Jesteś tutaj:
536 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Korepetytor nie posiada aktualnie aktywnych ogłoszeń.


Opinie o korepetytorze (26)

Filip
14 lutego 2018

Szczerze powiedziawszy pracuje z Krzyśkiem już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Dobre przygotowanie do zajęć oraz wielka chęć tłumaczenia nawet prostych rzeczy po kilka razy. Dużo prac domowych co moim zdaniem jest dużą zaletą. Masa przykładów na zajęciach przez co widzimy co jak działa. W razie problemów szybka informacja zwrotna odnośnie problemu/jakiegoś zagadnienia. Polecam jak najbardziej.

Krzysztof
13 lutego 2018

Rozpoczęcie korepetycji z Krzysztofem odmieniło moje spojrzenie na świat IT, a konkretnie otworzyło mój umysł na programowanie. Po 3 miesiącach korepetycji otrzymałem wymarzoną pracę jako programista! Krzysztof jest osobą pełną energii, która daje pozytywnego kopa do pracy i rozwijania się w kierunku IT. Do samych zajęć zawsze przygotowany perfekcyjnie, ma wielki talent dydaktyczny, a zagadnienia tłumaczy aż do skutku. Mnóstwo zadań praktycznych jak i teoretycznych, które utrwalają zdobytą na zajęciach wiedzę i pozwalają się rozwijać. Do każdego klienta podchodzi indywidualne, potrafi szczerze ocenić umiejętności i zwrócić uwagę na to co warto poprawić.

Mateusz
13 lutego 2018

Zdecydowanie polecam kurs programowania z Krzyśkiem. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Dane zagadnienie przedstawione jest od strony teoretycznej, a następnie praktycznej. Wszystko super uporządkowane i przekazane w bardzo przystępnej formie. Nawet najtrudniejsze kwestie po spotkaniu z Krzyśkiem okazują się zrozumiałe i logiczne. W ich pełnym opanowaniu bardzo pomagają zadnia zarówno teoretyczne jak i praktyczne, które otrzymujesz od Krzyśka. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się trafić na tak kompetentnego korepetytora. Moja ocena to 10/10. Polecam !!

anna nowak
13 lutego 2018

śmieszny koleś, który sam pisze sobie opinie. żenada

Krzysztof

Witam serdecznie,

Pani Anno bardzo dziękuję za opinię. Podobnie jak Pani jestem przeciwny umieszczaniu naciąganych opinii, ale także wystawianiu opinii bez skorzystania z ocenianej usługi lub produktu. Jest mi ogromnie przykro, że ocenia mnie Pani właśnie w ten sposób, nie odbywając ze mną ani jednego spotkania w ramach moich szkoleń i nie znając oferty szkoleniowej ani profilu mojej firmy.

Wszystkie opinie są oczywiście prawdziwe i dodawane przez moich klientów, którzy współpracują ze mną już od dłuższego czasu. Duża częstotliwość dodawanych opinii wynika z faktu, że niedawno umieściłem ogłoszenia dotyczące moich szkoleń również w serwisie korepetycje24 i moi kursanci również w tym miejscu chcą wyrazić swoje zdanie na mój temat. Jestem z tego faktu oczywiście ogromnie wdzięczny i serdecznie wszystkim za to dziękuję. W celu zapewnienia Pani oraz wszystkich odwiedzających mój profil o prawdziwości oraz jakości moich szkoleń, serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony km-programs.pl . Znajdą tam Państwo zawsze aktualny plan moich szkoleń. Umieszczone są tam również odnośniki do innych miejsc w sieci, gdzie można przeczytać wiele ciekawych rzeczy na temat KM Programs i osób z którymi skutecznie każdego dnia od rana do późnej nocy uczymy się programowania oraz przygotowujemy do zawodu programisty.

W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości odnośnie moich szkoleń zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub sms o każdej porze. Odpowiadam na każdą wiadomość.

Serdecznie pozdrawiam
Krzysztof KM Programs :)

Roman
13 lutego 2018

Naukę rozpocząłem od podstaw, Wcześniej nie miałem styczności z programowaniem ponieważ skończyłem studia humanistyczne. Szukałem osoby która potrafi nauczyć, wyjaśnić i pokierować ku pracy programisty. Dzięki Krzyśkowi jestem na dobrej drodze aby to osiągnąć. Dzięki licznym zadaniom praktycznym i teoretycznym wiedza jest szybko przyswajalna.Polecam zajęcia z Krzyśkiem wszystkim którzy chcą rozpocząć naukę lub poszerzyć wiedzę z programowania.

Anna
12 lutego 2018

Naukę z Krzyśkiem rozpoczęłam niecały rok temu, kiedy potrzebowałam pomocy w zdaniu egzaminu z programowania. Kurs u niego był jedną z najlepszych moich decyzji. Egzamin zdałam, a ponadto poczułam chęć do nauki programowania. Krzysiek zawsze jest przygotowany do spotkania, tłumaczy każdy detal, w razie pytań/problemów zawsze odpowiada na maile i SMSy. Jest znakomitym programistą z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niemu nie mam już problemów z pisaniem kodu, nabrałam pewności i przychodzi mi to z dużą łatwością. Pełen profesjonalizm połączony ze świetnym poczuciem humoru i miłą atmosferą. Zdecydowanie polecam! :)

Patryk
12 lutego 2018

Regularną naukę z Krzyśkiem rozpoczęliśmy w październiku 2016 roku i na pewno tę współpracę będziemy kontynuować. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć. Krzysiek jest zawsze świetnie przygotowany, w przestępny sposób dzieli się z wiedzą i zawsze merytorycznie odpowie na nurtujące kwestie związane z programowaniem. Zadaje masę zadań domowych, dzięki czemu wiedza przekazana podczas zajęć zostaje utrwalona. Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, przez co nauka jest o wiele przyjemniejsza. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu w lekcje, po około 10 miesiącach współpracy podjąłem pierwszą pracę jako programista Java. Czy może być lepsza rekomendacja usług Krzyśka? Moja ocena lekcji to 5/5 i gorąca rekomendacja dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.

Daniel
12 lutego 2018

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Krzysztofem. Rzetelny korepetytor, który oferuje obszerne kusy programowania ze sporą ilością zadań do przerobienia. Polecam!

Agata
12 lutego 2018

Krzysiek to otwarty, wesoły osobnik, dzięki czemu szybko łapie się z Nim kontakt a lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Każde spotkanie jest wykorzystane do ostatniej minuty. Krzysiek jest świetnie zorganizowany, a forma lekcji pozwala całkowicie skupić się na zrozumieniu tematu. Jest uważnym nauczycielem i dostosowuje sposób prowadzenia lekcji do ucznia. Ogrom zadań praktycznych i teoretycznych nie pozwala się nudzić w okresie pomiędzy lekcjami :) Krzysiek to doskonały wybór dla tych, którzy naprawdę chcą się skupić na nauce i osiągnięciu celu. Krzyśkowe lekcje to takie przyjemne z pożytecznym. Gorąco polecam!

Jakub
12 lutego 2018

Bardzo dokładnie i konkretnie przedstawiony materiał i duża ilość zadań praktycznych. Pracuję z Krzyśkiem już kilka miesięcy i widzę, jak moje umiejętności programowania rosną z tygodnia na tydzień. Polecam tego korepetytora, gdyż oferuje realną pomoc i wsparcie, a lekcje przebiegają w pozytywnej atmosferze i w bardzo wygodny sposób przez Internet.

Justyna
12 lutego 2018

Zajęcia z C++ świetnie prowadzone, tematy przejrzyście przedstawiane, lepszego korepetytora to tylko ze świecą szukać. Pierwszy raz w życiu natknęłam się na korepetycje prowadzone przez Skype i, choć byłam do nich początkowo niechętna, wystarczyły tylko dwa spotkania, żeby się do nich w pełni przekonać. Nic, tylko czekać, kiedy będzie można ruszyć z nauką Javy. :)

Bartek
11 lutego 2018

Praca z Krzyśkiem pozwoliła mi nauczyć się o wielu aspektach programowania, od algorytmów, przez techniki programowania, do pisania czystego i rzetelnego kodu. Bez problemu poradziłem sobie z przedmiotami na studiach, mimo początkowych trudności, gdyż wcześniej nie miałem styczności z programowaniem. Co więcej, mimo ograniczonych możliwości czasowych, co do pracy nad kodem w domu, same spotkania z Krzyśkiem pozwoliły mi na pozytywne zaskoczenie pracodawcy i zdobyciu pracy na stanowisku java test developera. Bardzo często uzyskiwałem odpowiedzi na moje pytania, nawet o dosyć nietypowych porach dnia. Prawdziwy nauczyciel z powołania. Gorąco polecam!

Tomasz
11 lutego 2018

Krzysztof posiada ogromną widzę popartą umiejętnościami, chęć nauczania innych oraz ciągłą potrzebę samorozwoju. Z każdymi zajęciami zaraża swoją pasją do programowania coraz bardziej. Dostarcza ogromną ilość materiałów w postaci autorskich zabiorów zadań, przykładów algorytmów oraz ciekawych i niejednokrotnie podchwytliwych pytań. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy omawiane zagadnienia, porusza wyobraźnię i motywuje do samodzielnej zabawy z kodem. Sprawnie i rzeczowo odpowiada na pytania zadawane drogą mailową jak i smsową. Nauka z Krzysztofem to sama przyjemność :)

Stefan
11 lutego 2018

Moja przygoda z Krzyśkiem zaczęła się niewinnie gdy potrzebowałem pomocy z językiem C na studiach podyplomowych. Z czasem spotkania z Krzyśkiem spodobały mi się na tyle, że postanowiłem współpracować z nim dłużej. Dalej przeszedłem u Krzyśka cały kurs C++ i obecnie Krzysiek pomaga mi nauczyć się Javy. Zamierzam kontynuować pracę z Krzyśkiem tak długo jak będzie to możliwe.

Polecam wszystkim, którzy cenią sobie swój czas i chcą szybko poprawić stan swojej wiedzy. Duża ilość zadań do samodzielnego wykonania, dodatkowe wsparcie ze strony Krzyśka w postaci maili, smsów etc. poza spotkaniami, dużo wiedzy podanej w przystępny sposób.
A to wszystko w bardzo pogodnej atmosferze.
Polecam!

Marcin
10 lutego 2018

Nie podejrzewałem, że nauka programowania w moim wieku (a studia skończyłem już dawno) będzie możliwa. Dzięki Krzysztofowi niewielką ilość wolnego czasu jaką dysponuję z chęcią spędzam ucząc się tematów wcale niełatwych.
Krzysztof pisze tu skromnie UDZIELĘ KOREPETYCJI - tak naprawdę to bardzo profesjonalny specjalista, który w dodatku ma ogromną łatwość jasnego przekazywania wiedzy. Jest perfekcyjnie zorganizowany i nie zna litości przygotowując niekończące się prace domowe a przy tym wykazując się umiejętnością dopasowania tempa (ale wciąż wymagającego) do uczącej się osoby.
Krzysztof przekazuje wiedzę, dużo wymaga a przy tym potrafi sprawić, że człowiek zamiast przed telewizorem z jakiegoś dziwnego powodu siada przed komputerem i szturcha swoje szare komórki.

Konrad
10 lutego 2018

Krzysztof jest osobą która wprowadza mnie w tajniki Javy, myślę że na tym nie skończy się nasza współpraca. Jest bardzo kompetentną osobą w tym temacie a zarazem bardzo cierpliwą, potrafi tłumaczyć do bólu aż nie zrozumiesz :). Ogromna ilość zadań do zrobienia którą przygotowuje zapewnia dodatkową rozrywkę na każdy dzień! Przy ewentualnych pytaniach zawsze służy pomocą mailową lub smsową 24h. Krzysztof chyba nie sypia i nie odpoczywa :). Zdecydowanie zasługuje na ocenę Bardzo dobrą.
Serdecznie polecam, zachęci Cię do programowania i nie będziesz żałował spędzonego z nim czasu.

Janek
10 lutego 2018

Nauka programowania u Krzyśka była najlepszą decyzją, jaką mogłem podjąć. Krzysiek podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie, zajęcia są ciekawe i zawierają mnóstwo przydatnych informacji. W razie problemów Krzysiek potrafi wyjaśnić w prosty sposób każde zagadnienie. Z lekcji na lekcję moja wiedza wzrasta i na pewno będzie to procentować. Dodatkowo Krzysiek ciągle szuka sposobów na dodatkowe zainteresowania uczniów zagadnieniami programowania i stara się zaszczepić tak zwanego bakcyla. Umiejętność programowania była tym, co zawsze chciałem opanować. Dzięki Krzyśkowi jestem pewien, że uda mi się to osiągnąć.
Polecam lekcje z Krzyśkiem z czystym sumieniem, na pewno ty też nie pożałujesz swojej decyzji.

Wojciech
09 lutego 2018

Nic dodać, nic ująć. Profesjonalne podejście do ucznia, masa zadań domowych i bardzo sympatyczna atmosfera. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Krzyśkiem :)

Alek
09 lutego 2018

Nauka z Krzyśkiem to naprawdę czysta przyjemność (a ciężko sprawić żeby nauka była dla mnie czymś przyjemnym). Łatwość przekazywania wiedzy jest u niego niesamowita, a przy tym atmosfera na zajęciach jest naprawdę świetna! Krzysiek obdarowuje człowieka sporą ilością zadań teoretycznych/praktycznych które pozwalają dobrze opanować materiał, a jeśli dalej nie będziesz rozumiał to na zajęciach pokaże Ci jak rozwiązać zadanie na wiele różnych sposobów, a ty będziesz w szoku, jakie to proste. Idealnie dopasowuje tempo nauczania do osoby, przez co nie będziesz się nudzić. Jest świetnie przygotowany na zajęcia i jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, to zawsze odpowie Ci na smsy/maile. Jeszcze pół roku temu, chciałem zrezygnować z nauki programowania, teraz wszystko się zmieniło, jest moc i motywacja!. Naprawdę polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć Programować :)

Adam
09 lutego 2018

Gorąco polecam! Numer jeden w kwestii pomocy przy nauce programowania. Korzystam z pomocy Pana Krzysztofa od listopada, zdecydowałem się na nie po bezowocnych próbach nauki podstaw programowania na uczelni. Po 2 miesiącach spotkań, czytaniu materiałów przerobionych na zajęciach i zrobieniu zadań domowych mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że moja znajomość języka C została bardzo dobrze rozwinięta. Gdy słucha się Pana Krzysztofa od razu wiadomo że wie o czym mówi i co najlepsze potrafi tę wiedzę przekazać bezproblemowo, a jeśli trzeba wszystko rozrysuje :) Na pewno utrzymam kontakt z Panem Krzysztofem w celu dalszej nauki programowania!

Przemysław
09 lutego 2018

Lekcje z Krzyśkiem to kompletny, dostosowany do potrzeb, umiejętności i czasu kurs. Zadania domowe są na tyle trudne, że dają frajdę z samodzielnego, poprawnego wykonania. Jeżeli jednak się nie uda i zadanie wydaje się niemożliwe, Krzysiek na najbliższych zajęciach zrobi je w 5 minut, w kilku linijkach, wyjaśniając zawiły problem w prostych słowach. O samej popularności zajęć z Krzyśkiem może świadczyć fakt, że na zapisanie się musiałem czekać ponad rok, bo nie było wolnych miejsc. Czekanie i cierpliwość opłaciły się. Teraz z tygodnia na tydzień rozwijam swoje umiejętności programowania, chociaż jeszcze pół roku temu, o programowaniu nie wiedziałem praktycznie nic.

