrobić lekcję której nie mogłyśmy przeprowadzić. Gorąco polecam!!!!!!