Korepetycje

Darmowe ogłoszenia

Jesteś tutaj: Korepetycje24 » Regulamin serwisu korepetycje24

Regulamin serwisu korepetycje24

Regulamin serwisu korepetycje24


  1. Korzystanie z serwisu (dostęp do zasobów, dodawanie ofert) jest bezpłatne. Płatne jest jedynie wyróżnianie ogłoszeń poprawiająceich widoczność w serwisie. Wyróżnianie ogłoszeń jest nieobowiązkowe.
  2. Właściciel serwisu zastrzega sobie możliwość nie opublikowania danego ogłoszenia bez podania przyczyny.
  3. Każdy może dodać ogłoszenie.
  4. W momencie dodania ogłoszenia dane podane przy rejestracji stają się ogólnodostępne dla użytkowników korzystających z serwisu.
  5. W serwisie obowiązuje netykieta, nieprzestrzeganie jej spowoduje usunięcie użytkownika
  6. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość osób zamieszczających ogłoszenie- nie są one sprawdzane.
  7. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek oszustwa popełnione przez osoby korzystające z serwisu.
  8. W przypadku złamania niniejszego regulaminu, właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do usunięcia danego użytkownika (tzw. ban) z systemu bez informowania go o tym fakcie. W praktyce banowani są użytkownicy redagujący ogłoszenia nie związane z korepetycjami, używający w treści ogłoszenia wulgaryzmów itp.
  9. Korzystając z serwisu zgadzasz się na przesyłanie drogą e-mailową informacji związanych z serwisem.
  10. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym momencie poprzez jego aktualizację na łamach serwisu.