Nauka gry na gitarze, dojazd (wliczony) do ucznia


503 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (tylko Bemowo i okoliczne dzielnice)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli

Jestem absolwentem szkoły muzycznej im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Uczę gry na gitarze osoby początkujące i zaawansowane. Zapraszam na lekcje w luźnej atmosferze. Szczególnie zachęcam młodzież i dorosłych. Grać na gitarze można w każdym wieku.

Uważam, że uczenie się wszystkiego na pamięć i granie tylko na wyczucie, to ślepa uliczka. Dotyczy to prostego tzw. grania przy ognisku, jak i bardziej wymagającego materiału. Znajomość prostych zasad w muzyce ułatwia poprawne granie i kontrolę nad instrumentem. Przyzwyczaja też uszy do rozpoznawania prawidłowych dźwięków i całych akordów. Pomaga w zrozumieniu tego, co jest zamieszczone w różnego rodzaju śpiewnikach, książkowych kursach gitarowych i materiałach wideo np. na YouTube.

Poznanie teorii (nawet tylko podstawowej) ułatwia samodzielne analizowanie utworów, tworzenie własnego materiału, a także pracę z innymi muzykami.
Dlatego od początku nauki kładę nacisk na granie świadome, dokładne i ze zrozumieniem tego, co się robi.

Moim celem jest jak najszybsze doprowadzenie ucznia do muzycznej samodzielności. Staram się przekazać wiedzę, która pomoże mu rozwijać się nie tylko pod okiem nauczyciela, ale też we własnym zakresie. Poza przerabianiem istniejącego materiału, pokazuję jak tworzyć własne utwory.

Lekcje obejmują m.in.:
- różne style
- różne techniki
- naukę harmonii (skale, budowa akordów itp.) i improwizacji
- nuty i tabulatury
- kształcenie słuchu

Cena: Lekcje u ucznia w domu 100 zł/ 60 min. (tylko Bemowo i okoliczne dzielnice).

Zapraszam na lekcje
Dawid


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii