Język angielski dopasowany do Twoich potrzeb


660 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
50 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kędzierzyn-Koźle (całe miasto)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Interesują Cię zajęcia z języka angielskiego w pełni dopasowane do Twoich potrzeb oraz stylu uczenia się? Jeśli odpowiedź jest pozytywna, zachęcam do kontaktu!

W obecnym świecie posługiwanie się językiem angielskim stało się niezwykle ważne, dlatego podczas zajęć kładę nacisk na naukę umiejętności praktycznych, abyś mógł wykorzystać je w życiu codziennym. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz wielu innych ciekawych metod, zajęcia są angażujące, a co najważniejsze efektywne.

Jestem magistrem filologii angielskiej, absolwentką podyplomowego studium przekładu, nauczycielem języka angielskiego z ośmioletnim doświadczeniem, ale co najważniejsze pasjonatką uczenia tego języka. To co robię jest dla mnie nie tylko moją pracą, ale moją pasją, dlatego ciągle doskonalę się w tej dziedzinie.

Oferuję zajęcia indywidualne dla osób w każdym wieku oraz ze znajomością języka na różnym poziomie zaawansowania (dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjaliści, uczniowie szkół średnich, osoby dorosłe), przygotowanie do egzaminów językowych oraz do egzaminu ósmoklasisty, gimnazjalnego, matury. Prowadzę zajęcia z Business English (język angielski biznesowy), posiadam także doświadczenie w uczeniu obcokrajowców języka polskiego (Polish for foreigners).

Zapraszam serdecznie!

Przekonaj się, że nauka języka angielskiego może być naprawdę przyjemna i dać dużo satysfakcji!      


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii