FIZYKA i MATEMATYKA, zapraszam do zapisu! :)


793 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Kraków (całe miasto)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Przedmiot
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Jestem zawodowym korepetytorem z 10-letnim doświadczeniem oferującym profesjonalne zajęcia z FIZYKI  i MATEMATYKI  na wszystkich poziomach edukacji.

Specjalizuję się w całorocznych lekcjach przygotowujących do matury, 8-klasisty czy olimpiad i konkursów przedmiotowych.

Ponadto oferuję pomoc w przygotowaniu:
- z lekcji na lekcje,
- na sprawdzian/klasówkę/kartkówkę.

Oferta skierowana również do studentów! Więcej informacji na dole strony.

Ofertę kieruję również do uczniów, którzy chcą poprawić swoje oceny lub nadrobić zaległości. Oczekuję zaangażowania i skupienia w trakcie trwania lekcji. Nie podaję rozwiązania zadania wprost, nakierowuje na rozwiązanie, daje wskazówki i pomagam w logicznym myśleniu.

Ze swojej strony, oprócz wysokiego poziomu merytorycznego zajęć, oferuję:
- indywidualne podejście i otwartość na wszelkie propozycje,
- wysoki poziom kultury osobistej.

Ważne!
Zajęcia face to face odbywają się na terenie Krakowa (za dojazd na terenie Krakowa dopłata 100 zł).
Pozostałe miasta tylko w formie online, tj. przy użyciu Skypa i wirtualnej tablicy.

Wirtulana klasa - nie trzeba zakładać żadnego konta ani instalować programu, wystarczy przeglądarka internertowa; na wirtulanej klasie rozwiązujemy zadania, wprowadzamy teorię, wszystko przy pomocy myszki - pisanie jak zwykłym dlugopisem, w czasie rzeczywistym, a po zajęciach uczeń ma dostęp do przeprowadzonej lekcji dzieki unikalnemu linkowi na skype (który wysyłam na początku każdych zajęć). W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego, z chęcią wyjaśnię szczegóły, a w razie potrzeby możemy zrobić zajecia próbne, tak aby uczeń przekonał sie czy taka forma mu pasuje.

Dla studentów w ofercie mamy:
- przygotowanie do kolokwiów,
- przygotowania do egzaminów,
- inne ;)

Cennik (zajęcia indywidualne):
100 zł/h - zajęcia kończące się maksymalnie o 14:00 w dni powszednie,
150 zł/h – zajęcia zaczynające się po godzinie 14:00 w dni powszednie i weekend niezależnie od godziny.

Dopłata za zajęcia umawiane w dniu, w którym mają odbyć się zajecia: plus 100%. Zajęcia w dni ustawowo wolne są liczone wg stawki 150 zł/h niezależnie od godziny spotkania.

Zajęcia grupowe (dwie osoby):
150 zł/h – zajęcia kończące się maksymalnie o 14:00 w dni powszednie,
250 zł/h – zajęcia popołudniowe w dni powszednie i weekend.

Zasady płatności dla zajęć on-line:
1. Płatność za zajęcia z góry za określony miesiąc i planowaną ilość godzin, nie wykorzystane (przełożone lub odwołane) z wyprzedzeniem godziny przechodzą na następny miesiąc (w przypadku pierwszych korepetycji płatność jest za tą jedną lekcje, kolejna płatność po ustaleniu planu spotkań).
2. Zajęcia na których nie będzie ucznia są płatne 100%. Zmiana terminu lub odwołanie zajęć na 4h przed rozpoczęciem traktowane jest jako nie pojawienie się na zajęciach.
3. Przełożenie lub odwołanie zajęć jest darmowe, pod warunkiem poinformowania najpóźniej do godziny 10 rano dnia poprzedzającego zajęcia, w innym przypadku płatność wynosi 50%.
4. W przypadku braku informacji, że uczeń się spóźni, czas oczekiwania wynosi 15 minut, po tym czasie traktuje się zajęcia za odwołane.
5. Czas trwania zajęc wynosi od 58 do 60 minut w przypadku zajęć godzinnych lub od 118 do 120 minut w przypadku zajęć dwugodzinnych.

Zasady płatności dla zajęć stacjonarnych:
1. Płatność następuje po każdych zajęciach.
2. Zajęcia na których nie będzie ucznia są płatne 100%. Zmiana terminu lub odwołanie zajęć na 4h przed rozpoczęciem traktowane jest jako nie pojawienie się na zajęciach.
3. Przełożenie lub odwołanie zajęć jest darmowe, pod warunkiem poinformowania najpóźniej do godziny 10 rano dnia poprzedzającego zajęcia, w innym przypadku płatność wynosi 50%.
4. W przypadku braku informacji, że uczeń się spóźni, czas oczekiwania wynosi 15 minut, po tym czasie traktuje się zajęcia za odwołane.
5. Czas trwania zajęc wynosi od 55 do 58 minut w przypadku zajęć godzinnych lub od 115 do 118 minut w przypadku zajęć dwugodzinnych. Powyższy czas trwania zajęć związany jest z koniecznością zakończenia zajęć, a następnie dania chwili uczniowi na spokojne zawiązanie butów, tak aby kolejny uczeń mogł zacząć zajęcia zgodnie z planem.


