Korepetycje z Rachunkowości - Warszawa, wszystkie


Wyślij wiadomość:

Cena
40 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Śródmieście)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Studia

Cześć!

Skoro czytasz to ogłoszenie to pewnie potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu z rachunkowości. Świetnie, trafiłeś właśnie na grupę osób, która przygotowała już kilka roczników do egzaminów, a biorąc pod uwagę naszą wysoką skuteczność to możemy dać Ci gwarancje zdania :). Wspólnie z Tobą przerobimy wszystkie niezbędne zagadnienia, a szczególnie te, o które lubią pytać wykładowcy. Wszystko odbędzie z wykorzystaniem zadań z egzaminów oraz autorskich materiałów. W razie gdybyś miał (lub miała) jakieś pytania przed egzaminem zawsze możesz skontaktować się mailowo z korepetytorem. Zainteresowany? Więcej informacji poniżej lub na e-mail: zajecia@edufactory.pl. 9-17 Na ogół prowadzimy zajęcia dlatego prosimy o kontakt poza tymi godzinami, poświęcamy naszym uczniom 100% uwagi :).

Miejsce spotkań: salki w centrum miasta. Bardzo wygodny dojazd.

Liczebność grup: 4-10 osób. Małe grupy zapewniają dogodną atmosferę do efektywnej nauki.

Gwarantujemy:
* Skuteczne przygotowanie do egzaminu
* Zrozumienie wszystkich niezbędnych zagadnień
* Miłą atmosferę
* Profesjonalną obsługę
* Materiały po zajęciach Przygotujemy Cię z takich zagadnień jak:
* Przykłady sporządzania bilansu, określanie wpływu operacji
* Ogólne zasady ewidencji
* Księgowanie podatków
* Rozrachunki z pracownikami, odbiorcami
* Dokumentacja i wycena zużycia aktywów
* Ewidencja kapitału, funduszy i rezerw
* Ustalanie wyniku finansowego
* Analiza przykładowych sprawozdań finansowych

Nasza oferta obejmuje większość warszawskich uczelni, w tym: PW (Politechnika Warszawska), SGH (Szkoła Główna Handlowa), SGGW (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego), ALK (Akademia Leona Koźmińskiego), AON (Akademia Obrony Narodowej), UŁ (Uniwersytet Łazarskiego), PJATK (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych), WAT (Wojskowa Akademia Techniczna), WIT (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania), WWSI (Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki), UKSW (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego), UTH (Uczelnia Techniczno-Handlowa).

To jedynie skrótowe przedstawienie, ostateczny plan zajęć uzgodnimy z Tobą po przekazaniu takich informacji: jak uczelnia, wydział oraz wykładowca, tak aby dobrać zagadnienia dostosowane pod wymagania egzaminacyjne. Zapisz się na nasz kurs i zdaj egzamin!


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii