Jesteś tutaj:
574 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia tego korepetytora (52)

30 zł
/60min.
30 zł
/60min.

Opinie o korepetytorze (112)

Agnieszka
11 sierpnia 2020

Bardzo świetne podejście na indywidualnych zajęciach. W przygotowaniach do matury był dla mnie nauczycielem autorytetem ale jednocześnie dobrym kolegą, z którym znalazłam wspólny język :) Dziękuję za każdą cenne lekcje, a mój wynik to 92% z matematyki rozszerzonej :)

Daniel
11 sierpnia 2020

Pana Dawida poznałem rok temu i dziękuję Bogu, że przez przypadek odwiedziłem jego profil. Nie ma chyba bardziej kompetentnej osoby, która przygotowuje maturzystów do rozszerzenia przez internet z matematyki. Zna zadania do podszewki, wytypował wszystkie zadania na rozszerzeniu, bardzo dokładnie tłumaczy, zadaje zadania domowe które idealnie pasują do zagadnień maturalnych. Dzięki temu uzyskałem 96%, bez jego pomocy na pewno bym tak dobrze nie napisał. Polecam lekcje online!

Kacper
11 sierpnia 2020

Wyjątkowy korepetytor jeśli chodzi o nauczanie matematyki. Przygotowywał mnie w tym roku do matury. Względem rówieśników z którymi wcześniej byłem na równi napisałem średnio 20% lepiej po lekcjach. Z matmy rozszerzonej na 86% pomimo, że wcześniej ledwo zdałem próbną :D Pozdrawiam!

Anita
11 sierpnia 2020

Świetne przygotowanie do matury z matematyki podstawowej i rozszerzonej. Wyniki bardzo zadowalające (100 i 92%). Atmosfera wspaniała :)

Krystian
11 sierpnia 2020

Najlepsze korepetycje online. Pan Dawid ma świetne podejście i potrafi w jasny sposób wszystko wytłumaczyć. Online uczyłem się pierwszy raz, dlatego byłem trochę przerażony na początku ale po kilku minutach byłem już przekonany, że warto. Maturka rozszerzona zdana na 92%. Polecam każdemu.

Natalia
11 sierpnia 2020

Wyjątkowy korepetytor. Do sprawy podchodzi bardzo profesjonalnie, uczeń wystarczy, ze będzie robił zadane zadania. Ja napisałem około 20 procent lepiej od rówieśników z którymi bylem wczesniej na równi. Polecam każdemu zajęcia online kto chce sie porządnie przygotować do matury.

Asia
11 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona, w pełni profesjonalne podejście, szczegółowe wyjaśnienie problemów, zadania domowe i wiele innych. Naprawdę polecam każdemu z czystym sumieniem. Właśnie dzięki tym zajęciom online udało mi się napisać matematykę rozszerzoną na 100%. Polecam wszystkim!

Jakub
20 lipca 2020

Miałem 94% z matury rozszerzonej i wynik ten zawdzięczam tylko Panu Dawidowi. Wspaniały nauczyciel. Polecam każdemu wziąć udział w jego kursach online. Pozdrawiam!

Marcin
20 lipca 2020

Jeżeli zdajesz maturę z matematyki, to zgłoś się do Pana Dawida. Bardzo profesjonalna pomoc, zna zadania do podszewki, super dobiera zadani domowe i bardzo dobrze tłumaczy. Profesjonalista w każdym calu. Polecam!

Kamil
19 lipca 2020

Polecam Pana Dawida wszędzie gdzie się da. Dzięki niemu i jego kursom online osiągnąłem bardzo dobry rezultat na maturze rozszerzonej z matematyki. Genialny specjalista w swojej dziedzinie.

Rafał
19 lipca 2020

Polecam zajęcia kursowe online dla maturzystów. Jest to prawdziwe, profesjonalne przygotowanie do matury. 84% z matury rozszerzonej, a na próbnej 22%. Polecam!!!

Krzysztof
14 lipca 2020

Gorąco polecam. Wymagający, profesjonalny i cierpliwy nauczyciel. Doskonała atmosfera. W prosty sposób potrafi wytłumaczyć każde zadanie. Gdybym miał wybierać korepetytora jeszcze raz nie wahałbym się ani trochę.