Daniel
09 lutego 2018

Najlepsza, praktyczna szkoła programowania. Prowadzący jest prawdziwym wołem roboczym, który kodować potrafi z zamkniętymi oczami. Mimo bycia zapalonym programistą, jest cierpliwy, kontaktowy i zabawny. Dodatkowo KM Programs jest zawsze otwarte na nowe technologie, co oznacza że poznasz nie tylko utarte i sprawdzone rozwiązania, ale również wiodące na świecie innowacje. Gorąco polecam!

MIŁOSZ
08 lutego 2018

Z Krzyśkiem uczę się programować od czerwca. Przez ten czas moja wiedza i umiejętności znacząco się poprawiły. Krzysiek potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę. Jest znakomitym programistą i nauczycielem. Po każdej lekcji podsyła zadania do zrobienia, bo jak wiadomo nie ma lepszej nauki programowania niż klepanie kodu. Wszystkie niejasności i problemy są rozwiązywane na kolejnej lekcji. Ponadto jest dostępny cały czas pod mailem i telefonem.
Moim zdaniem żadna książka ani videokurs nie zastąpi nauki programowania z prywatnym nauczycielem. Jeśli marzy Ci się praca programisty, jesteś w stanie poświęcić trochę czasu na naukę, zgłoś się do Krzyśka a Twoje marzenie może się spełnić :)

TOMASZ
08 lutego 2018

Zanim poznałem Krzysztofa byłem co najwyżej mierny w programowaniu. Jestem studentem AGH i na moim wydziale zdolność tworzenia i implementowania kodu jest niezbędna do ukończenia studiów. Po roku spotkań z Krzysztofem moje zdolności programistyczne w Javie pozwoliły mi nie tylko przebrnąć przez studia ale także posiąść wiedzę wystarczającą do rozpoczęcia zawodu programisty. Spotkania odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, gdzie prowadzący przedstawia problem w sposób przyziemny i zrozumiały – na zasadzie PATRZ JAKIE TO PROSTE. Krzysztof motywuje do działania i samodoskonalenia swojej wiedzy i zdolności. Polecam z całego serca, nigdy nie sądziłem, że programowanie może być tak przyjemne.

Paweł
08 lutego 2018

Bardzo szybko okazało się, że wybór KM Programs to strzał w „10”. Kurs przygotowany świetnie, każda godzina zajęć to naprawdę solidna dawka nowej wiedzy do przyswojenia. Do tego wszystkiego masa autorskich zadań teoretycznych i praktycznych do rozwiązania, które naprawdę wymagają pogłówkowania, ale przede wszystkim dają dużo satysfakcji po ich rozwiązaniu :). Jeśli chodzi o Krzysztofa to uwaga, bo zaraża pasją do programowania!! Same zajęcia – zawsze punktualnie , profesjonalnie, a jednocześnie w sympatycznej atmosferze. W kursie uczestniczę od 3ch miesięcy, ale zapowiada się na dużo dłuższą współpracę. Bezwzględnie polecam! Pieniądze zainwestowane w najlepszy możliwy sposób :)

Patryk
08 lutego 2018

Krzysztof to jeden z najlepszych korepetytorów, których spotkałem w swoim życiu. Nie tylko posiada ogromną wiedzę w zakresie programowania, ale co ważniejsze potrafi się doskonale nią dzielić ze swoimi kursantami. Moduły szkolenia są świetnie poukładane i dostosowane do rynku pracy. Krzysztof aktualizuje moduły swoich kursów na bieżąco dzięki czemu możesz być pewien, że na zajęciach poznasz najnowsze techniki oraz technologie. Na swoje miejsce wśród kursantów czekałem dobrych kilka miesięcy i powiem szczerze, że nie żałuję tego czasu. Jeśli miałbym poczekać kolejne miesiące, aby rozpocząć kolejny kurs z Krzysztofem bez zawahania bym się zapisał na listę oczekujących. Polecam wszystkim, którzy pragną rozpocząć przygodę z programowaniem, ale również tym, którzy chcieliby poszerzyć obecną wiedzę. Świetnie zainwestowany czas w naukę programowania!