Jesteś tutaj:
510 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia tego korepetytora (1)

Język hiszpański

Poznań
Lekcje online/Skype
70 zł
/60min.

Opinie o korepetytorze (6)

Ewa
08 stycznia 2019

Jeśli szukasz świetnego nauczyciela języka hiszpanskiego, Donata jest właściwa osoba. Donata mówi perfekcyjnie po hiszpańsku, ma niesamowity zasób slow z każdej dziedziny na każdy temat. W czasie lekcji używamy bardzo urozmaicony material: podręczniki oraz nagrania youtube, jej własne lub inne, np. piosenki, a także interaktywne ćwiczenia słownikowo-gramatyczne na komputerze.

Donata posiada bardzo bogaty material własny, w którym zawiera bloki tematyczne opatrzone rysunkami i zdjęciami połączone z wyrazami i zwrotami, które pomogą się łatwo porozumieć nawet jeśli się zaczyna naukę od podstaw. Material zawsze przesyła kilka dni przed lekcją, a podręczniki, używane na dobrych kursach języka hiszpańskiego, przesłała mi przed rozpoczęciem naszej wspólnej nauki.Ponadto Donata w bardzo przystępny sposób tłumaczy gramatykę. Sama będąc magistrem slawistyki po UJ oraz ucząc języka angielskiego w szkole zagranica, dobrze wiedziałam jakiego nauczyciela języka hiszpańskiego potrzebuje. Donata jest oddanym nauczycielem ma profesjonalne podejście do pracy i zawsze otwarta na indywidualne sugestie czy potrzeby. Gorąco wszystkim polecam Donate jako nauczyciela języka hiszpańskiego! Jest rewelacyjna!

Mateusz
05 stycznia 2019

En mi aventura con el español tuve varios profesores, pero Donata es única. Tiene mucha paciencia y siempre la actitud muy positiva hacia el alumno. Toma la iniciativa cuando estas cansado y simplemente quiere que el tiempo del clase no sea perdido. Estoy seguro que tener clases con ella es algo agradable y razonable.

Kasia
30 sierpnia 2018

Donata to nie tylko nauczycielka, ale i pasjonatka języka hiszpańskiego oraz skarbnica ciekawych materiałów audiowizualnych, które zapewniają codzienny kontakt z językiem, również poza lekcją. Prowadzi lekcje profesjonalnie i w miłej atmosferze. Myślę, że zrobiłam spory postęp w hiszpańskim ucząc się z nią.

Wiola
30 sierpnia 2018

Ogromnie się ciszę, ze Pani Donata uczy mojego syna. Chłopiec dzięki niej "pokochał" hiszpański. Bardzo podobają mu się lekcje, gdyż są prowadzone z pasją. Nie ma na nich nudy i stresu. Pani Donata to nauczycielka, którą polecam z całym przekonaniem i niech zawsze tak skutecznie uczy języka hiszpańskiego jak teraz.

Eliza
28 sierpnia 2018

Donata jest najlepszą nauczycielką jaką kiedykowiek miałam :) Posiada ogromną wiedzę o języku hiszpańskim, zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć i zmotywowana. Na każdych zajęciach tryska pozytywną energią. Do tego jest bardzo miłą osobą i nigdy nie stresuje na lekcjach. Z pełnym przekonaniem mogą polecić zajęcia z Donatą :)

Patrycja
28 sierpnia 2018

Gorąco polecam tą młodą kobietę, która z pasją ,ogromnymi chęciami i poświęceniem wykonuje swoją pracę. Doświadczenie jakie posiada nauczycielka przekłada się na nasze lekcje co sprawia, że są bardziej ciekawe ! Wiedzę,którą posiada nie tylko o języku, ale również o kraju dzieli się na lekcjach, przy czym jesteśmy w stanie poznać doskonale Hiszpanię !