MATURA na 90% u EGZAMINATORKI i NAUCZYCIELKI LO

EGZAMINATORKA OKE i nauczycielka Katarzyna www.korepetycje-z-biologii.pl50 lat
Mgr/mgr inż. - doktorant
Wszystkie oferty korepetytora (58)

501 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
100 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Bytom (cały Śląsk)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Nie
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, matura rozszerzona i podstawowa, dorośli

Matura rozszerzona na 90%. Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa- potwierdzona efektywność. Przygotowanie do matury oraz na uczelnie medyczne prowadzone przez nauczycielkę LO i egzaminatorkę maturalną.

* EGZAMINATORKA Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie BIOLOGII i przedmiotów przyrodniczo- matematycznych
** mgr biologii i ochrony środowiska (studia z wyróżnieniem na UŚl w Katowicach)
**** NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO i pedagog z 20- letnim doświadczeniem- wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa!
***** organizatorka kursów maturalnych z BIOLOGII (w zakresie rozszerzonym i podstawowym)
****** ekspertka maturalna

PROMOCJE/ GRAFIK: www.korepetycje-z-biologii.pl

~ Legalne korepetycje- przygotowanie do MATURY Z BIOLOGII, przygotowanie na uczelnie medyczne.
~ GWARANCJA NAUCZENIA

EFEKTYWNOŚĆ matury z BIOLOGII: powyżej 90 %

Zajęcia również w soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje- dostosowane do potrzeb ucznia!


Miejsce zajęć stacjonarnych: okolice ŚUM Zabrze (dogodny dojazd autobusowy )


Zapisz ten numer: tel. 501-891-350 (proszę dzwonić po godz. 22.15)


Opinie o korepetytorze (32)

Marta
26 sierpnia 2023

Z Panią Katarzyną przygotowywałam się do tegorocznej matury z biologii. Każde zajęcia są dokładnie zaplanowane, co jest ich ogromną zaletą. Pani Kasia jest doświadczonym i wymagającym nauczycielem, dobrze tłumaczy niejasne zagadnienia i daje cenne rady dotyczące konstruowania odpowiedzi maturalnych. Praca na cotygodniowych zajęciach w połączeniu z ogromną ilością pracy własnej pozwala na osiągniecie wysokiego wyniku na maturze z biologii - w moim przypadku 97%. Bardzo polecam.

Gosia
24 lipca 2023

Z całego serca gorąco polecam korepetycje z Panią Kasią, które na przestrzeni tych 50 tygodni nieustannej nauki i pracy niezmiennie przynosiły mi wiele radości, a które zostały uwieńczone osiągnięciem przeze mnie wyniku 92% na maturze z rozszerzonej biologii :) . Bo chociaż w moich planach znajduje się, teraz już całkiem realne, dostanie się na kierunek lekarsko-dentystyczny, moją największą pasją jest pisarstwo - a kwieciste, długie wypowiedzi pełne przymiotników i niedokładnych wyrażeń bynajmniej nie są mile widziane na maturze z biologii, gdzie odpowiedź ma być napisana sztywno pod nielitościwy klucz, dokładnie i precyzyjnie. Dzięki Pani Kasi prędko udało mi się zapanować nad moimi artystycznymi zapędami, a ostatecznie żaden klucz nie był mi straszny, gdyż ilość wykonanych na korepetycjach zadań, arkuszy, zbiorów zadań i ćwiczeń daje pewność swojej wiedzy, sprawdzanej raz za razem, i zdolność do poprawnego wykonania wszelkich, nawet najmniej oczekiwanych typów zadań. A wszystko to zasługa Pani Kasi, cierpliwie i dokładnie tłumaczącej prawidłowe sposoby rozwiązywania zadań, zwracając dużą uwagę na słowa kluczowe i wszelkie, nawet najdrobniejsze i trudne do zauważenia pułapki, a także sprawdzając wykonywane przez ucznia zadania jak najbardziej gorliwy i bezlitosny egzaminator, cały czas będąc przy tym bardzo sympatyczną, ciepłą osobą o ogromnej wiedzy, która inspiruje do dalszej nauki i pracy. Jakby tego było mało, co jakiś czas zajęcia były nawiedzane przez najsłodsze kotki na świecie, oczywiście również pałające chęcią do nauki biologii, czemu nie można się było dziwić, patrząc po niezwykle przyjemnej atmosferze panującej na lekcjach :) .

Polecam te cudowne korepetycje każdemu, kto jest gotowy całym sobą zaangażować się w naukę do matury z biologii. To nie są zajęcia, które można zlekceważyć, zostawiając sobie zadane na nich arkusze na „później”, bo fizycznie może zabraknąć na nie czasu. Wymagana jest systematyczność i dokładne rozplanowywanie swojej pracy tydzień w tydzień, zdolność do rezygnacji z wielu drobnych przyjemności, determinacja, prawdziwa chęć osiągnięcia sukcesu i umiejętność współpracy. Po drodze może być ciężko, jednak rezultaty są tego warte i widoczne już po kilku zajęciach, a satysfakcja, jaką odczuwa się po udanym wykonaniu wszystkich zadań przeznaczonych na dany tydzień jest ogromna i pewnie będzie mi jej długo brakować ;). Korepetycje z Panią Kasią to przygoda, to test własnych umiejętności i wytrwałości, to nauka na całe życie – bo matura przyjdzie i pójdzie, ale zdolności nabyte przez ten rok pozostaną, czyniąc byłego już ucznia osobą pracowitą, zaangażowaną, wytrwałą i systematyczną, a czy nie tego wymaga się od studenta medycyny, później lekarza?

Pozdrawiam serdecznie.

Jakub
14 lipca 2023

Bardzo polecam korepetycje u Pani Kasi tym, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik z matury z biologii. Oczywiście trzeba się uczyć, żeby osiągnąć wysoki wynik, ale Pani Kasia wszystko bardzo dokładnie planuje i spisuje, że nie trzeba się o nic martwić i nauka staje się przyjemna. Tak samo z materiałami do pracy - wszystkie są przygotowane. Na zajęciach panuje miła atmosfera i jest pełen profesjonalizm, a wszelkie niejasne zagadnienia są dokładnie i przejrzyście tłumaczone. Udało mi się zdobyć 97% z biologii, więc jak widać korepetycje są skuteczne. I co najważniejsze, są kotki <3

Aleksandra
12 lipca 2023

Jeżeli wybierają się Państwo na studia medyczne lub po prostu chcą zdać maturę z biologii z wysokim wynikiem to zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Katarzyny !!! Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny, zagadnienia bardzo szczegółowo tłumaczone w prosty i przyswajalny sposób. Pani Kasia angażuje się w 100%, bardzo dużo materiałów i ogromna wiedza, która jest świetnie przekazywana. Zdawałam maturę w 2023 roku i dzięki współpracy z Panią Kasią osiągnęłam wynik 83%. Jest to nauczycielka z pasją, a efekty prowadzonych zajęć widać nie tylko na maturze ale też na lekcjach w szkole ❤️

Maria Kubik
11 lipca 2023

Niesamowicie polecam korepetycje u Pani Katarzyny. Jest to najlepsza korepetytorka z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia. Punktualna, cierpliwa, sympatyczna i dbająca o najmniejszy szczegół. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze oraz są zorganizowane na najwyższym poziomie. Każda ich minuta jest intensywnie wykorzystywana. Arkusze zarówno te uzupełniane na zajęciach, jak i w domu są wnikliwie sprawdzane, a błędy w przejrzysty sposób tłumaczone. W razie nie zrozumienia jakiegoś zagadnienia Pani Kasia tłumaczy je w sposób bardzo przejrzysty do momentu, w którym zostanie ono zrozumiane i przyswojone. Kurs maturalny jest bardzo wymagający ale jak najbardziej polecam go każdemu, kto jest zmobilizowany do osiągnięcia wysokiego wyniku na maturze z biologii.

Kasia Szukalska
12 maja 2023

Naprawdę polecam z całego serca!❤️ Mimo tego, że miałyśmy bardzo mało czasu udało Nam się przerobić bardzo dużo materiału. Pani Kasia prowadzi lekcje z ogromną dokładnością, ale przy tym z cudowną atmosferą i uśmiechem. Na maturę poszłam przygotowana i bez stresu, naprawdę to najlepsza korepetytorka na jaka mogłam trafić! Jeszcze raz pięknie dziękuje!❤️

Jakub
04 sierpnia 2022

Pani Kasia to wspaniały korepetytor. Jest osobą życzliwą i serdeczną. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Dzięki Pani Profesor osiągnąłem wynik 85% na maturze z biologii. Bardzo dziękuję.

Magda
19 lipca 2022

Zapisanie się na korepetycje do Pani Katarzyny było moją najlepszą decyzją co do matury z biologii, gdyż udało mi się poprawić wynik na 88%. Zajęcia są prowadzone w profesjonalny sposób, ale jednocześnie jest na nich przyjemna atmosfera. Pani Katarzyna zawsze tłumaczyła mi zagadnienia, z którymi miałam trudności i nauczyła mnie pisać pod klucz. Zajęcia wymagają dużego zaangażowania i wkładu własnego ale naprawdę warto,serdecznie polecam!!!

Ewa Markowicz-Pawlus
05 lipca 2022

Najlepsza Pani Korepetytor, punktualna, miła, zawsze pomocna. 95% na maturze rozszerzonej z biologii - przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy całą wdzięczną rodziną.

Marysia
05 lipca 2022

Przyznaję, nasze zajęcia były wyzwaniem, musiałyśmy w bardzo krótkim czasie przerobić cały materiał, ale z pomocą Pani Kasi wszystko staje się możliwe i przynosi najlepsze efekty!! Pani Kasia jest nauczycielką bardzo wymagająca ale przede wszystkim jest cierpliwa, zawsze pogodna i życzliwa, poświęca swoim uczniom maksimum uwagi i swojego czasu. Mimo, że było ciężko, a ja sama musiałam dać z siebie 101%, na nasze zajęcia zawsze przyjeżdżałam zadowolona i mimo mnóstwa pracy i wielu godzin spędzonych nad materiałami, które dostawałam na każdych zajęciach w ogromnej ilości, zawsze czekałam z niecierpliwością na nasze następne spotkanie. Pani Kasia pokazała mi jak zrozumieć i polubić biologię i dzięki niej uzyskałam z matury wynik, którego w życiu się nie spodziewałam i który na pewno zagwarantuje mi miejsce na wymarzonej od zawsze medycynie.

Dobrusia
02 lipca 2022

Na samym początku chciałabym zaznaczyć, że pani Kasia jest bardzo wymagająca, przy czym jest osobą ciepłą i życzliwą. Oczywiście potrafi pokazać dużo zrozumienia. W przypadku wystąpienia pewnych problemów, na pewno będzie starać się je szybko rozwiązać. Decydując się na te korepetycje musicie wiedzieć, że będzie czekać was wiele wyrzeczeń, jednak moim zdaniem jak najbardziej warto. Pani Kasia jest rzetelną, konsekwentną osobą z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać drugiej osobie. Jestem pewna, że każda osoba decydująca się na te korepetycje będzie bardzo dobrze przygotowana do matury z rozszerzonej biologii, a przy tym sama biologia stanie się dla niej o wiele bardziej przejrzysta i zrozumiała.

Wiktoria
23 czerwca 2022

Pomimo niestandardowego materiału, którego dotyczyła moja prośba o wsparcie, uzyskałam niezbędną pomoc w jego zrozumieniu, przy czym atmosfera lekcji była bardzo sympatyczna. Moja opinia nie jest jednak do końca miarodajna, gdyż miałam tylko jedną lekcję.

