Chemia - korepetycje

Anna Smutek 28 lat
Wykszt. średnie

512 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
30 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Tarnów (Piaskówka)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Pisanie prac

Witam Państwa!

Korepetycji z chemii udzielam od kilku lat. Przygotowuję uczniów do egzaminu maturalnego jak i gimnazjalnego. Pomagam również doraźnie przed sprawdzianami bądź w rozwiązaniu zadania domowego. Chętnie pomogę przygotować się do olimpiady przedmiotowej z chemii.

Mam doświadczenie z uczniami zarówno z tarnowskich, jak i krakowskich liceów, dzięki czemu mam świadomość poziomu nauczania w wielu szkołach. Z tego powodu osoby, którym pomagam nie pozostają w tyle w porównaniu z innymi placówkami.

Zdaję sobie sprawę z ciężaru jaki spoczywa na maturzystach, związanego z nową postawą programową. Mam świadomość trudności, jaką ze sobą niesie nowa matura, dlatego podczas zajęć rozszerzam zagadnienia tak, aby jak najmniej zaskoczeń czekało na maturzystów w trakcie egzaminu. Korzystam z wielu zbiorów zadań, tak, aby uczniowie mieli kontakt z jak najliczniejszymi problemami.

Jestem studentką 4 roku Farmacji na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Udzielanie korepetycji jest jednocześnie moją pasją, dzięki czemu dokładam wszelkich starań, aby uczeń wyniósł jak najwięcej z naszych korepetycji.

Cena za godzinę: 30zł
Cena za 2 godziny: 50zł

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu,

Telefon: 512-525-807

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii