MATURA na 90% u EGZAMINATORKI i NAUCZYCIELKI LO

EGZAMINATORKA OKE i nauczycielka Katarzyna www.korepetycje-z-biologii.pl49 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant
Wszystkie oferty korepetytora (58)

501 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
150 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Katowice (cały Śląsk)
Pokaż na mapie
U korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła średnia, Studia, matura rozszerzona i podstawowa, dorośli

ZAPISY na maturę 2023, 2024, 2025. Efektywność powyżej 85% na maturze. Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa. EGZAMINATORKA maturalna OKE, NAUCZYCIELKA dyplomowana LO, mgr biologii i ochrony środowiska z 20- letnim doświadczeniem, pedagog i psycholog, organizatorka kursów maturalnych z biologii w zakresie matury rozszerzonej i podstawowej, ekspertka maturalna, laureatka ZŁOTEGO Orła Kształcenia 2021 i SREBRNEGO Orła Kształcenia 2020!

Kontakt:
Skype: biologia1001
Messenger i Fb: katarzyna.nauczycielka
Telefon: 501-891-350 (SMS po godz. 22.00)

OD WIELU LAT prowadzę ELITARNE-  NAJskuteczniejsze i NAJsolidniejsze korepetycje z biologii na Śląsku!

Zajecia tylko INDYWIDUALNE, tryb (zazwyczaj) ROCZNY, forma STAJONARNA (wyjątkowo online- obowiązuje lista rezerwowa)

Moje zajecia to rodzaj kursu- JAK ROZWIĄZYWAĆ zadania MATURALNE, aby uzyskać maksymalną punktację.
Wyniki maturalne poparte wiarygodnymi licznymi opiniami i autentycznymi osobami, które poświadczą, iż dostały się na medycynę lub inne wymarzone studia!

 • Biologia to już nie przedmiot do wykucia- na maturze sprawdzana jest umiejętność rozumowania i logicznego myślenia. Obecnie znacznie trudniej uzyskać WYSOKI wynik z matury z biologii niż z chemii.

SKUTECZNOŚĆ MOICH ZAJĘĆ TO POTWIERDZONE 80- 90% na MATURZE rozszerzonej!
ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE wg AUTORSKIEGO PROGRAMU INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ

Kilkanaście opinii, które posiadam jest dowodem na to, że udzielanie korepetycji jest moją PASJĄ, a nie tylko dodatkowym, dorywczym zajęciem, tak jak u innych korepetytorów tutaj się ogłaszających.

Miejsce zajęć: tylko u korepetytora, okolice Bytomia- Zabrza- Tarnowskich Gór (w promieniu 10 minut od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu Rokitnicy) lub wyjatkowo online.

Cena: OD 160 zł za 60 min

Na JEDNYCH zajęciach przerabiamy tzn. rozwiązujemy i ANALIZUJEMY odpowiedzi do około 200 zadań! W efekcie zostaje przerobione około 10 tys. zadań z biologii.
Wiele materiałów udostępniam również BEZPŁATNIE.

Istnieje też możliwość zakupu materiałów dodatkowych tj. ZESTAWÓW, testów, matur tematycznych i opracowań pogrupowanych tematycznie, bez udziału w ,,kursie".

Proszę pamiętać, że jedynie praca z wykwalifikowanym nauczycielem- pedagogiem, a równocześnie egzaminatorem maturalnym, pozwoli osiągnąć upragniony wynik z egzaminu maturalnego z biologii.
Często niuanse w odpowiedziach decydują o przyznanej punktacji.

