Język angielski i język niemiecki oraz fortepian


737 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
140 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Cześć!

Zapraszam Cię serdecznie na korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego, które pomogą Ci osiągnąć sukces w nauce i komunikacji w obu tych językach.

  • Dla początkujących i zaawansowanych uczniów

Moja metoda nauczania koncentruje się na solidnych podstawach, budując od podstawowych słów i zwrotów, aż do swobodnej komunikacji. Niezależnie od poziomu zaawansowania, zapewnię Ci wsparcie i pewność siebie w mówieniu po angielsku i niemiecku.

  • Praktyczne podejście do nauki

Lekcje opierają się na rozmowach, ciekawych ćwiczeniach i różnorodnych materiałach dydaktycznych. Dzięki temu szybko zaczniesz płynnie i pewnie posługiwać się oboma językami.

  • Skontaktuj się ze mną już dziś!

Nie czekaj dłużej, zgłoś się do mnie już teraz, a razem osiągniemy Twój cel językowy. Ucz się skutecznie i z przyjemnością!

Pozdrawiam.


Ps Obserwujcie mój kanał na https://www.instagram.com/maestroedupl/


Opinie o korepetytorze (15)

Marcin
30 kwietnia 2024

Damian to wyjątkowy nauczyciel. Jego profesjonalne podejście do nauki sprawia, że zajęcia są zarówno bezstresowe, jak i fascynujące. Jego charyzma i entuzjazm dodają energii lekcjom, potwierdzając, że Damian jest niezwykle kompetentnym nauczycielem. Jest fantastycznym nauczycielem, który potrafi przyciągnąć uwagę każdego ucznia. Jego umiejętności oraz pozytywne podejście sprawiają, że nauka gry na pianinie staje się prawdziwą przyjemnością!

Grzegorz
28 czerwca 2023

Bez wahania mogę polecić Damiana. Jest zawsze przygotowany do zajęć, ma na nie ściśle określony plan i cel na dany okres nauki. Dobrze tłumaczy i ma dużo cierpliwości a przy tym jest miły i uprzejmy.

Patryk
11 czerwca 2022

Gorąco polecam! Prawdziwy pasjonat muzyki. Doskonale przygotowany, cierpliwy i spokojny. Świetnie tłumaczy, sprawia, że nauka to czysta przyjemność.

Krystian
24 października 2021

Bardzo serdecznie mogę polecić Pana Damiana. Prowadzi bardzo profesjonalne zajęcia z moją 3 letnią córką i 5 letnim synem.
Dzieci bardzo lubią zajęcia z P. Damianem. Zajęcia są zawsze ciekawe, umiejętnie poprowadzone adekwatnie do poziomu dzieci.

Patrycja
09 czerwca 2020

Serdecznie polecam. Zaangażowany, cierpliwy, wesoły. Potrafi ciekawie przeprowadzić zajęcia i zaraża pasją do gry. Dostosowuje tempo zajęć i program do ucznia.

Małgorzata Kubicka
19 maja 2020

Szczerze polecam. Świetny pedagog z odpowiednim podejściem do ucznia, zaangażowany i wspierający.

Gosia
18 maja 2020

Pan Damian jest osobą kompetentną i zaangażowaną. Ma dobry kontakt z dzieckiem. Szczerze polecam.

Agnieszka
13 maja 2020

Bardzo polecam Pana Damiana! Na zajęciach jest skupiony na uczniu, podchodzi ambitnie ale zawsze dostosowując lekcje do możliwości. Pozwala odkryć nie tylko talent ale i ogromną radość z grania.

Agnieszka
07 maja 2020

Od pewnego czasu mój syn ma przyjemność współpracować z panem Damianem w obszarze korepetycji z j.angielskiego. Bardzo polecamy współpracę. Bez wątpienia pan Damian posiada niezbędne zdolności do prowadzenia zajęć, a do tego cechuje go wysoki poziom kultury osobistej i poczucia humoru. Korepetytor potrafi przekazać wiadomości w sposób przystępny i rzeczowy, a dzięki temu syn uzupełnia wiedzę z przyjemnością. Duża cierpliwość oraz pomoc w nauce, która przynosi efekty.

Marta
22 czerwca 2019

Pan Damian jest świetnym nauczycielem, z córką (lat prawie 8) współpracuje od prawie roku. Jest nauczycielem kompetentnym, z dużą klasą i świetnym podejściem do ucznia. Córka zrobiła dzięki Panu wielkie postępy, a na kolejne lekcje czeka z niecierpliwością. Polecam.

Michał
15 kwietnia 2019

Syn chciał grać na pianinie, po prostu już i teraz. Pan Damian potrafił przekonać go, że najpierw potrzebna jest ciężka praca. Doskonały kontakt z dzieckiem, dobre podejście, różnorodność i praca poprzez zabawę. Dzięki temu mój syn traktuje lekcje z Panem Damianem jako część tych przyjemnych chwil, jakie go spotykają. Bardzo, bardzo polecam. Pan Damian to wysoka kultura i świetny warsztat.

Sylwia
27 lutego 2019

Najlepszy nauczyciel gry na pianinie. Polecam.

Kasia
21 czerwca 2018

Bardzo jestem zadowolona z zajęć Pana Damiana. Mój syn od roku ma zajęcia i mówi że jest najfajniejszym nauczycielem jakiego miał. Podejście do ucznia jest fantastyczne czego efektem jest duża chęć nauki. Bardzo polecam zajęcia u Pana Damiana.

Michał
19 czerwca 2018

Bardzo polecam Pana Damiana każdemu, kto chce nauczyć się grać na pianinie. Muzyki uczy mnie już od roku i nauczyłem się dużo więcej niż się spodziewałem. Potrafi odpowiedzieć na każde moje pytanie i wszystko wytłumaczyć w jasny i przyjemny sposób 😊
Gorąco polecam!

Anna
24 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, które dla mojego 10 letniego syna prowadzi Pan Damian. Pracujemy razem od roku. Sposób podejścia, cierpliwość, pomysłowość zajęć angażuje syna nawet kiedy zajęcia się już kończą. Syn samodzielnie probuje grać realizujac prace domowe. Pan Damian dojeżdża do nas na Kabaty. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie Państwu polecam.