Buba
20 listopada 2021

Polecam! Ekstra sposób na zdanie matury z biologii na wysokim poziomie. Zajęcia rewelacyjne, wysoki poziom, duża kultura osobista i cierpliwość Pani Profesor.
Dziękuję za pomoc w dostaniu się na medycynę. Gratuluję ZŁOTEGO ORŁA KSZTAŁCENIA 2021!
Buba

Jakub Warecki
29 lipca 2021

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Katarzyny, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i idealne podejście, uzyskałem 83% co umożliwiło mi dostanie się na kierunek lekarski.

Ola Mika
26 lipca 2021

Uczęszczałam przez rok do Pani Kasi, która jest przesympatyczną, kochaną a zarazem bardzo stanowczą kobietą. Mimo trudu dojazdów komunikacją, jeździłam z przyjemnością do Bytomia. Jeśli chodzi o korepetycje, uważam że były one na wysokim poziomie, przeszły moje oczekiwania! Wcześniej nie spotkałam tak przygotowanego i mającego dużo wiedzy korepetytora/nauczyciela. Czasem mi się wydawało, że Pani Kasi zależało bardziej niż mnie ;)
Jestem bardzo zadowolona, wyciągnęłam mnóstwo wniosków oraz cennych lekcji z biologii i z życia ♥️
Pani Kasia jest sumienna i tego oczekuje od swoich uczniów, genialnie motywuje do nauki, wspiera, daje dużo wskazówek. Mimo krótkich trudnych chwil, wspominam z uśmiechem na twarzy i gorąco polecam!!!! Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś ????✨

Dagmara
21 lipca 2021

Najlepsze zajęcia! Super atmosfera i pełen profesjonalizm. Z Panią Kasią nawet ciężka praca do matury jest przyjemna! Mogę z czystym sumieniem każdemu polecić te korepetycje, gdyż pasja Pani Kasi do biologii, w połączeniu z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem przynosi wysokie wyniki maturalne. :)

Weronika
18 lipca 2021

Zajęcia z Panią Kasią to sama przyjemność i rzetelna praca :) przystępując po raz pierwszy do matury z biologii uzyskałam po zajęciach u Pani Korepetytor 87% co jest wspaniałym wynikiem! Zajecia są prowadzone w przemiłej atmosferze. Pani Kasia wyprowadzi z najmniejszego problemu związanego z biologią. Bardzo polecam Panią Katarzynę!

Alicja
17 lipca 2021

Serdecznie polecam!
Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera, wiedza przekazywana w sposób klarowny. Praca z Panią Profesor dawała mnóstwo satysfakcji,  umożliwiała usystematyzowanie wiedzy. Korepetycje gwarantujące osiągnięcie spektakularnych wyników. Bardzo się cieszę, że udało mi się spotkać tak wybitnego korepetytora.

Małgorzata Binek
12 lipca 2021

Świetna nauczycielka z ogromnym doświadczeniem i wiedza, przede wszystkim rzetelna w swojej pracy. Każdy drobny bład czy niejasność sa wychwytywane i korygowane. Zapewnia ogromna ilość cennych materiałów oraz ich weryfikację. Nauka jest systematyczna, opierajaca się na licznych powtórkach, omawianiu typowych zadań jak i “haczyków” maturalnych. Praca z p. Hajda pozwoliła mi na osiagniecie wyniku znajdujacego się w 9 (najwyższej) staninie, mimo że wcześniej biologia nie była moim ulubionym przedmiotem. Atmosfera na zajeciach mimo wysokich wymagań jest bardzo przyjazna, a licznw pytania mile widziane. Szczerze polecam.

Marcelina
12 lipca 2021

Zajęcia z Panią Katarzyną są bardzo przyjemne i mimo dużej ilosci materiału do nauki i zadan do zrobienia wszystko staje się przyjemne i mozliwe do wykonania. Pani służy pomocą i wytłumaczeniem kiedy cos jest niejasne, oczywiscie dobry wynik z matury wynaga też dużo zaangażowania ze strony zdającego. Korepetycje u Pani są naprawde ,strzałem w dziesiątkę’ i napewno udałabym się na nie jeszcze raz. Zajęcia odbywaja sie w miłej atmosferze, znajdzie sie czas na chwilke rozmowy lub żartu, oprócz tego czuć bardzo duze zaagnazowanie ze strony Pani Katarzyny co jest naprawde motywujące do dalszej pracy. Polecam każdemu kto jest zainteresowany maturą z biologi na poziomie rozszerzonym.

Karolina Kubik
12 lipca 2021

Zajęcia z Panią Profesor są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Dysponuje ona duża ilością wszelakich materiałów, zaczynając od notatek kończąc na prezentacjach i filmikach. Wszystkie zagadnienia przerabiane są bardzo skrupulatnie i szczegółowo także o jakichś niedopowiedzeniach nie ma mowy! W przypadku trudności z jakimś zagadnieniem Pani Hajda tłumaczy wszystko tak długo aż ktoś nie zrozumie w jasny i przystępny sposób. Moim zdaniem są to najlepsze korepetycje na jakie można się zdecydować. Wszystkim (jeszcze) niezdecydowanym gorąco polecam!

Dominik K.
09 stycznia 2021

Najlepsze online z biologii jakie miałem! Pani Profesor ekstra wszystko tłumaczy, a ilość materiałów, które otrzymuję jest ogromna. Są to i prezentacje i omówienia i mnóstwo, mnóstwo zadań. Każde moje rozwiązanie jest sprawdzane i ewentualnie poprawiane- otrzymuję dokładne wskazówki co źle zrobiłem. Dziekuję za ogromną cierpliwość uczenia mnie! To co teraz mamy w szkole to jakaś makabra, a dzięki tym korkom coraz szybciej i skuteczniej rozwiązuję zadania z matur. Cena adekwatna do jakości korepetycji. Polecam- to nie jest masówka!

Izia
20 grudnia 2020

Rewelacja!!! Zajęcia ONLINE na najwyższym poziomie- pełny profesjonalizm. Dużo materiałów i systematyczność współpracy. Pani Profesor jest punktualna, zawsze przygotowana i zna odpowiedź na KAŻDE pytanie. Przerabiamy mnóstwo zadań różnego typu, głównie na ,,wyjaśnij", każda moja odpowiedź jest weryfikowana przez Panią Profesor. Miałam już inne zajęcia online i wiem, co piszę. Wymagania są bardzo duże, pracy masa- ale tak właśnie powinno być. A Pani jest przemiła i cierpliwa)
Zajęcia warte swojej ceny- GORĄCO POLECAM! Izia.

Agnieszka N.
19 października 2019

Rewelacja, szczerze polecam. Pani Profesor jest najlepsza na całą Polskę. Biologia matura: 80%!! (z 25%)

Aleksandra G.
24 lipca 2018

Polecam gorąco. Lekcje z Panią bardzo ułatwiły mi zdobycie wiedzy, dzięki czemu matura nie była taka straszna. Nauczycielka pełna entuzjazmu i zapału, zawsze dopilnuje by wszystko było zrobione dobrze.

Jakub Kutyła
08 lipca 2018

Chciałem podziękować Pani Kasi za profesjonalne przygotowanie mnie do matury z biologii co pozwoliło mi spełnić swoje marzenia i dostać się na wymarzone studia stomatologiczne. Gdyby nie jej zaangażowanie i wytrwałość na pewno nie osiągnąłbym takich wyników.
Jeśli brak Wam motywacji to gwarantuję, że Pani Katarzyna się o nią postara.

