MATMA - SKUTECZNIE, ZROZUMIALE, Z HUMOREM

Ania Woodcraft 38 lat
Mgr/mgr inż.

600 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
80 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Warszawa (Ursynów)
Pokaż na mapie
U ucznia/ u korepetytora
Lekcje online/Skype
Tak
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, IB, IGCSE, SAT

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE, KURSY MATURALNE, IGCSE, IB, SAT

Matematyka to zagadka, do której potrzebujemy znaleźć wszystkie konieczne wskazówki i informacje, i następnie poukładać elementy w całość, by poznać rozwiązanie i z uczuciem ulgi i satysfakcji stwierdzić: "To jest łatwe."
I przede wszystkim z dobrą oceną zaliczyć kolejny sprawdzian, egzamin, zdać maturę – w tym także w zakresie programów międzynarodowych- IGCSE, IB, SAT.

Do rozwiązania zagadki można dojść różnymi ścieżkami, dlatego bardziej niż skłaniać moich uczniów do zakuwania wzorów i schematów rozwiązań 'Bo tak się robi', towarzyszę Im w ich własnym odkrywaniu rozwiązania. Pomagam Im odnaleźć Ich własny sposób, pilnując, by był on zgodny z logiką matematyczną.
Skutkiem tego, wychodząc z lekcji, uczeń potrafi samodzielnie stworzyć rozwiązanie, a nie tylko odtworzyć metodę, którą po dwóch dniach zapomina.

Staram się także pokazać sens tego, co robią. Dlatego bardzo lubię pytania: 'A dlaczego?', 'A po co mi to?', 'Ale do czego mi się to przyda?' Gdy widzimy cel naszego wysiłku i jego praktyczne przełożenie o wiele chętniej się uczymy. Zaczyna nas to interesować. I to jest dla mnie największa satysfakcja.

Mam 34 lata. Ukończyłam matematykę na uniwersytecie. Posiadam uprawnienia pedagogiczne w tym zakresie oraz orientację w programach nauczania na wszystkich etapach kształcenia: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, zakres egzaminów międzynarodowych IGCSE, IB, SAT.

Od 15 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, zgłębiając zagadki i tajniki matematyki, a także sposoby uczenia się i dostosowane do tego metody nauczania; zapraszam wszystkich, którzy chcą w miły, przystępny i efektywny sposób rozwinąć swoje umiejętności matematyczne czy też nadrobić zaległości, a może i odnaleźć pasję do rozwiązywania tych logicznych łamigłówek :-)

W swojej pracy, obok tradycyjnych zbiorów zadań, wykorzystuję także inne pomoce, m.in. gry, fizyczne modele, programy komputerowe, dzięki którym możemy także 'dotknąć' zagadnienia i doświadczyć go empirycznie.

Dla maturzystów mam dwojaką ofertę przygotowania się do egzaminu dojrzałości. Istnieje możliwość indywidualnych spotkań, bądź też uczestniczenia w kursie maturalnym na wybranym poziomie.
Kursy ruszają od 6.10.2014
Małe grupy 4-6 osób dają możliwość wciąż indywidualnego podejścia do ucznia, przy jednoczesnym wykorzystaniu szerokiego wachlarza metod pracy z grupą i tym samym uatrakcyjnienia zajęć i zwiększenia ich efektywności.

Istnieje także możliwość prowadzenia zajęć przez internet wówczas uczeń na swoim monitorze widzi na bieżąco wszystkie działania wykonywane przeze mnie, przy jednoczesnej możliwości prowadzenia rozmowy.

Zapraszam serdecznie!


telefon: 0 600 82 75 83

cena: 80 PLN/60 minut
programy międzynarodowe: 100 PLN/ 60 min
(+40 PLN dojazd w Warszawie; +60 PLN poza Warszawą)

Doświadczenie:
15 lat prowadzenia efektywnych, indywidualnych i grupowych zajęć dla dzieci i młodzieży, skutkujących wysokimi ocenami uczniów na egzaminach i maturze.
Przeprowadziłam ok. 11 000h zajęć, z ok. 200 uczniami.
Na moich zajęciach uczniowie obok wiedzy i umięjętności potrzebnych do zaliczenia egzaminów, uzyskują także nieocenioną pewność siebie, która daje im siłę podejmowania kolejnych wyzwań (wiem, że nie tylko matematycznych :-) )

Certyfikaty:
* Uprawnienia pedagogiczne do nauczania matematyki; * Dyplom Trenera Rozwoju Osobistego oraz Komunikacji Opartej na Empatii

Opinie o korepetytorze (0)

Brak opinii