Szymon
13 lipca 2020

Kurs przygotowawczy online do matury jest bardzo dobrze opracowany i pomaga osiągnąć świetne wyniki oraz uporządkować wiedzę w głowie. Zdecydowanie polecam!

Monika
13 lipca 2020

Bardzo polecam zajęcia online, robiliśmy podobne schematy zadań więc właściwie nie było problemu na maturze. Jeszcze raz dzięki:)

Adrian
13 lipca 2020

Miałem 90% z rozszerzenia!!Tak wysoki wynik zawdzięczam tylko Panu Dawidowi. Dzięki jego kursom wynik z matury próbnej poprawiłem o ponad 60%. POLECAM!!!!!!

Michał
12 lipca 2020

Polecam z czystym sercem. Najlepszy tok przygotowań do matury jaki widziałem. Krótko mówiąc, lepiej sie nie da.

Karolina
12 lipca 2020

Wyśmienity fachowiec. Licze na 92% z matury rozszerzonej. Polecam kursy online. Mozna sie bardzo wiele nauczyc.

Piotr
12 lipca 2020

Świetny kontakt z uczniem, Dawid genialnie przekazuję wiedzę! Polecam serdecznie!

Dawid
12 lipca 2020

Bardzo dobry korepetytor, świetnie tłumaczy i ma świetne podejście do ucznia. Po lekcjach z Dawidem patrzę na maturę z wielkim optymizmem. Naprawdę polecam :)

Kacper
11 lipca 2020

Najlepszy korepetytor jakiego można wybrać. Wszystko dokładnie wytłumaczone i opisane, nie da się niczego nie nauczyć na tych lekcjach. Polecam :)

Piotr
11 lipca 2020

Miałem duże problemy z matematyką, dzięki korepetycją nadrobiłem zaległości i zdałem maturę:) Dawid wszystko tłumaczy w prosty sposób, jest niesamowicie sympatyczny!:) Polecam:)

Michał
09 lipca 2020

Bardzo pozytywna atmosfera na zajęciach, wszystko tłumaczone w prosty i zrozumiały sposób. Serdecznie polecam !

Monika
09 lipca 2020

Korepetycje przydatne i prowadzone w miłej atmosferze.

Wiktoria
09 lipca 2020

Dawid jest bardzo dobrym korepetytorem, zajęcia z nim to czysta przyjemność. Potrafi bardzo dobrze tłumaczyć w sposób prosty i zrozumiały oraz posiada świetne podejście do ucznia. Polecam serdecznie! :)

Bartek
07 lipca 2020

Dawid to bardzo dobry korepetytor, tłumaczy w jasny i zrozumiały sposób. Podczas zajęć online panuje bardzo dobra, swobodna atmosfera. Serdecznie polecam :)

Darek
07 lipca 2020

Dawid jest naprawdę dobrym korepetytorem, świetnie tłumaczy oraz ma super podejście do ucznia, polecam go wszystkim, dziękuję za wszystko co pan zrobił!

Natalia
07 lipca 2020

Pragnę wszystkim polecić korepetycje u Dawida. Bardzo dba o dobrą atmosferę i kontakt z uczniem, co pozwala na sprawną współpracę i zadowalające wyniki. Przekazuje przede wszystkim umiejętność szukania rozwiązań i możliwości do rozwiązywania zadań, bardzo cierpliwie tłumaczy. Pawłowi dziękuję za przekazaną mi wiedzę i wszystkim polecam :)

Maciej
06 lipca 2020

Profesjonalne podejście do ucznia, wspaniała atmosfera na zajęciach, wiedza przekazywana w bardzo przystępny i łatwy do zrozumienia sposób!

Martyna
06 lipca 2020

Wszystkim bardzo mocno polecam tego korepetytora! Kilka miesięcy dostałam wyniki z matury rozszerzonej z matematyki, 92% !!! Niesamowity nauczyciel, najlepsza atmosfera i dużo wiedzy na każdej lekcji :) Rekrutacja na studia z takim wynikiem była formalnością. Polecam

Sylwia
05 lipca 2020

Dawid tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej zrozumiały, ma dużo cierpliwości, na każdych zajęciach online panuje miła atmosfera. Z czystym sercem, gorąco polecam!

Krzysiek
05 lipca 2020

Dawid pomagał mi rok temu przygotować się do matury, w przeciągu kliku intensywnych miesięcy udało mi się zdać maturę na 96%, kiedy próbne pisałem na 28%. Spotkania zawsze odbywały się w miłej atmosferze. Naprawdę polecam !

Asia
05 lipca 2020

Profesjonalne podejście, dużo cierpliwości i co najważniejsze - taka umiejętność motywacji ucznia, że matematyka może stać się przyjemnością :) Lekcje online są najlepsze!!!

Konrad
04 lipca 2020

Polecam Pana Dawida!
Miła atmosfera, a co najważniejsze bardzo dobrze tłumaczy w taki sposób, że trudno nie zrozumieć.

Adrian
04 lipca 2020

Bardzo polecam Dawida, potrafi wytłumaczyć zadania w dużo prostszy sposób niż ten którym zazwyczaj robi się w szkole. Łatwo można sie dogadać, ogółem na lekcjach panuje zawsze dobra atmosfera. Maturka zdana na 98%.

Agnieszka
30 czerwca 2020

Najlepszy nauczyciel który mnie uczył. Wszystko precyzyjnie tłumaczy, nie pozostawia żadnych niejasności, które bardzo często miałam w szkole. Praktycznie każde zadanie jest omawiane z różnych stron, na różne sposoby. Na zajęciach online poznałam bardzo dużo rzeczy, które niesamowicie upraszczają zadania, a o których nikt nie wspomniał w szkole. O wszystko można w każdej chwili zapytać, a efekt na maturze był niesamowity (94%)!

Julia
22 czerwca 2020

Zdecydowanie najbardziej cenię u Dawida cierpliwość i jasne tłumaczenie zadań. Zadania okazują się zdecydowanie łatwiejsze niż na lekcji w szkole :)

Krystian
22 czerwca 2020

Na lekcjach u Dawida panuje świetna atmosfera. Wie On w jaki sposób podejść do problemu, wychwycić braki i wytłumaczyć zagadnienia. Jestem po kilku zajęciach, a moje obawy co do zdania matury już znacznie zmalały. Polecam lekcje online właśnie u Niego :)

Piotr
14 czerwca 2020

Przygotował porządnie syna do matury rozszerzonej poprzez internet. Dzieki temu syn dostal sie na AGH na informatyke. Polecam

Jola
14 czerwca 2020

Syn korzystał z korepetycji przez skype i chociaz poczatkowo nie bylam przekonana do tej formy nauki to okazala sie bardzo efektywna. Syn zdal maturę roszerzoną z matematyki na 84%. Dziekuje i polecam

Patryk
14 czerwca 2020

Przygotowywałem się do matury rozszerzonej w zeszłym roku, chciałem dostać się na medycynę i potrzebowałem bardzo wysokiego wyniku. Rezultaty przerosły moje oczekiwania i udało mi się zdobyć aż 94%. Zdecydowanie polecam. Patryk

Jan
14 czerwca 2020

Wspaniała atmosfera i bardzo dobre przygotowanie online do matury rozszerzonej ;))))

Ania
11 czerwca 2020

Marcin jest świetnym nauczycielem - bardzo miły i kompetentny. Tłumaczy do skutku, na różne sposoby i w bardzo przystępny sposób. Pół roku korepetycji online pomogło mi podnieść wynik z 16% na 80% uzyskane w tegorocznej maturze w maju. Dziękuję :)

Aleksandra
11 czerwca 2020

Dawid świetnie uczy matematyki w miłej atmosferze. Dzięki niemu matura rozszerzona z matematyki to bułka z masłem. Polecam bardzo, z nim sukces gwarantowany:)

Aguś
06 czerwca 2020

Zdałam maturę na 90% .Bardzo gorąca polecam efekty natychmiastowe 10/10 .

Konrad
06 czerwca 2020

Bardzo polecam :) matura zdałem na 98%, więc warto :) jeśli ktoś chce szybko nadrobić zaległości z matmy i przygotować się do matury to dobrze trafił

Daria
06 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Dzięki korkom zdałam maturę z matematyki a dla mnie ten przedmiot to magia (Human pozdrawia!) Serdecznie polecam wszystkim, którzy nie są z matmą na Ty. :)

Ola
05 czerwca 2020

Polecam korepetycje u Dawida, dzięki niemu szybko ogarnęłam cały materiał z matematyki przed maturami, prowadzi lekcje przejrzyście i zrozumiale, a jego korepetycje są na tyle motywujące, że aż chętnie rozwiązuje się te wszystkie zadania później w domu :))

Ola
05 czerwca 2020

Jestem mega zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia online. Dzięki wspólnej pracy pokochałam matematykę :)

Ania
24 maja 2020

Polecam Dawida. Pomógł mi zdać maturę z matematyki na 86%, chociaż na początku miałam duże braki. Dzięki niemu nie tylko dostałam się na wymarzone studia, ale też dostanę stypendium. Naprawdę warto :)

Nadia
14 maja 2020

Indywidualne zajęcia prowadzone przez internet - to najlepsze rozwiązanie dla maturzysty. Szeroki zakres materiału gwarantuje zdanie matury z dużą ilością punktów. Ciekawie prowadzone zajęcia za pomocą idroo i hangout'u zapewniają komfort jak zajęcia face-to-face z korepetytorem. Dawid jest bardzo dobrym nauczycielem, który pomaga uczniom rozwinąć skrzydła w dziedzinie matematyki. Polecam ;)

Jakub
14 maja 2020

Dawid potrafi szybko zobaczyć z jakimi zagadnieniami masz problem i kompleksowo je wyjaśnić. Na zajęciach on-line nauka do matury jest prosta i przyjemna. Duża ilość zadań oferowana przez Dawida pozwala na dobre przygotowanie się do matury, gdyż są to w większości zadania maturalne.

Marcin
14 maja 2020

Zajęcia prowadzone przez internet bardzo dobrze się sprawdzają, polecam tą metodę każdemu i jeszcze bardziej polecam korepetytora. Matura podstawowa na poziomie ~90%.

Michał
22 kwietnia 2020

Luźna atmosfera, przerobienie całego materiału do matury z matematyki rozszerzonej w troche ponad pół roku oraz wygoda i elastyczność lekcji przez internet - bardzo polecam :)

Michał
22 kwietnia 2020

Dzięki świetnej atmosferze i bardzo dobrze przygotowanym zadaniom zostałem świetnie przygotowany do matury z matematyki. Polecam wszystkim uczniom a zwłaszcza maturzystom

Antoni
22 kwietnia 2020

Zajęcia prowadzone z profesjonalizmem, genialny plan skupiający się na najważniejszych częściach materiału. Maturka zdana, polecam cieplutko!

Mateusz
29 listopada 2019

Dzięki pomocy Dawidowi zdałem bez problemu maturę na 92%. Wszystkie tematy były objaśniane w jasny i zrozumiały sposób. Trzeba nastawić się na dużo pracy na zajęciach i w domu, ale mój przykład pokazuje że to daje realne efekty na maturze.

Jakub
29 listopada 2019

Profesjonalne podejście do lekcji to jedna z wielu cech, jakie wyróżniały się podczas prowadzonych korepetycji online. Zgłosiłem się po pomoc w przygotowaniu do matury w styczniu, pomimo napiętego grafiku udało się umówić na pierwsze zajęcia. Od samego początku było widać zaangażowanie, a także matematyczną pasje, ale przede wszystkim chęć pomocy pomimo wielu zaległości, które miałem. Wcześniej matematykę zawsze odsuwałem na bok. Teraz zacząłem lubić ten przedmiot, bo nie sprawia mi on żadnego kłopotu, a wręcz jest to dla mnie czysta przyjemność. Maturę zdałem na 84%, gdyby nie te korepetycje na pewno bym nie osiągnął takiego wyniku. Serdecznie polecam!

Michał
28 października 2019

Niezwykle cenię sobie program przygotowania do matury. Maturę rozszerzoną z matematyki napisałem na 92% co było dla mnie wynikiem zdecydowanie powyżej oczekiwań.

Hubert
26 października 2019

Super profesjonalne korepetycje, prowadzone w sympatycznej, luznej atmosferze. Dawid wyciągnął mnie z 42% na probnej maturze na 86%. Polecam każdemu przygotowującemu sie do matury z matematyki.

Daniel
20 października 2019

Rzeczowo, bez zbędnego gadania. Mature podstawową napisalem na 96%, polecam

Klaudia
19 października 2019

Fantastyczne lekcje przygotowujące do matury prowadzone przez internet, jestem ogromnie zadowolona ! :))

Adrian
16 października 2019

Bardzo się ciesze ze chodziłem do Pana, wiele się nauczyłem. Super gość. Od października jestem na AGH :)

Mateusz
14 października 2019

Chodziłem na korki przez dłuższy czas, zrozumiałem nawet trygonometrie :D z matury rozszerzonej mam 88 procent, nie żałuje i polecam

Agnieszka
13 października 2019

Swietne podejscie. Na poczatku 3 klasy nie wierzylam w dobry wynik z matury rozszerzonej. Po wielu godzinach wspolnej pracy online wszystko sie zmienilo, mature napisalem swietnie, na 82%. Polecam!

Mikołaj
12 października 2019

Bardzo dobre podejście do uczniów, mój "nauczyciel" szkolny sie nie umywa. Dzięki za pomoc :D

Agata
07 października 2019

Bardzo polecam, fantastyczny nauczyciel. Od początku 3 klasy uczymy się online do matury rozszerzonej. Zrozumiałam zadania ktorych kiedyś kompletnie nie potrafilam zrobić!;)

Aga
06 października 2019

Szczerze polecam, uczymy się już ponad 5 miesięcy online, z matury próbnej zrobionej przez szkole miałam ponad 80% mimo że była dość trudna :)

Marlena
30 sierpnia 2019

Przygotowywałam się w kursach maturalnych online z Panem Dawidem do matury rozszerzonej. Jestem pod wrażeniem organizacji i planu kursu. Zadania domowe były przygotowane z wielką precyzją, zawsze można było się o wszystko dopytać, choćby na fb. Pan Dawid bardzo dokładnie tłumaczy każde zagadnienie. Z matury próbnej miałam 28%, a z właściwej 84%. Kurs online wymaga dużo pracy ale na prawdę warto. Polecam!

Aneta
30 sierpnia 2019

Na kurs chodziłam z przyjemnością, każda minuta na zajęciach była zaplanowana i dobrze wykorzystana. Na każde pytanie, była udzielana odpowiedź, doskonale tłumaczył nawet najtrudniejsze zadania, co pozwoliło mi poprawić wynik z 18% na 96% z matury rozszerzonej w niecałe 9 miesięcy, naprawdę polecam!

Bartek
30 sierpnia 2019

Polecam wszystkim chcącym zdać maturę z matematyki na bardzo wysokim poziomie. Przez cały rok omawiane są wszystkie zagadnienia. Pod sam koniec roku ćwiczonych jest jeszcze kilkadziesiąt arkuszy maturalnych, co pozwala na świetne przygotowanie. W niezwykle prosty i uporządkowany sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia. W razie jakichkolwiek problemów można się z nim skontaktować i szybko wyjaśnić wątpliwości. Jeśli tylko jesteś gotowy na mnóstwo pracy to ten kurs będzie idealnym przygotowaniem do matury

Gosia
26 sierpnia 2019

Bardzo polecam zajęcia! Zaczęłam przygotowywać się do matury rozszerzonej pół roku przed egzaminem i udało mi się osiągnąć naprawdę dobry wynik 82% ;) miałam dużo pracy w domu, co się później bardzo opłaciło. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze! Serdecznie polecam

Arek
26 sierpnia 2019

Przygotował porządnie syna do matury rozszerzonej (92%). Dzięki temu syn dostał sie na AGH na informatykę. Polecam

Maciej
22 sierpnia 2019

Polecam każdemu, najlepszy korepetytor z jakim do tej pory miałem lekcje. Wymagający ale za to potrafiący wiele nauczyć. 90% z matmy rozszerzonej to jest rewelacyjny wynik, który otwiera mi drzwi na wiele uczelni! Jeszcze raz polecam!

Mikołaj
21 sierpnia 2019

Szczerze polecam powyższego Pana, najlepszy nauczyciel z jakim miałem zaszczyt pracować. Wspólne przygotowania przez cały rok przyniosły skutek - maturę zdałem genialnie, dostałem się właśnie na uniwersytet w Paryżu. Bardzo dobra organizacja lekcji, ogromna wiedza i doświadczenie. Pełen profesjonalizm.

