Warsztaty programowania Jelenia Góra

Paweł Zaprogramowani.com34 lata
Mgr/mgr inż.
Wszystkie oferty korepetytora (18)

608 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
21 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Jelenia Góra (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia
Zagadnienia

Akademia programowania "ZAPROGRAMOWANI.COM" zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, jak i zajmowania się grafiką komputerową. Zajęcia są przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży i nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania!

Organizowane przez nas zajęcia wprowadzają w tematykę programowania, ukierunkowują dalszą edukację, a także rozwijają kreatywność i wiedzę z matematyki i angielskiego. Wybierając naszą akademię możesz zdobyć cenne umiejętności, które pozwolą Ci wybrać przyszłe studia i pracę.

Akademia "ZAPROGRAMOWANI.COM" oferuje swoje usługi dla uczestników w wieku 6-19 lat w 4 różnych grupach wiekowych. Zajęcia prowadzą doświadczeni programiści, specjaliści od grafiki komputerowej i zarządzania siecią. Oferujemy dodatkowo zajęcia wyprofilowane pod już posiadaną wiedzę i umiejętności - uczymy podstaw ale także zaawansowanych technik i umiejętności - w zależności od potrzeb.

Większość programów nauczania zakłada cztery - dwugodzinne spotkania w miesiącu. Zajęcia nie wymagają posiadania własnego komputera przenośnego, a spotykamy się w zespołach nie większych niż 12 osób.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Już teraz zaprogramuj swój sukces w przyszłości!

E-mail: kontakt@zaprogramowani.com
Telefon: 608-028-852
WWW: zaprogramowani.com


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii