archiCel- Pracownia Twórtcza w Bielsku Białej


728 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
12 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bielsko-Biała (całe miasto)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia

2017 / 2018 ZDAWALNOŚĆ 100%

archiCel Pracownia Twórcza , PRZYGOTOWUJEMY POD EGZAMINY NA STUDIA O PROFILU ARCHITEKTURA I ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU, ARCH. WNĘTRZ , oraz KIERUNKI na ASP


Od kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu Architektura oraz Architektura Krajobrazu w całej Polsce. Jesteśmy parą czynnie działających architektów w branży architektoniczo- budowlanej.. Naszą działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tego czasu , sukcesywnie rozwijamy nasz program nauczania. Początkowo naszym obszarem działania była Częstochowa oraz okolice , jednakże z biegiem czasu rozwinęliśmy się na terenie Bielska - Białej, gdzie od 2015r. zagościliśmy na stałe. Naszym zadaniem jest osiąganie najwyższych celów czyli zdawalność na studia w granicach 100%. Obecnie 5 raz z rzędu udało nam się osiągnąć ten wynik. Nasi uczniowie uczą się kreatywnego myślenia oraz przestrzennego patrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. Są oni dla nas inspiracją do dalszej ciężkiej pracy na rzecz ciągłego poprawiania jakości naszych usług. Dlatego oprócz rysunku, prowadzimy zajęcia z historii sztuki oraz programów 2D/3D. Dzięki temu nasi uczniowie, jeszcze lepiej przygotowani są do wkroczenia w nowy etap życia, jakim są studia na kierunku architektura i architektura krajobrazu.


Przygotowaliśmy również program skierowany do najmłodszych. Dzięki temu dzieci, już od najmłodszy lat, w sposób zrozumiały i przyjazny, mogą przyswoić podstawy na temat otaczającej ich przestrzeni. Na tym etapie rozwoju najważniejsze jest realizowanie tematów za pomocą różnych technik rysunkowych, malarskich oraz manualnych.

RYSUNEK ODRĘCZNY- ARCHITEKTONICZNY

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów myślących poważnie o kierunkach architektonicznych tj. ARCHITEKTURA I URBANISTYKA oraz ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU. Ponadto uczestnikami mogą być również osoby „pasjonaci” chcące zaznajomić się z tajnikami zasad perspektywy oraz podszkolić swoje umiejętności w rysowaniu. Egzaminy na Architekturę są bardzo wymagające dlatego na zajęcia przyjmujemy już osoby od 1 klasy liceum. Biorąc pod uwagę nasze kilkunastoletnie doświadczenie uważamy, że im wcześniej zacznie się proces przygotowawczy tym lepiej dla osoby zdającej. Zakres naszego programu nauczania jest bardzo szeroki, gdyż przygotowujemy pod egzaminy w całej Polsce. Na bieżąco śledzimy informacje dotyczące egzaminów na poszczególne uczenie. Dzięki kilkunastoletniej pracy wykształciliśmy indywidualny program nauczania dzięki , któremu od kilku lat osiągamy bardzo dobrą 100% zdawalność. Dodatkowym atutem naszej szkoły, przyspieszającym proces nauczania są pomoce dydaktyczne, które udostępniamy swoim uczniom. Na zajęcia można zapisać się w każdej chwili, gdyż indywidualnie podchodzimy do każdej osoby, bez względu na stopień zaawansowania.

HISTORIA SZTUKI

Od pokoleń wszyscy wiemy, że praktyka z teorią musi iść w parze. Dlatego dla naszych uczniów prowadzimy wykłady z historii sztuki, zaczynając od prehistorii a kończąc na czasach współczesnych.  Ponadto punty za zdaną maturę z historii sztuki są dodatkowym atutem dla osób myślących o studiowaniu na Politechnice Krakowskiej.

PROGRAMY 2D/3D

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, od nowego roku szkolnego 2016/2017 uruchamiamy nową usługę. Dotyczy ona obsługi programów komputerowych dwu oraz trójwymiarowych przeznaczonych dla architektów. Nauka takich programów jak: AUTOCAD, SKETCHUP+VRAY oraz PHOTOSHOP skierowana będzie do wszystkich grup wiekowych, które minimum jeden semestr uczęszczały na zajęcia. Lekcje będą ukazywać cały proces projektowy od szkicu , poprzez rysunek, program techniczy - autocad, model 3D oraz wizualizację - sketchup, obróbkę graficzną - photoshop , kończąc na modelu reazlizacyjnym.

KIDSCel 

Twórcze i manualne zabawy najbardziej wzbogacają osobowość dziecka, dlatego już od najmłodszych lat powinno się pobudzać dzieci do kreatywnego działania. Stworzyliśmy zajęcia dla najmłodszych odbiorców, aby poprzez rysunek, malarstwo oraz prace manualne, obudzić w nich małego artystę. Eksperymenty artystyczne sprawiają, że sztuka staje się nie tylko ciekawa ale inspirująca. Na naszych zajęciach każdy może wykazać się kreatywnością. Malujemy, wycinamy, rysujemy, rzeźbimy, kleimy i tworzymy coś z niczego! Naszym celem jest przygotowanie dzieci do świadomego uczestnictwa w sztuce, zapoznanie z wybranymi terminami i technikami. 

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM 728-738-374

KONTAKT

archiCel
ul. Piastowska 7/4
43-300 Bielsko-Biała
tel. 728-738-374
www.archicel.pl
pracownia.archicel@gmail.com


Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii