PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW WSTĘPNYCH AST/AT


793 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Żoliborz)
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Cześć! 

Chcesz dobrze przygotować się do egzaminów wstępnych? Podszkolić warsztat, popracować nad scenicznym wizerunkiem? Nabrać pewności i znaleźć się na wymarzonym kierunku? A może interesują Cię indywidualne warsztaty aktorskie, wokalne?

Też byłam w tym miejscu :) Dlatego wiem, jak odpowiednio przygotować Cię na zderzenie z komisją egzaminacyjną, zadaniami aktorskimi i wreszcie, samą SCENĄ TEATRALNĄ. Jestem absolwentką aktorstwa  wrocławskiej AST im.Stanisława Wyspiańskiego (dawne PWST), gdzie przez dwa lata asystowałam na zajęciach z piosenki aktorskiej Bartosza Porczyka.

Niezwykle cenię sobie pracę warsztatową, w której mam doświadczenie, a moi podopieczni są dziś studentami szkół teatralnych! W zajęcia angażuję się w 150% i nic nie przynosi mi większej satysfakcji niż sukcesy moich uczniów! :))

Podczas zajęć będziemy pracować nad:

-doborem odpowiedniego repertuaru na egzaminy,

-odwagą sceniczną,

-dykcją i emisją głosu,

-improwizacją ruchową (obejmującą ruch sceniczny, pantomimę)

-zadaniami aktorskimi wymaganymi na egzaminach,

- piosenką aktorską,

-warsztatami głosowymi (w tym opcjonalnie, różne techniki śpiewu)

-wizerunkiem scenicznym,

-świadomością swoich warunków scenicznych.

Czeka nas dużo pracy, ale i olbrzymia satysfakcja!!! :)

 

REKOMENDACJE UCZNIÓW: 

"Zajęcia z Natalią to zarówno świetny początek, jak i kontynuacja drogi z aktorstwem, ponieważ Natalia dostosowuje ich rytm do osoby, z którą pracuje. Dzieli się swoim doświadczeniem, praktyką i wiedzą sceniczną, dając narzędzia do szukania własnej drogi, a nie odtwarzania schematów. Atmosfera podczas zajęć działa otwierająco, szczególnie jeśli ktoś przeżywa silny stres w sytuacji wystąpień 1:1. Natalia to nie tylko dobry nauczyciel, ale i pełna ciepła osoba, która dała mi niesamowite wsparcie przed egzaminami i ogromny zastrzyk wiary w siebie. Dziś jestem studentką szkoły teatralnej!"

-Agata Pieszko, studentka AST.im.St.Wyspiańskiego we Wrocławiu

 

"Zajęcia Natalii były bardzo owocne! Miła atmosfera, profesjonalne podejście do sprawy. Mogłam liczyć na pomoc w doborze tekstów i piosenek, nad którymi razem pracowałyśmy. To bardzo pomogło na egzaminach, bo spotkałam się tam z podobnymi zadaniami, jakie wykonywałam na zajęciach. Poza tym Natalia pokazala mi dobre ćwiczenia dykcyjne i impostacyjne. Ale przede wszystkim pomogła mi uwierzyć w siebie, nabrałam więcej pewności i śmiałości. Myślę, że to miało ogromny wpływ na to, że się udało i dostałam się na AST!" 

-Nikola Czerniecka, studentka AST.im.St.Wyspiańskiego we Wrocławiu

 

"Natalia to nie tyko wspaniała aktorka i nauczycielka, ale również cudowna, wrażliwa osoba. Jeszcze rok temu nie miałam nic wspólnego z aktorstwem i decydując się zdawać do szkół teatralnych rzuciłam się na głęboką wodę. Gdyby nie pomoc Natalii z pewnością nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem. Na zajęciach odkryłam w sobie nowe pokłady kreatywności, zobaczyłam odcienie swojej osobowości o których nie miałam pojęcia, ale również świetnie przygotowałam się do egzaminów. Poza tym warto dodać, że mimo przyjemnej, luźnej atmosfery, Natalia potrafi świetnie zmotywować do pracy i nie ma tu miejsca na lenistwo. Polecam z czystym sumieniem współpracę z tą ambitną, młodą kobietą,"

-Oliwia Drożdżyk, studentka Studium Musicalowego Capitol

 

"Natalia jest bardzo utalentowaną młodą aktorką.  Podczas lekcji Natalia skłania do kreatywnego myślenia o postaciach, w które się wcielamy, próbuje wykrzesać z nas odrobinę szaleństwa i nieoczywistości, by rozwinąć naszą sceniczną wyobraźnię, w ten sposób przygotowując nas do przyszłych zadań w zawodzie jakim jest aktor. Poza ciężką pracą jaką wkładają obie strony w przygotowania, zawsze znajdzie się czas na śmiech. Pozytywna energia, którą przekazuje Natalia jest uzależniająca więc jeśli pójdziesz na pierwsze zajęcia ciężko będzie zrezygnować z następnych.Polecam, Patrycja Franczak, studentka (dzięki Natalii) studium musicalowego Capitol we Wrocławiu."

-Patrycja Franczak, studentka Studium Musicalowego Capitol
 

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU! 


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii