Jesteś tutaj:
003 Wyświetl numer

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia tego korepetytora (3)

Język portugalski

Warszawa
Lekcje online/Skype
85 zł
/55min.
85 zł
/55min.
85 zł
/55min.

Opinie o korepetytorze (20)

Marta
16 czerwca 2024

Bardzo polecam lekcje portugalskiego z Vivianą! Dzięki niej pokonałam barierę językową i teraz o wiele lepiej dogaduję się z Portugalczykami. Co więcej, trudno znaleźć native speakera, który biegle posługuje się polskim, co bardzo ułatwia zrozumienie gramatyki. Viviana jest niezwykle sympatyczna, rozmowna i zawsze ma interesujące tematy do konwersacji :)

Joanna
11 czerwca 2024

Szukając zajęć z języka angielskiego zależało mi głównie na przełamaniu bariery w mówieniu. Konwersacje na różne tematy pomogły mi nabrać coraz większej pewności w posługiwaniu się językiem angielskim.

Lekcje z panią Vivianą prowadzone są w miłej, przyjaznej atmosferze. Zawsze stara się dopasować lub zmienić termin lekcji w danym tygodniu. Często pani Viviana udostępnia materiały o interesującej tematyce dzięki czemu mamy okazje w wolnych chwilach osłuchać się z językiem. Po każdej lekcji jest opracowany materiał, co pozwala utrwalić nowe słownictwo.

Serdecznie polecam! 

Sylwia
08 marca 2024

Zajęcia z Panią Vivianą to pełen profesjonalizm. Angażuje się w swoją pracę na 100%. Zawsze mogłam liczyć na dodatkowe zajęcia i materiały, jeśli zaistniała taka potrzeba. Pani Viviana dodatkowo jest osobą bardzo sympatyczną i serdeczną. Z serca polecam.

Natalia Kamińska
18 lutego 2024

Polecam serdecznie :) Córka chętnie uczestniczy w zajęciach oraz widać znaczne postępy w nauce.

Natalia Jakóbczak
29 listopada 2023

Gorąco polecam lekcje portugalskiego z Vivianą, której metody nauczania pozwalają dość szybko opanować umiejętność porozumiewania się w tym języku :) Zajęcia nie polegają na zakuwaniu gramatyki godzinami, a skupiają się na konwersacjach, dzięki czemu już na samym początku nauki byłam w stanie tworzyć zdania po portugalsku i móc praktykować ten język już podczas pierwszej wizyty w Portugalii. Viviana bardzo ciekawie opowiada o portugalskiej kulturze, co pozwala lepiej poznać ten kraj. Jestem bardzo zadowolona! :)

Agnieszka
09 maja 2023

Gorąco polecam zajęcia z Panią Vivianą. Pani Viviana prowadzi zajęcia zarówno ze mna jak również z moimi córkami .Lekcje odbywają się w miłej atmosferze jeśli ktos ma blokadę przed mowieniem Pani Viviana poprowadzi tak zajęcia ze uczen zaczyna mówić bez strachu. Lekcje prowadzone są ciekawie a przy tym bardzo profesjonalnie .

Natalia
05 maja 2023

Pani Viviana jest bardzo dobrą i bardzo miłą nauczycielką :) Zajęcia są ciekawe i dostosowane poziomem i treścią do lekcji przerabianych w szkole - czasem uzupełniają, a czasem rozszerzają wiedzę. Miałam początkowo wątpliwości w kwestii lekcji online, ale są prowadzone tak, że córce (to ona jest uczennicą Pani Viviany) bardzo się podobają i przynoszą efekty. Mam nadzieję, że spotkamy się też w przyszłym roku :)

Jola
28 kwietnia 2023

Angielski z Panią Vivianą to bardzo dobrze zainwestowany czas od ponad pół roku. Zajęcia to połączenie języka biznesowego (w tym przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej ) z językiem codziennym. Rozmowy o podróżach, różnicach kulturowych, rodzinie czy zdrowiu pozwoliły mi przełamać barierę mówienia w języku angielskim. Super nauczyciel z elastycznym podejściem dot. to zarówno organizacji terminów zajęć ale też tematyki, którą dostosowuje do bieżących potrzeb. Atmosfera na zajęciach sprawia że możesz więcej. Gorąco polecam

Piotr
24 kwietnia 2023

Uczę się z Panią Vivianą od około pół roku. Zajęcia zawsze przebiegały w sympatycznej atmosferze. Przez ten czas udało mi się przełamać pewne bariery, a mój angielski stał się bardziej komunikatywny. Pani korepetytor również bardzo dobrze przygotowała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, dzięki której dostałem wymarzoną pracę. Polecam najserdeczniej :)

Marta
19 marca 2023

Super korepetytorka. Posiada różnorodne materiały, które wiele wnoszą do zajęć. Lekcje prowadzone są w luźnej atmosferze. Nie czuję się skrępowana. Jeśli czegoś nie umiem, to Viviana wszystko wyjaśni. Serdecznie polecam!

Ania
05 marca 2023

Na zajęcia uczęszczam od prawie roku, celem było przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej oraz doskonalenie języka biznesowego. Z całego serca polecam lekcje z panią Vivianą, miła i przyjazna atmosfera, dużo dodatkowych materiałów dostosowanych do potrzeb ucznia
Polecam !

Dawid
22 lutego 2023

Lekcje z Panią Vivianą to sama przyjemność. Jest to osoba kompetentna o pełnym zaangażowaniu w swoją pracę. Zawsze pomocna i pełna zrozumienia a co najważniejsze lekcje przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze.
.
Po ponad pół roku zdecydowanie poprawiła się moja wymowa i pewność siebie w używaniu języka angielskiego.

Emil Wojciechowski
20 lutego 2023

Uczę się angielskiego od 1,5 roku. Dzięki profesjonalizmowi nauczycielki, wytrwałości i wyrozumiałości i luźnej atmosferze w trakcie zajęć, odważyłem się na samodzielny wyjazd za granicę, w trakcie którego mogłem się swobodnie porozumiewać się w języku angielskim.
Lekcje polecam każdemu. Tym, którym brakuje śmiałości by zacząć mówić w obcym języku i tym bardziej zaawansowanym, którzy poszukują możliwości ugruntowania swoich umiejętności i przede wszystkim dalszego rozwoju.
Serdecznie polecam.

Nicoletta
11 stycznia 2023

Najlepsza nauczycielka pod słońcem!
Pełen profesjonalizm , indywidualne podejście , punktualność!
Dzięki niej zaczęłam mówić swobodnie po angielsku i zaczęłam naukę kolejnego języka!
Polecam z całego serca

Ewelina Wójtowicz
13 grudnia 2022

Pani Viviane jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną, jej podejście do dzieci i metody nauczania sprawiają, że nauka staje się łatwa i przyjemna, córka ma 12lat i bardzo chętnie uczy się języka angielskiego, oczywiści efekty pracy Pani Viviany mają odzwierciedlenie w ocenach w szkole (celujący na koniec roku). Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i metod nauczania.

Ewa
13 grudnia 2022

Pani Viviana jest kompetentnym i wyjątkowym nauczycielem języka angielskiego. Jej metody nauczania oraz podejście powodują, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Efekty pracy mają odzwierciedlenie nie tylko przy ocenach w szkole, ale i przy kontaktach z obcokrajowcami. Polecam bardzo serdecznie????

Piotr
04 grudnia 2022

Bardzo polecamy zajęcia z Vivianą. Mieliśmy przyjemność spotykać się na zajęciach raz w tygodniu przez pół roku przed naszym wyjazdem do Portugalii. Zaczynaliśmy od poziomu zerowego i w ekspresowym tempie nabywaliśmy nowe umiejętności. Mieliśmy osobne lekcje dla nas dorosłych i dla naszych 5-letnich bliźniaków. Viviana potrafiła utrzymać uwagę chlopców, mimo roznoszącej ich energii. Była zawsze dobrze przygotowana i zostawiała nam notatki z lekcji. Gorąco polecamy!

Julia
31 sierpnia 2022

Cudowne zajęcia z angielskiego. Pełne ćwiczeń i powtórek w różny sposób.

Hanna S
13 sierpnia 2022

Uczę się z Panią Vivianą od dwóch lat. Atmosfera na jej lekcjach jest bardzo przyjemna, nie ma presji. Od strony Pani Viviany jest duże zainteresowanie jeśli idzie o rozumienie tematów. Jeśli jest potrzeba lekcje można powtórzyć. Można też dostosować to czego się uczymy, do swoich potrzeb, co przy nauce w szkole jest bardzo pomocne.
Bardzo polecam Panią Vivianę!

Kuba P
08 sierpnia 2022

Gdy zacząłem chodzić do Pani Viviany miałem duże problemy z językiem Hiszpańskim ,jednak dzięki jej szybkiej interwencji zebrałem pewność siebie dotycząca Hiszpańskiego. Lekcje, na których głównie skupia się na prowadzeniu konwersacji i poznawaniu nowych słów, pomagają uporządkować wiedzę i odrzucić stres ,który towarzyszy przy nauce nowego języka.
Serdecznie polecam Panią Viviane bo jest to ciepła, zaufana , zawsze chętna do pomocy korepetytorka, która bardzo dobrze nauczy cię nie tylko hiszpańskiego , ale również portugalskiego, angielskiego