 • Czy student lub pracownik naukowy (doktor, profesor), bez wiedzy praktycznej wskaże Państwu odpowiedni KLUCZ ROZWIĄZAŃ?
 • Czy chcecie Państwo RYZYKOWAĆ PRZYSZŁOŚĆ własnego dziecka (lub też swoją) inwestując w korepetycje grupowe, lub też prowadzone przez osoby niekompetentne, bez praktyki i nie pracujące na co dzień z młodzieżą?
 • Czy wiecie Państwo, że suma wydana na profesjonalne korepetycje jest znacznie NIŻSZA, niż semestralne opłaty za studia niestacjonarne/zaoczne/ wieczorowe i to przez kilka lat (jeden rok niestacjonarnej medycyny to około 40 tys. zł! )?
 • Jakie macie Państwo priorytety w wyborze korepetytora: odległość miejsca, cenę czy też najważniejsza jest JAKOŚĆ korepetycji, potwierdzona wiarygodnymi opiniami, które można sprawdzić?
 • Czy macie Państwo możliwość sprawdzenia kompetencji korepetytora, macie wgląd w jego dokumenty np. dyplomy, zaświadczenia oraz przede wszystkim możecie sprawdzić jego SKUTECZNOŚĆ i WYNIKI jakie osiągnął z uczniami? Zaznaczam- wyniki i skuteczność, a nie atmosferę zajęć!

Legalne korepetycje, przygotowanie do egzaminów zewnętrznych i matury, przygotowanie na uczelnie medyczne.

UWAGA:
Cykl zajęć w trybie ROCZNYM trwa np. od maja 2023 do kwietnia 2024

Cena ustalana jest indywidualnie.
Zajęcia również w soboty, święta i wakacje- zawsze dostosowane do potrzeb ucznia!

Minimalna ilość zajęć gwarantująca WYSOKI wynik:
50 zajęć po 120 minut- ROK bardzo intensywnej pracy.

Trwają zapisy na NOWĄ MATURĘ 2023, 2024, 2025, 2026 i 2027.

Radzę nie ryzykować braku kompetencji studenta lub naukowca- potwierdzona moja efektywność matury z biologii: około 85%
Zainwestuj w swoją przyszłość.

Effective lessons in the fields of biology given by an experienced tutor.

Gwarantuję:

 1. doskonałą znajomość wymagań maturalnych z biologii z nowej i starej podstawy programowej oraz z egzaminów wstępnych wynikającą z wieloletniego doświadczenia
 2. dostęp do testów i rozwiązań punktowanych przez OKE w Jaworznie tzw. ,,schemat oceniania" dostępny tylko dla egzaminatorów – ,,pod klucz"
 3. bieżąco aktualizowaną i praktycznie zastosowaną wiedzę wg kryteriów ,,nauczycielskich", a nie studenckich lub naukowych!
 4. bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć
 5. szeroki dostęp do materiałów źródłowych i testów- materiały wliczone w cenę w postaci ,,zestawu"
 6. wyczerpujące omówienie i przegląd wszystkich rodzajów zadań maturalnych
 7. znajomość programów nauczania biologii i różnorodnych zadań (Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, Neuron, Nowa matura i inne)
 8. cierpliwość, ogromną solidność i bezstresową, pełną zapału do pracy atmosferę
 9. indywidualizację zajęć oraz toku nauczania
 10. komfortowe warunki do nauki (KLIMATYZOWANY gabinet lekcyjny wyposażony m.in. w mikroskop i profesjonalne preparaty mikroskopowe oraz liczne pomoce dydaktyczne)
 11. nowoczesne metody nauczania
 12. bieżący monitoring postępów ucznia i współpracę z Rodzicem
 13. prezentacje mulimedialne, notatki i wszelkie inne materiały ,,pozapodręcznkowe"
 14. opiekę pedagogiczno- psychologiczną

Czas zajęć: 120 minut lub więcej ciężkiej pracy
Zajęcia w postaci:
Korepetycji interaktywnych indywidualnych maturalnych- z licznymi pomocami naukowymi i testami, raz na tydzień.

UWAGA: BARDZO proszę, aby dzwonić/ pisać po godz. 22.00 (wówczas dopiero kończę pracę :)

Serdecznie zapraszam do współpracy:)


Opinie o korepetytorze (27)

Kasia Szukalska
12 maja 2023

Naprawdę polecam z całego serca!❤️ Mimo tego, że miałyśmy bardzo mało czasu udało Nam się przerobić bardzo dużo materiału. Pani Kasia prowadzi lekcje z ogromną dokładnością, ale przy tym z cudowną atmosferą i uśmiechem. Na maturę poszłam przygotowana i bez stresu, naprawdę to najlepsza korepetytorka na jaka mogłam trafić! Jeszcze raz pięknie dziękuje!❤️

Jakub
04 sierpnia 2022

Pani Kasia to wspaniały korepetytor. Jest osobą życzliwą i serdeczną. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Dzięki Pani Profesor osiągnąłem wynik 85% na maturze z biologii. Bardzo dziękuję.

Magda
19 lipca 2022

Zapisanie się na korepetycje do Pani Katarzyny było moją najlepszą decyzją co do matury z biologii, gdyż udało mi się poprawić wynik na 88%. Zajęcia są prowadzone w profesjonalny sposób, ale jednocześnie jest na nich przyjemna atmosfera. Pani Katarzyna zawsze tłumaczyła mi zagadnienia, z którymi miałam trudności i nauczyła mnie pisać pod klucz. Zajęcia wymagają dużego zaangażowania i wkładu własnego ale naprawdę warto,serdecznie polecam!!!

Ewa Markowicz-Pawlus
05 lipca 2022

Najlepsza Pani Korepetytor, punktualna, miła, zawsze pomocna. 95% na maturze rozszerzonej z biologii - przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy całą wdzięczną rodziną.

Marysia
05 lipca 2022

Przyznaję, nasze zajęcia były wyzwaniem, musiałyśmy w bardzo krótkim czasie przerobić cały materiał, ale z pomocą Pani Kasi wszystko staje się możliwe i przynosi najlepsze efekty!! Pani Kasia jest nauczycielką bardzo wymagająca ale przede wszystkim jest cierpliwa, zawsze pogodna i życzliwa, poświęca swoim uczniom maksimum uwagi i swojego czasu. Mimo, że było ciężko, a ja sama musiałam dać z siebie 101%, na nasze zajęcia zawsze przyjeżdżałam zadowolona i mimo mnóstwa pracy i wielu godzin spędzonych nad materiałami, które dostawałam na każdych zajęciach w ogromnej ilości, zawsze czekałam z niecierpliwością na nasze następne spotkanie. Pani Kasia pokazała mi jak zrozumieć i polubić biologię i dzięki niej uzyskałam z matury wynik, którego w życiu się nie spodziewałam i który na pewno zagwarantuje mi miejsce na wymarzonej od zawsze medycynie.

Dobrusia
02 lipca 2022

Na samym początku chciałabym zaznaczyć, że pani Kasia jest bardzo wymagająca, przy czym jest osobą ciepłą i życzliwą. Oczywiście potrafi pokazać dużo zrozumienia. W przypadku wystąpienia pewnych problemów, na pewno będzie starać się je szybko rozwiązać. Decydując się na te korepetycje musicie wiedzieć, że będzie czekać was wiele wyrzeczeń, jednak moim zdaniem jak najbardziej warto. Pani Kasia jest rzetelną, konsekwentną osobą z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać drugiej osobie. Jestem pewna, że każda osoba decydująca się na te korepetycje będzie bardzo dobrze przygotowana do matury z rozszerzonej biologii, a przy tym sama biologia stanie się dla niej o wiele bardziej przejrzysta i zrozumiała.

Wiktoria
23 czerwca 2022

Pomimo niestandardowego materiału, którego dotyczyła moja prośba o wsparcie, uzyskałam niezbędną pomoc w jego zrozumieniu, przy czym atmosfera lekcji była bardzo sympatyczna. Moja opinia nie jest jednak do końca miarodajna, gdyż miałam tylko jedną lekcję.