Wiktoria Pawlik
06 lipca 2018

Matura z biologii to jeden z trudniejszych egzaminów maturalnych, którego poziom rośnie z roku na rok. Dlatego warto wybrać sprawdzone, profesjonalne korepetycje, by móc się do niej solidnie przygotować. Nie wyobrażam sobie mojego maturalnego wyniku bez pomocy Pani Profesor! Dzięki niej moja ilość punktów pozwala mi w tym roku dostać się na wydział lekarski w Zabrzu. Zajęcia odbywają się na bardzo wysokim poziomie- Pani Aneta wymaga, daje niezliczenie dużo materiałów, zadań i ćwiczeń do przygotowania w domu, które szczegółowo omawiamy na każdej lekcji. Przez cały rok zajęć czułam się zmotywowana przez Panią Profesor, która zawsze we mnie wierzyła. Polecam każdemu, komu zależy na wysokim wyniku z biologii!! Dziękuję Pani za pomoc w spełnieniu marzeń!

Piotr Korfanty
05 lipca 2018

Profesjonalne korepetycje na wysokim poziomie, które przy odpowiednim podejściu i włożonej pracy gwarantują sukces. Zajęcia prowadzone z pełnym zaangażowaniem, zawsze bardzo profesjonalnie, a także w miłej lecz jak najbardziej rzeczowej atmosferze, co motywuje do nauki, która na maturze z pewnością przybliża do wymarzonego kierunku studiów.

Angelika Garbacik
03 lipca 2018

Pani Katarzyna jest najlepszym i najskuteczniejszym nauczycielem, z jakim kiedykolwiek miałam PRZYJEMNOŚĆ mieć zajęcia. Przekazuje ona wiedzę skomplikowaną w sposób prosty i przystępny dla danego, konkretnego ucznia, bo doskonale rozumie, że każdy przyswaja wiedzę inaczej.
Pani Katarzyna ma wiedzę aktualną i wręcz nieskończoną - odpowie na każde pytanie ucznia i rozwieje jego wątpliwości.
Na zajęciach panuje atmosfera sprzyjająca pochłanianiu wiedzy - Pani Katarzyna jest bardzo cierpliwa i spokojna. Widać, że czerpie ona radość ze swojej pracy.
POLECAM Z CZYSTYM SERCEM &#128522;

Michał Kluszczyński
03 lipca 2018

Świetne korepetycje której uczą jak rozwiązywać zadania maturalne. Polecam każdemu kto chce się dostać na medycynę.

Aleksander F.
02 lutego 2018

Najlepsze korepetycje z biologii na Śląsku- matura z biologii 2017- wynik 91%. I PIERWSZE PODEJŚCIE.
Gdy zapisywałem się na lekcje do Pani Profesor dziwiło mnie i moich znajomych, że uczniowie dojeżdżają na zajęcia z Opola, Częstochowy, Krakowa, Cieszyna a nawet Wrocławia. Teraz, gdy sam byłem uczniem, rozumiem dlaczego Pani Profesor ma tylu chętnych i dlaczego tak trudno się do Pani dostać na korepetycje. Wielkie uznanie z mojej strony oraz podziw i wdzięczność że strony moich rodziców, ponieważ tylko dzięki pracy, zaangażowaniu i perfekcji w tłumaczeniu biologii dostałem się na medycynę z wynikiem 91% z matury. Ogromne znaczenie miały dla mnie te korepetycje również w zaliczeniu pierwszego semestru medycyny bez najmniejszych problemów. Z całą pewnością nie dałbym sobie rady bez pomocy Pani Profesor.
Polecam wszystkim- korepetycje na poziomie pięciu gwiazdek *****

Sebastian N.
18 listopada 2017

Jako rodzic szczerze polecam- rewelacyjne korepetycje!
Wynik maturalny z biologii 85%.

EGZAMINATORKA OKE i nauczycielka Katarzyna

Witam. Zapraszam na najefektywniejsze korepetycje maturalne z biologii na Śląsku.
Szczegóły na www.korepetycje-z-biologii.pl