Oskar
21 sierpnia 2019

Chodziłem do Pana na lekcje z matematyki przez ponad rok. Zgłosiłem się, bo słabo zdałem moją pierwszą maturę (42%). Po roku wspólnej nauki napisałem maturę rozszerzoną na 88%. Najlepszy korepetytor jakiego spotkałem, ma ogromną wiedzę z tego przedmiotu i zależy mu na tym, żeby uczniowie osiągnęli sukces. Wszystko jest dobrze zorganizowane. Oskar - student informatyki

Rafał
20 sierpnia 2019

Super korepetytor, przygotowywaliśmy się do matury rozszerzonej z matematyki. Nigdy nie miałem dużych kłopotów z matmą, jednak z matur próbnych dostawałem tylko około 60-70%. Po zapisaniu się na lekcje nadrobilismy wszystko, mega atmosfera i organizacja nauki. Wynik z matury to 96%. Dziękuję za pomoc ;)

Anita
19 sierpnia 2019

Świetne przygotowanie do matury z matematyki podstawowej i rozszerzonej. Wyniki bardzo zadowalające (100 i 92%). Atmosfera wspaniała :)

Aneta
16 sierpnia 2019

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pan przygotował moja córkę do matury rozszerzonej z matematyki, która napisała na 98%. Dzięki temu dostała się na wymarzoną medycynę na WUM. Ogromnie kompetentny i kulturalny czlowiek, ktore od razu łapie kontakt z ludźmi. Aneta

Michał
16 sierpnia 2019

Również polecam, uczyliśmy się online gdyż mieszkam na co dzień w Niemczech. Bardzo profesjonalne lekcje, dowiedziałem się bardzo wielu rzeczy, i wynik z matury podstawowej z matmy 96% mówi sam za siebie. Pozdrawiam wszystkich!

Dominika
10 sierpnia 2019

Matematyka + psychologia = 88% z matury podstawowej. Studentka PK

Agata
10 sierpnia 2019

Dzięki temu korepetytorowi zdałam maturę podstawową na 88%. Bardzo bardzo polecam. Teraz jestem na AGH. DZIEKI JESZCZE RAZ!:)

Damian
05 sierpnia 2019

Na prawdę wartościowe lekcje, przerobilismy cały material do matury, zdałem ją pewnie i bez większego problemu, dostałem się na budowę maszyn na AGH

Michał
04 sierpnia 2019

Również polecam, uczyliśmy się online gdyż mieszkam na co dzień w Niemczech. Bardzo profesjonalne lekcje, dowiedziałem się bardzo wielu rzeczy, i wynik z matury podstawowej z matmy 96% mówi sam za siebie. Pozdrawiam wszystkich!

Arek
04 sierpnia 2019

Zdecydowanie dużo się nauczyłem na tych korepetycjach, bardzo fajna atmosfera i motywacja. Wynik 90% z matury z matmy podstawowej. Polecam.

Aneta
04 sierpnia 2019

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pan przygotował moja córkę do matury rozszerzonej z matematyki, która napisała na 98%. Dzięki temu dostała się na wymarzoną medycynę na WUM. Ogromnie kompetentny i kulturalny czlowiek, ktore od razu łapie kontakt z ludźmi. Aneta

Kinga
03 sierpnia 2019

Z matury rozszerzonej z matematyki miałam 92%. Wszystko dzięki pomocy Pana, nauczyciel z powołania, wielka wiedza, wyczucie i kultura osobista. Przy okazji jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za pomoc :).

Daniel
03 sierpnia 2019

Super korepetytor. W szkole średnio mi szło z matmą i przed maturą zapisałem się na korki. Biorąc pod uwagę, ze próbną napisałem na marne 18 %, a teraz na 86% % to jest coś. Dawidowi udało się mnie nauczyć matmy w co bym jeszcze jakiś czas temu nie uwierzył . Ale jest ! Maturka zdana i teraz czas na studia. Warto się u Niego uczyć. Dzięki Dawid :)

Damian
03 sierpnia 2019

Bardzo polecam pana Dawida jako korepetytora, po skorzystania z Pana usług jest pewność na dobre wyniki. Tempo zajęć było intensywne, a zadania ciężkie i ciekawe. Mnie Pan Dawid świetnie przygotował do tegorocznej matury i bardzo mu za to dziękuje. Moje wyniki z matematyki to 98% z podstawy i 86% z rozszerzenia.

Oskar
02 sierpnia 2019

Chodziłem do Pana na lekcje z matematyki przez ponad rok. Zgłosiłem się, bo słabo zdałem moją pierwszą maturę (42%). Po roku wspólnej nauki napisałem maturę rozszerzoną na 88%. Najlepszy korepetytor jakiego spotkałem, ma ogromną wiedzę z tego przedmiotu i zależy mu na tym, żeby uczniowie osiągnęli sukces. Wszystko jest dobrze zorganizowane. Oskar - student informatyki

Marlena
02 sierpnia 2019

Zajęcia z Panem pomogły mi napisać maturę z matematyki na 92% (rozszerzona), teraz jestem studentką Politechniki. Zrobiliśmy cały materiał do matury, atmosfera była super i wszystko rozumiałam. Wszystkim uczniom polecam :))

Igor
02 sierpnia 2019

Cześć. Mam na imię Igor i jestem studentem AGH. Uczyłem się z Panem do matury tegorocznej i polecam wszystkim tego Pana. 92% z matury rozszerzonej - komentarz zbędny. Oceniam na 5+/5. Polecam jeszcze raz

Wiktoria
02 sierpnia 2019

Bardzo polecam Pana, przygotował mnie do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym, którą zdałam na 92%. Dodam, że nie miałam rozszerzenia w szkole i wszystko zrobiliśmy samodzielnie :)

Bartek
31 lipca 2019

Polecam wszystkim chcącym zdać maturę z matematyki na bardzo wysokim poziomie. Przez cały rok omawiane są wszystkie zagadnienia. Pod sam koniec roku ćwiczonych jest jeszcze kilkadziesiąt arkuszy maturalnych, co pozwala na świetne przygotowanie. W niezwykle prosty i uporządkowany sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia. W razie jakichkolwiek problemów można się z nim skontaktować i szybko wyjaśnić wątpliwości. Jeśli tylko jesteś gotowy na mnóstwo pracy to ten kurs będzie idealnym przygotowaniem do matury.

Daria
31 lipca 2019

Bardzo polecam zajęcia! Zaczęłam przygotowywać się do matury rozszerzonej pół roku przed egzaminem i udało mi się osiągnąć naprawdę dobry wynik 82% ;) miałam dużo pracy w domu, co się później bardzo opłaciło. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze! Serdecznie polecam

Agnieszka
27 lipca 2019

Super zajęcia w przyjemnej atmosferze, rzetelny nauczyciel, który podchodzi bardzo profesjonalnie do tematu. Znawca wszystkich zadań maturalnych, "pewniaków", "kruczków" itp; itd; Zawsze pomocny i uśmiechnięty. Zdobyłam 96% z matury podstawowej pomimo dwój w szkole. Serdecznie polecam.

Mateusz
27 lipca 2019

Najlepszy korepetytor od matematyki u jakiego możecie się uczyć! Polecam! Na pierwszej maturze próbnej z Matematyki miałem 50% z podstawy i 14% z rozszerzenia. Moje wyniki z matury były rewelacyjne! matematyka podstawowa została napisana dwa razy lepiej bo uzyskałem 100%. A poziom rozszerzony napisałem aż sześciokrotnie lepiej - tak 90%!!!!!

Duża cierpliwość, rozwiązywanie problemów matematycznych na kilka sposobów, to wszystko daje świetny efekt! Idealnie dobrane zadania!

Ola
27 lipca 2019

Uczęszczałam na korepetycje z poziomu rozszerzonego i z 38% z próbnej wskoczyłam na 84%. Bardzo polecam, dzięki zajęciom poszłam na maturę bardzo spokojna. Świetny korepetytor.

Marcin
26 lipca 2019

Kilka dni temu przyszły wyniki matur! Mam 94% z matury rozszerzonej i wynik ten zawdzięczam tylko Panu Dawidowi. Wspaniały nauczyciel. Polecam każdemu wziąć udział w jego kursach. Dodam tylko, że na próbnej miałem 46%. Pozdrawiam!

Asia
24 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona, w pełni profesjonalne podejście, szczegółowe wyjaśnienie problemów, zadania domowe i wiele innych. Naprawdę polecam każdemu z czystym sumieniem. Właśnie dzięki tym zajęciom udało mi się napisać matematykę rozszerzoną na 100%. Polecam wszystkim!

Maciek
24 lipca 2019

Najlepsze korepetycje. Pan Dawid ma świetne podejście i potrafi w jasny sposób wszystko wytłumaczyć. Online uczyłem się pierwszy raz, dlatego byłem trochę przerażony na początku ale po kilku minutach byłem już przekonany, że warto. Maturka rozszerzona zdana na 92%. Polecam każdemu.