Buba
20 listopada 2021

Polecam! Ekstra sposób na zdanie matury z biologii na wysokim poziomie. Zajęcia rewelacyjne, wysoki poziom, duża kultura osobista i cierpliwość Pani Profesor.
Dziękuję za pomoc w dostaniu się na medycynę. Gratuluję ZŁOTEGO ORŁA KSZTAŁCENIA 2021!
Buba

Jakub Warecki
29 lipca 2021

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Katarzyny, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i idealne podejście, uzyskałem 83% co umożliwiło mi dostanie się na kierunek lekarski.

Ola Mika
26 lipca 2021

Uczęszczałam przez rok do Pani Kasi, która jest przesympatyczną, kochaną a zarazem bardzo stanowczą kobietą. Mimo trudu dojazdów komunikacją, jeździłam z przyjemnością do Bytomia. Jeśli chodzi o korepetycje, uważam że były one na wysokim poziomie, przeszły moje oczekiwania! Wcześniej nie spotkałam tak przygotowanego i mającego dużo wiedzy korepetytora/nauczyciela. Czasem mi się wydawało, że Pani Kasi zależało bardziej niż mnie ;)
Jestem bardzo zadowolona, wyciągnęłam mnóstwo wniosków oraz cennych lekcji z biologii i z życia ♥️
Pani Kasia jest sumienna i tego oczekuje od swoich uczniów, genialnie motywuje do nauki, wspiera, daje dużo wskazówek. Mimo krótkich trudnych chwil, wspominam z uśmiechem na twarzy i gorąco polecam!!!! Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś ????✨

Dagmara
21 lipca 2021

Najlepsze zajęcia! Super atmosfera i pełen profesjonalizm. Z Panią Kasią nawet ciężka praca do matury jest przyjemna! Mogę z czystym sumieniem każdemu polecić te korepetycje, gdyż pasja Pani Kasi do biologii, w połączeniu z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem przynosi wysokie wyniki maturalne. :)

Weronika
18 lipca 2021

Zajęcia z Panią Kasią to sama przyjemność i rzetelna praca :) przystępując po raz pierwszy do matury z biologii uzyskałam po zajęciach u Pani Korepetytor 87% co jest wspaniałym wynikiem! Zajecia są prowadzone w przemiłej atmosferze. Pani Kasia wyprowadzi z najmniejszego problemu związanego z biologią. Bardzo polecam Panią Katarzynę!

Alicja
17 lipca 2021

Serdecznie polecam!
Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera, wiedza przekazywana w sposób klarowny. Praca z Panią Profesor dawała mnóstwo satysfakcji,  umożliwiała usystematyzowanie wiedzy. Korepetycje gwarantujące osiągnięcie spektakularnych wyników. Bardzo się cieszę, że udało mi się spotkać tak wybitnego korepetytora.

Małgorzata Binek
12 lipca 2021

Świetna nauczycielka z ogromnym doświadczeniem i wiedza, przede wszystkim rzetelna w swojej pracy. Każdy drobny bład czy niejasność sa wychwytywane i korygowane. Zapewnia ogromna ilość cennych materiałów oraz ich weryfikację. Nauka jest systematyczna, opierajaca się na licznych powtórkach, omawianiu typowych zadań jak i “haczyków” maturalnych. Praca z p. Hajda pozwoliła mi na osiagniecie wyniku znajdujacego się w 9 (najwyższej) staninie, mimo że wcześniej biologia nie była moim ulubionym przedmiotem. Atmosfera na zajeciach mimo wysokich wymagań jest bardzo przyjazna, a licznw pytania mile widziane. Szczerze polecam.

