Jesteś tutaj:
884 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia tego korepetytora (1)

Biologia

Wrocław, Krzyki Klecina Online
Lekcje online/Skype
120 zł
/60min.

Opinie o korepetytorze (5)

Kornelia Wójcik
17 sierpnia 2020

Profesjonalizm i perfekcjonizm- dwa słowa, które idealnie opisują korepetycje z Panią Olą. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Wszelkie błędy, szczególnie pojęciowe, są w mgnieniu oka poprawiane, a także zobrazowane np.w formie przygotowanych obrazków/rysunków, przez co łatwiej nam, uczniom zapamiętać poprawną wersje. Jeśli jakieś zagadnienie było dla mnie niezrozumiałe Pani Ola dołożyła wszelkich starań, by mi je przybliżyć i w ten oto sposób okazało się, że nawet metabolizm, którym nas tak wszyscy straszą w liceum, wcale nie jest taki przerażający. Po każdych zajęciach otrzymywałam masę plików z zadaniami maturalnymi, które przy najbliższej okazji wspólnie omawiałyśmy wraz z kluczem. Jeszcze raz bardzo dziękuję za przygotowanie do tegorocznej matury! Z uśmiechem na twarzy odebrałam wyniki. Gorąco polecam!????

Katarzyna
09 października 2019

Bardzo polecam. Córka potrzebowała nadrobić materiał w szkole i pierwszy sprawdzian na 4, a później 5.
Dużo pomocnych materiałów, które ułatwiły naukę. Bardzo cierpliwa korepetytorka.

Kamil
29 września 2019

Polecam korepetytorkę!
Dużo pomocnych materiałów, sporo zadań i przejrzysty sposób omawiania zagadnień.
W krótkim czasie nadrobiłem sporo tematów przez maturą, które sprawiały mi problem.
Matura zdana na 80%

Agnieszka
18 września 2019

Matura na 90% i wymarzona medycyna! Zajęcia u Pani Oli to strzał w 10! Mnóstwo zadań, które przygotują każdego do matury z biologii. Na zajęciach mnóstwo ćwiczeń, które ułatwiają zrozumienie materiału, a każde zagadnienie podsumowane zadaniami maturalnymi. Polecam !

Kasia
17 września 2019

Bardzo polecam korepetycje u Pani Oli.
Wynik matury poprawiony o 40% w bardzo miłej atmosferze. Mnóstwo materiałów, które na pewno wykorzystam na studiach i co najważniejsze ogromna ilość zadań, które są omawiane z nauczycielem, czego brakowało mi w szkole, gdzie nie zawsze o każde zadanie mogłam dopytać, a tym samym je zrozumieć.