Karolina
23 lipca 2019

Zgłosiłam się do Dawida niecałe dwa miesiące przed maturą i z 30proc z rozszerzenia z próbnych przeskoczyłam na 90% na właściwej maturze rozszerzone, 100% podstawowa. Polecam! Rzetelnie, kompetentnie, super tłumaczy, bardzo cierpliwy, widać, że na każdym uczniu mu zależy!

Maciej
23 lipca 2019

Bardzo polecam pana Dawida jako korepetytora, po skorzystania z Pana usług jest pewność na dobre wyniki.
Tempo zajęć było intensywne, a zadania ciężkie i ciekawe.
Mnie Pan Dawid świetnie przygotował do tegorocznej matury i bardzo mu za to dziękuje. Moje wyniki z matematyki to 98% z podstawy i 86% z rozszerzenia.

Agata
22 lipca 2019

Pan Dawid bardzo sprawnie i jasno pomagał mi w przygotowaniu do matury rozszerzonej z matematyki. Mój wynik to 92%. Dziękuję za pomoc i bardzo polecam wszystkim maturzystom.

Patryk
19 lipca 2019

Korepetycje online to świetne i bardzo wygodne rozwiązanie. Dawid ma umiejetność nawiązywania kontaktu z młodzieżą i potrafi zamienić rozwiązywanie zadań z przymusu w przyjemność. Wszystko tłumaczy jasno i przejrzyście. Bardzo polecam, niech wyznacznikiem poziomu zajęć będzie fakt, że dostałem się na medycynę w Warszawie :D

Kasia
18 lipca 2019

Zdecydowanie polecam korepetycje u Dawida. Forma spotkań którą prowadzi jest bardzo dobra. Już na pierwszym spotkaniu potrafił odkryć w czym tkwi mój problem i prowadził lekcje w ten sposób, żebym łatwo i przyjemnie zaczęła przyswajać materiał. Miałam nadzieje na 40%, ponieważ z samych lekcji w szkole nie potrafiłam zbyt wiele zrozumieć. Mój wynik to 80% co było dla mnie niemałym zaskoczeniem. A matematyka, której najbardziej nie lubiłam, pomogła mi dodać kilka punktów do rekrutacji na upragnione studia w Warszawie :)

Justyna
17 lipca 2019

Od początku liceum w kwestii matur najbardziej obawiałam się matematyki rozszerzonej. Na szczęście trafiłam na kursy Pana Dawida, który jest wspaniałym człowiekiem i nauczycielem wprost idealnym: o ogromnych zdolnościach matematycznych, umiejętności doskonałego przekazywania wiedzy, zaangażowaniu (pomimo dużej ilości obowiązków zawsze można było się z nim skontaktować w razie pytań), pozytywnej energii i zapale (na każdych zajęciach można było liczyć na szybki żarcik na rozluźnienie atmosfery czy krótką mowę motywacyjną ;).To wszystko sprawiło, że nie tylko udało mi się napisać maturę rozszerzoną na 98%, ale też szczerze polubić ten przedmiot.
Bez wahania polecam każdemu korepetycje online!

Kamil
06 października 2017

Bardzo polecam Dawida. Lekcje są zawsze na najwyższym poziomie i w bardzo milej atmosferze.

Krystian
02 października 2017

Polecam każdemu, najlepszy korepetytor z jakim do tej pory miałem lekcje. Wymagający ale za to potrafiący wiele nauczyć.

Ania
29 września 2017

Najlepszy nauczyciel jakiego można sobie wymarzyć wszystko jasno tłumaczone o wszystko można w każdej chwili zapytać polecam wszystkim!

Tomek
14 września 2017

Najlepszy nauczyciel jakiego można sobie wymarzyć wszystko jasno tłumaczone o wszystko można w kazdej chwili zapytać polecam wszystkim!

Konrad
13 września 2017

polecam, indywidualne podejście do ucznia i wszystko jasno wytłumaczone. w niecały miesiąc przerobiłem z nim cały rok szkolny.

Adam
13 września 2017

Przyszły wyniki matur poprawkowych. Cud się spełnił. 20% z matury w maju, a po dwóch miesiącach korepetycji z Dawidem 56%! Polecam każdemu- naprawdę warto się u niego uczyć!!!