Marcelina
12 lipca 2021

Zajęcia z Panią Katarzyną są bardzo przyjemne i mimo dużej ilosci materiału do nauki i zadan do zrobienia wszystko staje się przyjemne i mozliwe do wykonania. Pani służy pomocą i wytłumaczeniem kiedy cos jest niejasne, oczywiscie dobry wynik z matury wynaga też dużo zaangażowania ze strony zdającego. Korepetycje u Pani są naprawde ,strzałem w dziesiątkę’ i napewno udałabym się na nie jeszcze raz. Zajęcia odbywaja sie w miłej atmosferze, znajdzie sie czas na chwilke rozmowy lub żartu, oprócz tego czuć bardzo duze zaagnazowanie ze strony Pani Katarzyny co jest naprawde motywujące do dalszej pracy. Polecam każdemu kto jest zainteresowany maturą z biologi na poziomie rozszerzonym.

Karolina Kubik
12 lipca 2021

Zajęcia z Panią Profesor są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Dysponuje ona duża ilością wszelakich materiałów, zaczynając od notatek kończąc na prezentacjach i filmikach. Wszystkie zagadnienia przerabiane są bardzo skrupulatnie i szczegółowo także o jakichś niedopowiedzeniach nie ma mowy! W przypadku trudności z jakimś zagadnieniem Pani Hajda tłumaczy wszystko tak długo aż ktoś nie zrozumie w jasny i przystępny sposób. Moim zdaniem są to najlepsze korepetycje na jakie można się zdecydować. Wszystkim (jeszcze) niezdecydowanym gorąco polecam!

Dominik K.
09 stycznia 2021

Najlepsze online z biologii jakie miałem! Pani Profesor ekstra wszystko tłumaczy, a ilość materiałów, które otrzymuję jest ogromna. Są to i prezentacje i omówienia i mnóstwo, mnóstwo zadań. Każde moje rozwiązanie jest sprawdzane i ewentualnie poprawiane- otrzymuję dokładne wskazówki co źle zrobiłem. Dziekuję za ogromną cierpliwość uczenia mnie! To co teraz mamy w szkole to jakaś makabra, a dzięki tym korkom coraz szybciej i skuteczniej rozwiązuję zadania z matur. Cena adekwatna do jakości korepetycji. Polecam- to nie jest masówka!

Izia
20 grudnia 2020

Rewelacja!!! Zajęcia ONLINE na najwyższym poziomie- pełny profesjonalizm. Dużo materiałów i systematyczność współpracy. Pani Profesor jest punktualna, zawsze przygotowana i zna odpowiedź na KAŻDE pytanie. Przerabiamy mnóstwo zadań różnego typu, głównie na ,,wyjaśnij", każda moja odpowiedź jest weryfikowana przez Panią Profesor. Miałam już inne zajęcia online i wiem, co piszę. Wymagania są bardzo duże, pracy masa- ale tak właśnie powinno być. A Pani jest przemiła i cierpliwa)
Zajęcia warte swojej ceny- GORĄCO POLECAM! Izia.

Agnieszka N.
19 października 2019

Rewelacja, szczerze polecam. Pani Profesor jest najlepsza na całą Polskę. Biologia matura: 80%!! (z 25%)

Aleksandra G.
24 lipca 2018

Polecam gorąco. Lekcje z Panią bardzo ułatwiły mi zdobycie wiedzy, dzięki czemu matura nie była taka straszna. Nauczycielka pełna entuzjazmu i zapału, zawsze dopilnuje by wszystko było zrobione dobrze.

Jakub Kutyła
08 lipca 2018

Chciałem podziękować Pani Kasi za profesjonalne przygotowanie mnie do matury z biologii co pozwoliło mi spełnić swoje marzenia i dostać się na wymarzone studia stomatologiczne. Gdyby nie jej zaangażowanie i wytrwałość na pewno nie osiągnąłbym takich wyników.
Jeśli brak Wam motywacji to gwarantuję, że Pani Katarzyna się o nią postara.

Wiktoria Pawlik
06 lipca 2018

Matura z biologii to jeden z trudniejszych egzaminów maturalnych, którego poziom rośnie z roku na rok. Dlatego warto wybrać sprawdzone, profesjonalne korepetycje, by móc się do niej solidnie przygotować. Nie wyobrażam sobie mojego maturalnego wyniku bez pomocy Pani Profesor! Dzięki niej moja ilość punktów pozwala mi w tym roku dostać się na wydział lekarski w Zabrzu. Zajęcia odbywają się na bardzo wysokim poziomie- Pani Aneta wymaga, daje niezliczenie dużo materiałów, zadań i ćwiczeń do przygotowania w domu, które szczegółowo omawiamy na każdej lekcji. Przez cały rok zajęć czułam się zmotywowana przez Panią Profesor, która zawsze we mnie wierzyła. Polecam każdemu, komu zależy na wysokim wyniku z biologii!! Dziękuję Pani za pomoc w spełnieniu marzeń!

Piotr Korfanty
05 lipca 2018

Profesjonalne korepetycje na wysokim poziomie, które przy odpowiednim podejściu i włożonej pracy gwarantują sukces. Zajęcia prowadzone z pełnym zaangażowaniem, zawsze bardzo profesjonalnie, a także w miłej lecz jak najbardziej rzeczowej atmosferze, co motywuje do nauki, która na maturze z pewnością przybliża do wymarzonego kierunku studiów.

Angelika Garbacik
03 lipca 2018

Pani Katarzyna jest najlepszym i najskuteczniejszym nauczycielem, z jakim kiedykolwiek miałam PRZYJEMNOŚĆ mieć zajęcia. Przekazuje ona wiedzę skomplikowaną w sposób prosty i przystępny dla danego, konkretnego ucznia, bo doskonale rozumie, że każdy przyswaja wiedzę inaczej.
Pani Katarzyna ma wiedzę aktualną i wręcz nieskończoną - odpowie na każde pytanie ucznia i rozwieje jego wątpliwości.
Na zajęciach panuje atmosfera sprzyjająca pochłanianiu wiedzy - Pani Katarzyna jest bardzo cierpliwa i spokojna. Widać, że czerpie ona radość ze swojej pracy.
POLECAM Z CZYSTYM SERCEM 😊

Michał Kluszczyński
03 lipca 2018

Świetne korepetycje której uczą jak rozwiązywać zadania maturalne. Polecam każdemu kto chce się dostać na medycynę.

Aleksander F.
02 lutego 2018

Najlepsze korepetycje z biologii na Śląsku- matura z biologii 2017- wynik 91%. I PIERWSZE PODEJŚCIE.
Gdy zapisywałem się na lekcje do Pani Profesor dziwiło mnie i moich znajomych, że uczniowie dojeżdżają na zajęcia z Opola, Częstochowy, Krakowa, Cieszyna a nawet Wrocławia. Teraz, gdy sam byłem uczniem, rozumiem dlaczego Pani Profesor ma tylu chętnych i dlaczego tak trudno się do Pani dostać na korepetycje. Wielkie uznanie z mojej strony oraz podziw i wdzięczność że strony moich rodziców, ponieważ tylko dzięki pracy, zaangażowaniu i perfekcji w tłumaczeniu biologii dostałem się na medycynę z wynikiem 91% z matury. Ogromne znaczenie miały dla mnie te korepetycje również w zaliczeniu pierwszego semestru medycyny bez najmniejszych problemów. Z całą pewnością nie dałbym sobie rady bez pomocy Pani Profesor.
Polecam wszystkim- korepetycje na poziomie pięciu gwiazdek *****

Sebastian N.
18 listopada 2017

Jako rodzic szczerze polecam- rewelacyjne korepetycje!
Wynik maturalny z biologii 85%.

EGZAMINATORKA OKE i nauczycielka Katarzyna

Witam. Zapraszam na najefektywniejsze korepetycje maturalne z biologii na Śląsku.
Szczegóły na www.korepetycje-z-biologii.pl