Angielski korepetycje, E8, Matura,


501 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
70 zł /45 min.
Miejsce
Korepetycje Inowrocław (RĄBIN)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Szkoła średnia, Studia, wszelkie

Oferuję Wam pomoc w zakresie przygotowania do  egzaminu ósmoklasisty oraz MATURY,  oraz zajęcia z angielskiego z zakresu szkoły podstawowej,  średniej/technikum i dalej. Przygotowuję do testów, konwersacji, poprawek. Pomogę z zadaniami domowymi. Nauczę słownictwa/ pisania/ czytania/ gramatyki/ słuchania.

Metody nauczania dostosowuję do Waszych potrzeb. Przygotuję Cię do wszelakich sprawdzianów, testów i kartkówek  oraz co najważniejsze: do wyrażania siebie w języku angielskim, który już niedługo nie będzie Ci "obcy".  Mam 20-letnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i młodzieży (jestem mgr. filologii angielskiej pracującym w szkole podstawowej, a także egzaminatorem egzaminu ósmoklasisty).

 Oferuję pomoc w nauce bieżącej, rozszerzeniu oraz utrwaleniu materiału omawianego w szkole,  wykonuję także tłumaczenia.
Możesz liczyć na miłą atmosferę oraz ciekawie poprowadzone zajęcia.  Jeżeli jesteś zainteresowana/y postępami w nauce to zapraszam na zajęcia w Inowrocławiu (na Rąbinie-blisko przystanku, koło DelikatesyC. i Biedronki) lub online.
Serdecznie zapraszam :)  Kontakt i ustalenia pod tel. 501-705-795


Opinie o korepetytorze (1)

Amanda
25 listopada 2020

Polecam :) Pani Violetta bardzo pomogła mi nadgonić zaległości.
Miła atmosfera. Świetnie przygotowuje do sprawdzianów i egzaminów maturalnych.