Korepetycje fizyka. Pierwsza lekcja GRATIS!

Marek Poźniak 29 lat
Mgr/mgr inż.

504 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Cena
60 zł /60 min.
Miejsce
Korepetycje Gdańsk (całe miasto)
U ucznia
Lekcje online/Skype
Nie
Przedmiot
Zakres
Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia

Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej, stopień magistra uzyskałem na kierunkach budownictwo lądowe oraz zarządzanie. Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na każdym poziomie z przedmiotów ścisłych.
Oferuję dojazd do klienta na terenie Gdańska/Sopotu. Pierwsze udzielane korepetycje są zawsze bezpłatne, zależy mi wtedy na określeniu celu i poziomu osoby uczącej się oraz z zapoznaniem z moim systemem nauczania.
Oferuję pomoc w rozwiązywaniu zadań swoim uczniom "na odległość" drogą e-mailową pomiędzy spotkaniami nieodpłatnie.
Dzięki swojemu doświadczeniu pracy animatora, dobrze dogaduję się z dziećmi i jestem w stanie dostosować poziom pracy tak, aby nauka przebiegała bezstresowo.


Zachęcam do współpracy przy okazji zbliżającej się matury 2018. Rozpocznij przygotowania już teraz! :)


Opinie o korepetytorze (9)

Szymon Niewiarowski
14 czerwca 2018

Lekcje z Panem Markiem sa bardzo luzne i wiele z nich wyciagnalem polecam bardzo serdecznie i zachecam z uslug Pana Marka bo to nie sa pieniadze wyrzucone w bloto

Dawid
09 czerwca 2018

Sympatyczny, młody człowiek, tłumaczy ze zrozumieniem w sposób jasny i prosty. Polecam!

Milena Klim
06 czerwca 2018

Polecam

Adam
04 maja 2018

Nie spodziewałem się, że korki z matmy mogą być tak przyjemne. Myślałem, że w sztywnej atmosferze będe robił zadania przez 2 godziny. Jak się okazało te 2 godziny zajęć byly jednymi z najlepszych jakie miałem. Pan Marek szybko znajduje wspólny język z uczniem i dokładnie tłumaczy każde zadanie z największą starannością. Tempo robienia ćwiczeń i ich analizy dostosowuje do możliwości ucznia co poprawiło znacząco moją matematykę.

Julia
21 kwietnia 2018

Świetna poziom nauczania i atmosfera zajęć. Z matematyki na semestr mam 6-, a rok temu kończyłam z 3. Zajecia sa prowadzone

małgorzata
18 kwietnia 2018

Bardzo, bardzo polecam. Pan Marek pomagał synowi, który jest naprawdę trudnym przypadkiem. Kompetentność, elastyczność w ustalaniu terminu spotkania, szczera chęć pomocy i wyrozumiałość dla młodzieńczych słabości. A przy tym świetne tłumaczenie matmy. Bardzo dziękujemy

Alicja
25 października 2017

Nie spodziewałam się, że korki mogą być przyjemne i efektywne. Pan Marek jest bardzo sympatyczny i świetnie tłumaczy, a jak czegoś nie rozumiem to cierpliwie omawiamy zadanie aż zrozumiem. Czuje, że dzieki Panu Markowi rozumiem matematykę coraz lepiej. Bardzo polecam, wróciła mi nadzieja ze będę miała wolny wrzesień :).

Eliasz
11 września 2017

Pan Marek przygotowywał mnie do egzaminów na studiach. Studiuję na Politechnice Gdańskiej, więc zakres materiału oraz jego poziom trudności jest wysoki. Wszystkie zagadnienia doskonale wyjaśnia. Rzetelnie podchodzi do sprawy. Wszystkie egzaminy z matematyki zdałem w pierwszym terminie. Zajęcia nie są stresujące. Dodatkowo mogę pochwalić p. Marka za punktualność oraz przychylność co do uzgadniania terminów zajęć.

Kasia
08 września 2017

Pan Marek bardzo dobrze tłumaczy i przede wszystkim jest cierpliwy nawet przy najcięższych przypadkach :) Jestem bardzo zadowolona, dzięki niemu zdałam maturę na przyzwoitym poziomie, a początkowo bałam się czy w ogóle uda mi się zdać. Polecam każdemu!