Jesteś tutaj:

PolecamyJęzyk francuski

TofanadiRoses
(1 opinia) 35 lat Mgr/mgr inż.

Cena
50 zł /60 min.
Lekcje online
Tak
Zakres
Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia

Witam,
Oferuję korepetycje z języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Jestem absolwentką filologii francuskiej UWr. Aktualnie mieszkam w Brukseli (po 4 letnim pobycie w Paryżu) i mam 10 lat doświadczenia w udzielaniu korepetycji, oraz w pracy tłumacza.
Oferuję zajęcia przez Skype'a. Nie różnią się one praktycznie niczym od kontaktu bezpośredniego. Wielu moich uczniów, z którymi miałam zajęcia w Polsce, kontynuują naukę przez internet i ceni sobie tą formę kontaktu, głównie ze względu na wygodę i elastyczny czas zajęć.
Zapewniam materiały dydaktyczne, które przesyłam w formacie word, lub pdf. Przesyłam również materiały audio i linki do ciekawych stron.
Dni, oraz godziny zajęć do uzgodnienia.
Zaprazam do kontaktu.


Opinie o korepetytorze (1)

Violetta (2017-10-15 14:54)

Lekcje francuskiego z Anną to najlepsze korepetycje jakie do tej pory otrzymałam. Każda lekcja jest bardzo ciekawa, tematy lekcji są zawsze zróżnicowane. Ponadto Anna jest niezwykle zaangażowaną i bardzo dobrze przygotowaną korepetytorką. Wszelkie wątpliwości czy te dotyczące gramatyki czy słownictwa wyjaśnia w bardzo klarowny sposób.
Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na te korepetycje. Mój progres w doskonaleniu francuskiego jest bardzo widoczny i to wszystko dzięki Ani.