Jesteś tutaj:
660 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia tego korepetytora (1)

Biologia

Wrocław, Śródmieście
Lekcje online/Skype
60 zł
/60min.

Opinie o korepetytorze (8)

Aleksandra
31 stycznia 2020

Córka przez chorobę miała duże zaległości w szkole. Korepetytorka tłumaczyła rozdziały, które córka miała zdawać na sprawdzianach. Robiły też razem zadania, a część z nich powtarzała się nawet na sprawdzianach. Córka zdała semestr na 4, więc jesteśmy zadowolone, a na przyszły semestr będziemy się starać o 5. Dziękujemy.

Stefan
24 września 2019

Pani Anita jest bardzo profesjonalną korepetytorką, cierpliwą i godną zaufania. Jeśli zależy Wam na efektywnym przygotowaniu do matury z biologii, to nie mogliście lepiej trafić!

Marcin
20 września 2019

Bardzo profesjonalne korepetycje. Chodziłem na korepetycje od stycznia i dzięki nim mniej bałem się matury rozszerzonej w maju. Dostałem się na biotechnologie :)

Agnieszka
04 września 2019

Pani Anita jest korepetytorem z prawdziwego zdarzenia. Mojego syna sprawnie i wyczerpującąco przygotowała do matury. Dzięki niej Patryk w dniu egzaminu miał uporządkowaną wiedzę oraz schematy rozwiązywania zadań w małym paluszku :) udało się, w październiku mi syn rozpoczyna swój wymarzony kierunek! Dlatego z całego serca możemy polecać Panią Anię!

Małgorzata
27 sierpnia 2019

Syn miał zaliczenie komisyjne z biologii. Pani Anita pomagała mu w przygotowaniach. Zdał.

Ola
29 lipca 2019

Poprawiłam maturę z biologii o ponad 30%!! A byłam przypadkiem beznadziejnym i na korki zaczęłam chodzić dopiero w styczniu ;) Od października zaczynam farmację <33

Kacper
21 lipca 2019

Dostałem się z 2 listy na lekarski do Wrocławia dzięki korepetycjom. Polecam!!!

Monika
08 listopada 2018

Chodzę aktualnie do 3 klasy liceum, Pani Anita pomaga mi z biologią od 2 klasy i przygotowuje mnie do matury. Dzięki niej zamiast 3, mam prawie same piątki! :)