Profesjonalne Korepetycje z Fizyki online /dojazd


792 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
200 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gliwice (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia


Witam serdecznie i zapraszam na profesjonalne lekcje Fizyki z dojazdem do klienta, online lub w ścisłym centrum Gliwic.

 

Oferuję pomoc w zakresie:

Egzamin Ósmoklasisty i Matura (poziom podstawowy i rozszerzony). Posiadam obszerny zbiór arkuszy CKE, w formie PDF - także niepublikowanych)

kartkówki i sprawdziany; Bieżący materiał (obszerna baza materiałów, sprawdzianów z wydawnictw ). Sam ukończyłem Liceum nr 1 w Gliwicach na profilu politechnicznym , wielu moich uczniów również – posiadam liczne materiały i doświadczenie związane z tą szkołą.

 

Udzielaniem prywatnych lekcji zajmuję się od sześciu lat, w tym okresie średnie wyniki moich uczniów z matury z fizyki to 86%.

 

Mam duże doświadczenie w prowadzeniu kursantów pod kątem studiów technicznych i medycznych. Moje lekcje przebiegają w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze, równocześnie jestem wymagający i potrafię zmotywować do nauki.

 

Prywatnie jestem fizykiem i doktorantem w prestiżowej jednostce badawczej Uniwersytetu Śląskiego ŚMCEBI

 

Cena za 60min indywidualnych zajęć wynosi od 200 do 250zł (w zależności od formy zajęć).

 

Poza Fizyką uczę również Matematyki i Chemii .

 

Zapraszam do kontaktu: 792 786 928

 

•          Dojazd oferuję do 10km od Gliwice: Knurów, Zabrze, Ruda Śląska, Gierałtowice, Nieborowice, Żernica, Pilchowice, Sośnicowice, Smolnica, Chudów, Czekanów


Opinie o korepetytorze (7)

Konrad Wasilewski
03 września 2023

Syn bardzo zadowolony z zajęć. Ja też, bo są efekty a o to w tym wszystkim chodzi. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Andrzej
27 października 2021

Zależało nam na możliwie najwyższym wyniku z matury tak żeby Syn dostał się na Politechnikę Warszawską. Dwa lata pracy zaprocentowały i to się udało - wystawiam zasłużone 5 gwiazdek.

Piotr Kosiński
28 maja 2021

Po korepetycjach z Panem Kamilem czuję, że w końcu zrozumiałem materiał z klasy politechnicznej. Jestem bardzo zadowolony. Osobiście polecam !

Julia
07 września 2020

Bardzo polecam Pana Kamila! Pomagał mi przebrnąć przez fizykę i matematykę w LO 1 w Gliwicach (co jest sporym wyzwaniem;). Ogromnym plusem dla mnie było to, że Pan Kamil również skończył to liceum i wiedział czego wymagają nasi nauczyciele. Same zajęcia P. Kamil prowadzi z ogromnym zaangażowaniem i wyrozumiałością (co pozwoliło mi ochłonąć po lekcjach i poukładać wiedzę). Dziękuję!!! :)

Kamil Rawski

Dziękuję Julio za opinię i współpracę :)

Dominik
02 października 2019

Matematyka dzięki tym zajęciom staje się łatwiejsza! Bardzo miła atmosfera, zadania tłumaczone w spokoju, dzięki czemu można szybko zrozumieć ten przedmiot! Bardzo polecam :)

Kamil Rawski

Dziękuję za opinię i współpracę :)

Karolina
24 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam :) Pan Kamil jest cierpliwy, śmiało można pytać nawet o jedną rzecz po kilka razy. Bardzo dobrze tłumaczy, potrafi zobrazować zjawiska fizyczne (np.robi się doświadczenia :D) Zajęcia prowadzone w miłej, niestresującej atmosferze.

Kamil Rawski

Dziękuję za opinię i współpracę :)

Ola Malicka
08 marca 2019

Kamil to wspaniały człowiek i świetny korepetytor, mogę śmiało stwierdzić że gdyby nie on nie zdałabym matury z matematyki. Kamil zna się na swojej pracy, jest punktualny i doskonale dogaduje się z ludźmi. Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki z matematyki, to Kamil na pewno Ci w tym pomoże. Polecam, Ola :)

Kamil Rawski

Dziękuję za opinię i współpracę :)