Jesteś tutaj:

MATEMATYKA - korepetycje (Sosnowiec i okolice)

Ewa Kędziorczyk
(1 opinia) 48 lat Mgr/mgr inż.

501 Wyświetl numer
ewa.kedziorczyk
2477429
Aktualne informacje, TERMINARZ oraz CENNIK dostępne na www.matematyka.sosnowiec.pl
Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Sosnowiec , Dańdówka
U nauczyciela
Lekcje online
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli

DOŚWIADCZENIE (ponad 20 lat), wysoka efektywność, uniwersalne techniki przekazywania i sprawdzania wiedzy, autorskie materiały dydaktyczne dostosowane do wykładów i skutecznie przyśpieszające naukę (algorytmy, definicje, wzory, wskazówki, prezentacje, przykłady, testy i zadania sprawdzające).
Prezentowane materiały dydaktyczne stanowią usystematyzowaną teorię niezbędną do efektywnego opanowania i zrozumienia przedmiotu. Wiedza zebrana w pigułce została tak opracowana, aby przyspieszyć przyswajanie materiału i ułatwić jego zrozumienie oraz utrwalenie. Dzięki temu uczeń stopniowo "wyrabia" w sobie prawidłowe nawyki myślowe oraz kształtuje analityczne umiejętności rozwiązywania zadań matematycznych. Materiały udostępniam na mojej stronie internetowej, a także w formie wydruków i broszur.

ZAJĘCIA odbywają się u mnie (Sosnowiec Dańdówka). Spotykamy się zwykle raz w tygodniu na 2 godziny. (dot. głównie przygotowania do matury). Każdy temat tłumaczę od podstaw, następnie rozwiązujemy przykładowe zadania w brudnopisie (wymagany zeszyt A4). Systematycznie zadaję prace domowe - w ramach sprawdzenia czy temat został dobrze opanowany i czy można przejść dalej (weryfikacja postępów). Wszelkie istotne wskazówki (zakres pracy domowej, zaległe/nieodrobione prace, termin następnych zajęć, oraz ewentualne prośby o kontakt rodziców) zapisuję na koniec lekcji w brudnopisie.

O MNIE: Uczę tylko prywatnie – zawodowy korepetytor. Jest to moja stała, pełnoetatowa praca (działalność gospodarcza). Systematycznie i na bieżąco doskonalę swój warsztat: wprowadzam oraz modernizuję metodykę nauczania, aktualizuję tematykę i dostosowuję do bieżących wymogów.
ZAKRES: studia, przygotowanie do matury (rozszerzenie, podstawa), szk. średnie, olimpiady, konkursy, egzaminy (poprawkowe, komisyjne), gimnazja ...

CENY: indywidualnie - 100zł/120min, 80zł/90min, 60zł/60min; w grupie – 80zł/120min/os., 50zł/60min/os. Wystawiam rachunki.

AKTUALNE informacje, TERMINARZ oraz CENNIK są dostępne na www.matematyka.sosnowiec.pl

KONTAKT: mgr Ewa Kędziorczyk, tel. 501 438 691


Opinie o korepetytorze (1)

Grzegorz (2017-07-28 11:14)

Świetny nauczyciel potrafiący wytłumaczyć, każde zagadnienie związane z matematyką na wiele sposobów. Dużo prac domowych, które są skrupulatnie sprawdzane poprawiane i tłumaczone pozwalają na szybkie utrwalenie materiału. Ogółem WARTO!!!!!!