Opinie o korepetytorze (12)

Wiktoria G
11 stycznia 2019

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Pan Cezary wysyła dużo przydatnych materiałów, które ułatwiają naukę. Nie podaje rozwiązania wprost, tylko daje wskazówki dążąc do tego, aby uczeń mimo wszystko rozwiązał je sam, polecam :)

Maciej Wierzbicki
09 stycznia 2019

Jestem uczestnikiem zajęć z Panem Czarkiem od około 2 lat. Lekcje są prowadzone bardzo sprawnie, mam na myśli, że na zajęciach problemy które występują w szkole są wytłumaczone profesjonalnie i w sposób jasny i zrozumiały. Co więcej, atmosfera na zajęciach jest pozytywna i podczas rozwiązywania zadań, można w radosny sposób spędzić ten czas. Zajęcia, które trwają godzinę, dla ucznia trwają bardzo szybko i nie odczuwa się, że minęło 60 minut. Gorąco polecam Pana Czarka nowym osobom, co zmagają się z problemami w podstawówce, gimnazjum i liceum( ponieważ przez ten okres korzystałem i nadal korzystam z korepetycji).

Ewa Miszczak
09 stycznia 2019

Świetny korepetytor. Pan Czarek bardzo dobrze tłumaczy i jest mega solidny. Na dodatek jest bardzo miłym człowiekiem, więc lekcje dodatkowo są przyjemne. Bardzo przydatne jest tez to że daje lekcje zarówno z matematyki jak i fizyki. Można więc dowolnie z nim się umawiać przed lekcją czym dziś się zajmiemy - jest w tej kwestii bardzo elastyczny. Przygotowuje także do olimpiad i wszelkich konkursów. Z czystym sumieniem polecam lekcja u pana Czarka!

Ania
09 stycznia 2019

Super korepetytor 😁tłumaczy dokładnie i zrozumiale oraz zachęca do nauki! Dodatkowo szybki kontakt, łatwe ustalanie terminów, klarowne zasady - szczerze polecam!

Grzegorz
09 stycznia 2019

Jeśli masz problemy z matematyką czy też fizyką niezależnie od poziomu to polecam korepetycje z Panem Cezarym. Przygotowywał mnie do matury rozszerzonej z matematyki i zdałem ją bardzo dobrze. W chwili obecnej dużo łatwiej radzę sobie z matematyką na studiach, a przy niezwykle ciężkich projektach zgłaszam się do Pana Cezarego aby w prosty sposób zrozumieć najtrudniejsze zagadnienia :) Polecam!

Kamila
09 stycznia 2019

Pan Cezary w bardzo efektywny sposób przekazuje swoją ogromna wiedzę. Nawet najtrudniejsze tematy po zajęciach wydają się banalnie łatwe. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze i są całkowicie bezstresowe. Pan Cezary idealnie określa poziom wiedzy i umie podejść do ucznia w indywidualny sposób co jest wysoce pomocne.
Mogę polecić Pana Cezarego jako korepetytora z czystym sumieniem!

Łukasz
08 stycznia 2019

Pan Czarek to świetny korepetytor. Ogromna wiedza jaką operuje jest przekazywana w łatwy i przyjemny sposób. Polecam z czystym sumieniem! :)

Małgorzata
15 czerwca 2018

Duża wiedza, którą w bardzo profesjonalny i prosty sposób potrafi przekazać studentowi. Rzeczy niejasne nagle stają się banalnie latwe. Z czystym sumieniem polecam pana Cezarego.

Juliusz Kaczmarzyk
20 kwietnia 2018

Bardzo dobry nauczyciel, skuteczny sposób przeprowadzania zajęć, miła atmosfera, tłumaczenie w prosty i zrozumiały dla każdego sposób, polecam każdemu.

Staszek Carimalo
17 kwietnia 2018

Pan Cezary to profesjonalista, uratował moją sytuację w ostatnim momencie klasy maturalnej. Jego sposób przekazywania wiedzy jest prosty i przejrzysty. Polecam każdej osobie!

Ania
20 lutego 2018

Świetny nauczyciel !!! Bardzo dobrze przekazuje wiedzę, a na lekcji panuje miła atmosfera. Dzięki Panu Cezaremu udało mi się się nadrobić zaległości ze szkoły średniej spowodowane brakiem fizyki, oraz zdać egzamin w pierwszym terminie. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego korepetytora.

Nati
12 lutego 2018

Bardzo miła atmosfera podczas korepetycji i przede wszystkim klarowne wytłumaczenie rozwiązywania zadań. Po korepetycjach czuję się przygotowana na egzamin, gdyż pan Cezary rozwiał wszystkie wątpliwości dotyczące zadań, które sprawiały mi trudności. Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam! :)